Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van valakinek ötlete, mit vegyek a páromnak 39. születésnapjára? fórum

Van valakinek ötlete, mit vegyek a páromnak 39. születésnapjára? (tudásbázis kérdés)


15. szöszi31 (válaszként erre: 13. - Kukkuriku)
2010. jún. 14. 18:22

Éppen nyaralni voltunk a szülinapján és ha selyempántlika nem is volt, de azért egy kis masszázs és szexi fehérnemű megtette a hatást. :-)

Itthon pedig kapott egy inget és egy kis édességet, mivel nagyon édesszájú...

2010. jún. 14. 15:44
tortát
2010. jún. 14. 14:19

Szöszi!

Gondolom a párod szülinapja már megesett.

Végül is mivel lepted meg?

2010. jún. 3. 18:28
Köszönöm a huncut ötleteket! Megfontolom... :-)))
11. kukkuriku (válaszként erre: 9. - Betsabé)
2010. jún. 3. 18:04

Látod-látod?

Maradjon csak a selyempántlika, az se széles, csak épen 5 cm, ami ugyan - jelzésértékűen - ott van, de sokat nem takar.

:)

De bármi más, kreatív dolog lehet, de az öntapadós dolgokat mellőzzük ilyen esetekben.

Ha csak nem direkt az a cél, hogy a másiknak elmenjen a kedve az ajándék kibontása közben.

:))

Bár arra is tudok egy jó megoldást.

Finom, enyhén fűszeres olaj és lassú simogató mozdulatok esetében szerintem simán lepattannának a ragtapik.

Persze technika kell hozzá és lehet, hogy kitartás is, de hát ne kapkodjuk el a dolgokat!

Minden egyes sikeres tapaszlevétel után rögtönzött örömtüzeket gyújtanék, hogy a párom a levett tapaszokat gyorsan visszahelyezze magára.

:DDDD

Én bizony rá szánnám akár az egész hétvégémet is!

:)))

10. rexona
2010. jún. 3. 13:36

Én mást írok.

Pl. Öv, ajándékutalvány, bőrpénztárca, húú, mégse jut eszembe több.

+torta

9. Betsabé (válaszként erre: 6. - Kukkuriku)
2010. jún. 3. 13:26

Egy sztorit hallottam ez ügyben. Egy lelkes feleség "ezt" adta a férjének.

Csak ő nem selyemsállal oldotta meg, hanem öntapadós masnikkal. Ide egyet, oda egyet:-)

Annyira tuti masnik voltak, hogy órákon keresztül szenvedtek azzal, hogy hogyan szedjék le őket. Szóval katasztrófába fulladt a buli.

8. 9f98008a3b (válaszként erre: 6. - Kukkuriku)
2010. jún. 2. 19:50
Hm! Ez nagyon tuti! Jövőre ezt kapja a párom! :)
2010. jún. 2. 18:50

Én foglaltatnék asztalt egy középkori étterembe..

Szerintem nagyon hangulatos és jó ajándék akár mindkettőtöknek..:)

2010. jún. 2. 13:29

Próbáld ki:

egy kb 5 cm széles selyemsál, lazán átdobva a bal vállad felett, ami a jobb combod közepe alá ér, a köldököd magasságában csinosan megkötve. Mást ne viselj!

Tuti nyerő leszel, pláne, ha ezt az ajándékot nem valamelyik szórakozóhelyen kínálod fel párodnak, hanem otthon, nyugiban.


:DDD

2010. jún. 2. 13:24
Ezüst kulcstartó.Napszemüveg,fogd meg a kezét,együtt menjetek el csavarogni és legyen meglepi a vásárlás és már próbálni is tud.
2010. jún. 2. 13:24
Eltöltünk néhány órát kettesben valami jó programmal. Nekünk ez hatalmas ajándék 3 gyerek mellett... :)
2010. jún. 2. 13:23
Én koncertjegyet, kiállításra meghívást, vacsorameghívást, színházjegyet szoktam férjemnek ajándékozni.
2010. jún. 2. 13:19
Nem szoktunk nagy értékű dolgot ajándékozni egymásnak, kb 5000 Ft körül. Mi úgy gondoljuk, inkább a figyelmesség a lényeg, de már megint könyvet nem akarok venni neki.
2010. jún. 2. 13:19
Van valakinek ötlete, mit vegyek a páromnak 39. születésnapjára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook