Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valaki, kinek évek óta refluxa van, és semmi nem használ rá? fórum

Van valaki, kinek évek óta refluxa van, és semmi nem használ rá? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 18. 09:54
A Losec egy gyógyszer igen, asszem savlekötős... De annyire nem értek ehhez- azt tudom, hogy apunak ez volt az egyetlen ami segített... HA tőlem kérdezted:)
2009. dec. 17. 23:24
És akinek születésétől fogva ilyen problémája van?Most 6éves egy ismerősöm kisfia és neki is ugyanez a problémája:( Kb.pár hónap volt,amikor nem jelentkeztek a problémát,aztán visszatért,pedig odafigyelnek az étkezésre nála.
11. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 10. - Vicki78)
2009. dec. 17. 23:12

kivették a fél gyomrát?

te jó ég

igen az éjszakázás nem jó

meg a sok idegesség

10. vicki78 (válaszként erre: 9. - Ca2ffaf6c3)
2009. dec. 17. 23:07
Igazad van,az kellene.Az első lépés más munkahely,mert a doki szerint a reflux 80% ban az éjszakai meló miatt alakuk ki.Mondjuk szerintem hajlam is.Volt már a családban,akinek kivették a fél gyomrát.Elvileg 10 szer kellene enni keveset egy nap,de ezt nehéz megoldani.
9. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 7. - Vicki78)
2009. dec. 17. 22:55
ha ennyi gyógyszert szedtél már akkor inkább az életmódváltás lenne a következő lépés
2009. dec. 17. 22:55
Nekem is mondták,hogy életmódváltás de nehéz.Ráadásul csak a kenyértől nem fáj a gyomrom.Bármit eszem mindentől.Sajna az éjszakai műszak is betesz neki:-(
7. vicki78 (válaszként erre: 3. - Hajnalfény73)
2009. dec. 17. 22:49
A Controloc-ot szedtem előszőr,az semmit nem használt hiába szedtem napi kettőt.Most Pariet.Kicsit enyhített a fájdalmon,de ez sem jó.Ja még Lasacidot is kipróbáltam,az meg aztán semmire sem jó.Nekem is átsugárzik a hátamba.Nagyon rossz.
2009. dec. 17. 22:48

Lányok én két éve vagyok refluxos, de mára letettem minden gyógyszert. igaz nagyon sok ételről lemondtam miatta, sokkal kisebb adagokat eszek.. de megéri, mert az állandó torokgfájás, köhögés, a görcsök, a hangom eltorzulása már rémálom volt. a sok hányásról nem is beszélve...

elegem lett belőle. változtattam és betartom.

valamint használom a salvus vizet, borzalmas, de sokat köszönhetek neki!

2009. dec. 17. 22:48

én lansacidot szedek

azt mondta a dokm, hogy fél évig folyamatosan szedjem

szedtem de nem hatott

most ua szedem de csak akkor ha elkezd fájni a gy száj, és szinte azonnal elmúlik

csak akkor szedem amikor fáj

2009. dec. 17. 22:44
Még nem próbáltam.Ez gyógyszer ugye?Bármit kipróbálok,ami ad egy kis reményt,hogy elmúljon a fájdalom.Köszi szépen!
2009. dec. 17. 22:26
Én egy éve szedem a Controloc-ot, de semmi változás. Ha olyan ételt eszem, akkor du-án el kezd fájni a gyomorszáj környéke, ami át sugárzik a hátamba. Egyre jobban el vagyok keseredve.
2009. dec. 17. 22:19
Sajnálom:( Losecet is próbáltad már? Családban van refluxos, évek óta, végül ez segített...Hátha
2009. dec. 17. 22:16
Sajnos 10-éve küzdök reflux betegséggel,és nem használ rá semmi.Homeopátia,akupunktúra,gyógyszerek(Pariet,Motilium,Controloc)Aloe gélt is kipróbáltam,de semmi.Sőt mindig rosszabb.Gyógyszer mellett lett még mellé nyelőcsőgyulladásom,nyombélgyulladásom is.Már gondolkodtam a műtéten is.Van aki átesett már rajta?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook