Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valami természetgyógyász módszer a hüvelygombásodás ellen? fórum

Van valami természetgyógyász módszer a hüvelygombásodás ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2008. febr. 7. 20:28
A pénzt ne sajnáld, mert lehet, hogy egy szertől örökre meggyógyulsz!
108. Herbála (válaszként erre: 106. - _butterfly)
2008. febr. 7. 20:27
Sztem nálunk az is nagy baj, hogy eddig a párom nem lett kezelve. Sokszor majd sírva fakadok a dühtől, amikor kijön, de most a doki ún. MIKOGAL krémet írt fel, ui. márkájú kúp mellé, hátha együtt sikerül. Ha most nem múlik el, nem veszek többet gyógyszert, az biztos. Én is most fogom kipróbálni a gyógyfüveket és egyéb készítményeket, azért remélem nem lesz már rájuk szükség. A doki azt hajtja , hogy ez csak is széklettől lehet, ugyanis a tanga elmozdulhat. Hát nem hinném, hogy olyan igénytelen vagyok, hogy fél évig nem tudtam soha fehérneműt cseréni rendesen, vagy rendesen kezet mosni, mielőtt mondjuk megigazítanám a bugyim, stb. Kitartás, türelem és ne irrigálj sztem, mert az is lehet, hogy én azért nem jöttem rendbe. Ugyanis mikor kijött, utána hónapokig napi 2-szer ezt tettem és a doki szerint a természetes flórámat teljesen felborítottam, így nem tűnt el a gomba hanem még jobban megtelepedett.
2008. febr. 5. 23:30
még az lenne a kérdésem, hogy kábé mennyibe kerül a palástfű teafilt., meg az olajfa levél kivonat helyett nincs valami olcsóbb, mint 8000ft/60 szem? :)
2008. febr. 5. 23:05
sziasztok. nagyon örülök, hogy ilyen sok módszert leírtatok. Kisebb mértékben nálam is előfordult már a hüvelygomba, de tegnapra nagyon előjött. Megijedtem, de tudom nem kell:). Most joghurtozok... Holnap első dolgom lesz a cickafark, palástfű teát kipróbizni, írtátok, hogy sokmindenre jó. Nekem nagyon jó lenne valami ilyesmi, mert pölö olyan, hogy szabályos ciklusom... nincs:(... mindig összevissza jön meg, fogamzásgátlót trombózis gyanu miatt nem szedhetek, meg ezek mellé jön a ciszta is... Megvagyok áldva 19 évesen :|... Nagyon sokat olvastam, hogy no tanga, no tisztasági betét, de akkor ha nincs tisztasági betét, akkor mit használjak, amikor van folyásom, mert zavar, ha a bugyogóm olyan lesz. Ezek mellett folyamatosan beteg vagyok, immunrendszerem is romokban, felfázok folyamatosan... egyszer télen nem vigyáztam, azóta meg hiába nincs kint a derekam, hiába öltözök fel egy kis szellő miatt is felfázok. Őőő... bocsi, elkanyarodtam. tehát hüvelygomba... A párom is valószínűleg elkapta, neki milyen kezelés javasolt? Bocsi, a sok + infóért, de most úgy éreztem hogy le kell h írjam...
2008. febr. 4. 17:23
Sziasztok!Én hallottam egyszer a tévében valami olyasmit,hogy pár nappal a vérzés előtt tengeri ós ülőfürdőt kell venni 3-4napig és ettől tuti megszűnik,sőt vissza sem tér!Ti hallottatok már róla?
104. Herbála (válaszként erre: 103. - Zizisicc)
2008. febr. 4. 17:18
Köszi szépen!
103. Zizisicc (válaszként erre: 101. - Herbála)
2008. febr. 4. 16:31

Szia!

Ha van időd olvass vissza, sok jó ötlet elhangzott már.

Mivel hosszú ideje fennáll nálad ez a probléma, a kezelés is hosszadalmasabb lesz, ill többféle módszert érdemes együtt alkalmazni.

Én a 23. hsz-ban összegyűjtöttem néhány dolgot, ami nekem, meg a hozzámfordulónak már bevált. Ha kérdezni szeretnél, elérsz priviben.

2008. febr. 4. 14:59
Még 1 kérdésem lenne. Lindinette fogamzásgátlót szede és milyen immunerősítő vagy vitamin szedhető vele együtt, ugyanis 3 szem c-vitamintól majdnem megjött..?
2008. febr. 4. 14:43

Siasztok tudnátok segíteni?

6 hónapja folyamatosan visszatérő hüvelygombám van. Magán dokihoz járok vele, már jódot is kaptam, 1 hétre elmúlt... Mi a tuti módszer, mert már a vényre kapható kúpban, krémekben és tablettákban nem igazán bízom.

Előre is köszi

100. Jucus14
2008. jan. 23. 22:24
Akarom mondani (írni) a fokhagymáról az jutott eszembe, hogy....
2008. jan. 23. 22:23

Sziasztok.

A fokhagymáról csak juttot eszembe, hogy így üldözték a vámpírokat is. :-)))

(bocsi csak vicceltem)

98. era06
2008. jan. 23. 17:47
mintha azt olvastam volna valahol, hogy régen gézbe csomagolt fokgagymát használtak. (mint a tampont)
97. Zizisicc (válaszként erre: 96. - NOA)
2008. jan. 23. 12:12
Igen, lehet bele tenni teafaolajat is, és élőfórás naturjoghurtot is!
96. NOA
2008. jan. 23. 12:06

Béky László oldalán olvastam,hogy az irrigáló folyadékban teafa olajat kell cseppenteni kb. 5-6-cseppet.


Esetleg homeopatias cseppekkel lehet jó eredményeket eléreni Gynex-el.

95. Jucus14 (válaszként erre: 93. - Maszatt)
2008. jan. 22. 22:35

Szia.

Én ezt könyvből írom ki.

Legalább egy héten keresztül a következő hüvelyöblítést kell végezni: 3/4 liter meleg vízhez tegyünk 1-3 csepp grapefruitmag-kivonatot és jól keverjük el.(ne legyen töményebb mert nagyon csíp). A kezelést az első 3 napon 12 óránként ismételjük meg, majd naponta egyszer.

További lehetőség, hogy az elkészített elegybe egy tampont mártunk és (érzékenység szerint) 1-6 órára a hüvelybe helyezzük.Erre a célra a grapefruit- kivonatot víz helyett szezámolajjal is elegyíthetjük.

Nem mindegy hogy milyen grapefruit kivonatot veszünk, Én CITRO cseppet vettem. Ez elég nagy koncentrációt tartalmaz. Több mint 55%-os.

Közbe napi egyszer iszom is úgy, hogy első 1-2 napban 5 csepp narancslében (mert borzalmas az íze), aztán folyamatossan növeltem az adagot max. napi 20 cseppig. Ezt ittam több mint 2 hétig, utána szünetet tartottam.

Remélem segítettem.

2008. jan. 22. 21:46
nagyon hasznos témát dobtatok föl! Köszi a sok infót!
2008. jan. 22. 21:35

Köszönöm a válaszokat, igen tudom, hogy nagyon összetett dolog,most talán még lelki okok is okozhatják a nyavalyámat.De már öt éve tart....(mármint ez a nyavalya).Most megint veszek grapefruit cseppet elkezdem szedni.Irrigálni milyen arányban hatásos vele?

köszönöm,üdv.maszatt

92. Jucus14 (válaszként erre: 91. - Zizisicc)
2008. jan. 22. 20:49

Szia.

Ebben teljessen egyet értek veled, bár nálam a munka következménye. Napi 12 óra kicsit megvisel, és ráadásul hol nappal, hol éjszaka. Igazán az egész szervezetem megzavarodik. Étvágy, ciklus, és minden más. De ez van, muszály menni, és még szeretem is csinálni.

91. Zizisicc (válaszként erre: 89. - Jucus14)
2008. jan. 22. 20:21
Igen a grapefruit mag cseppet lehet mellé inni, meg vannak különböző kapszulák, meg lötyik is, amik a bélflorát állítják helyre. Sok esetben lelki okok is lehetnek a háttérben, ezeket is érdemes felkutatni és megoldani!
90. Zizisicc (válaszként erre: 88. - Maszatt)
2008. jan. 22. 20:18
A diéta miatt az elején "megbolondulhatnak" a gombák, tehát előfordul átmeneti rosszabbodás, de azt tudod, hogy legalább néhány hónap a diéta? Nincs szénhidrát, cukrok, alkohol, élesztő stb.stb. Én csináltam évekkel ezelőtt, de ha mindent betartasz, akkor nagyon kemény. Engem a homeopátia hozott rendbe.
2008. jan. 22. 20:16

Sziasztok.

Látom nem vagyok egyedül a kínjaimmal.

Én a cukor, és élesztő mentes diéta mellett még grapefruit cseppet is ittam, meg azzal kellett írrigálni. Na így azóta jól vagyok. Az antibiotikum kura nem igazán jó, mert ha a gomba candida akkor pont jó neki és nem írtja.

Olyan kezelés kell, ahol elöször a bélflorát kell helyreállítani.

Sok sikert mindenkinek.

2008. jan. 22. 20:08
Supplint vettem be 4 szemet.
87. Zizisicc (válaszként erre: 86. - Maszatt)
2008. jan. 22. 19:51
Diéta mellé szedsz valamit belsőleg?
2008. jan. 22. 18:28

Nah, most ez, hogy lehet?!

Két hete csinálom a candida diétát és úgy kijött a gombám,mint még soha!!!!

Segítsetek,most mit tegyek????

2007. aug. 21. 17:09

Cukormentes diéta, két hétig szigorúan, a szénhidrátokat is kerülve, utána még két hét, amikor szénhirdátokat már lehet. Nekem használt, az elsô pár nap nagyon nehéz volt, mert a gomba kívánja a cukrot:), de mire végigcsináltam, le is szoktam egy csomó fölös cukorról, pl. cukor nélkül iszom azóta is a kávét, a fehér lisztes kenyérről, fehér rizsről átszoktam a teljes kiőrlésű, barna dolgokra.

A természetgyógyász (+a nôgyógyászom) szerint a gomba már csak egy másodlagos betegség, amikor felborul az anyagcsere.

2007. aug. 16. 19:23
Aloe-First hígitva irrigátorral használva
2007. aug. 16. 15:54
A natur joghurt (vagy kefír) teafaolajjal nagyon hatásos. De létezik teafaolaj vaginagél is.
82. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 59. - E71af41436)
2007. aug. 6. 17:02
örülj ha nevetni tudsz rajta...én csak a sírásig jutok...tisztálkodom,nem váltogattam soha a partnereim...stb...és vannak gondjaim...fiam már 3 éves és sok sok antibiotikum kúra ellenére is van problémám azótta is...+ a visszatérő gomba:-(
2007. aug. 6. 16:32
Én használtam anti-candida teát,egy időre megszüntettea tüneteket.
2007. júl. 1. 21:37
amugy a hatóanyaga: Salicis Cortex
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook