Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van travi ismerősötök? fórum

Van travi ismerősötök? (beszélgetős fórum)


14. totopad (válaszként erre: 11. - 5e48d37001)
2013. dec. 17. 17:58
Nálam ugyanígy kezdődött, én is ilyen vagyok és 30 évesen ugyanígy nem vagyok tisztában a szexuális orientációmmal. Sajnos ez még mindig tabu téma itthon, én sem merek erről beszélgetni.
2011. jún. 21. 19:43
Mit jelent a travi szó??
12. globus
2010. jan. 13. 19:36
Becsszóra azt hittem, hogy traviánozó ismerős :DD Ez egy stratégiai játék.
11. 5e48d37001 (válaszként erre: 10. - Danatus)
2009. máj. 17. 08:38

Szívesen ,nincs mit:)

Hát igazából ezen én is gondolkoztam már,és nem tudom.

Szerintem csupán spontán magától,sokuknál már gyerekkorban kezdődik,hogy vonzódnak anyuci ruháihoz.Felnőttként beöltöznek,csini nőies rucik,derékig érő paróka és...jön egy lány aki miatt elnyomják magukban.Utána jönnek a gyerekek és mégjobban elfolytják,persze levetkőzni soha nem fogják tudni teljesen ,ezért néha titokban ,ha nincs otthon a család beöltöznek.A jobbik eset,ha az illető a párjának mindent bevall még az elején,és ha nagy a szerelem legálissá válik a dolog.De hát kevés nő tolerálja ezt,mert valahogy ezt a homoszexualitással kapcsolják össze,pedig a nagy átlag hetero.

A transzexuálisoknál viszont genetikai rendelenesség,ezért is támogatja a tb. az átalakító műtéteket.

10. Danatus (válaszként erre: 7. - 5e48d37001)
2009. máj. 17. 06:06

Nagyon alaposan körbejártad a témát, köszönöm.

És mitől alakulhat ki ez az egész? Gondolok öröklődésre, neveltetésre,vagy csak spontán magától?

2009. máj. 16. 15:40
Nincs, de bárcsak lenne.
2009. máj. 16. 08:45
Transzvesztita ismerősöm nincsen, vagy legalábbis nem tudok senkiről, hogy valójában az lenne.
2009. máj. 16. 00:45

Nekem van egy travi ismerősöm.Otthon a 4 fal között öltözik be,vagy esetleg ha elutazik akkor olyan helyen ahol nem ismerik kimegy az utcára is.

Amúgy meg heteró.

De ennek vannak változatai.

Vannak a Cd-k.Ők csak vonzódnak a női ruhadarabokhoz,azokon belül is a női fehérneműkhöz,selyem hálóingekhez,combfix és harisnyákhoz.Ők általában heterok pasik,időnként felvesznek egy-egy ilyen darabot és ez okoz nekik kielégülést.Fetisiszták.

Vannak a transzvesztiták,ők már totál beöltöznek Nőnek,de nem érzik magukat annak,vállalják,hogy pasik.Itt már minden van,paróka,teljes női ruha,parfüm,smink stb.A bátrabbak kimennek az utcára,de a legtöbben 4 fal.Ált. heterók szintén ill.biszexek.Sokan azt hiszik,hogy melegek,pedig nem.A nagy többség nem az.

És vannak a transzexuálisok,ők Nőknek érzik magukat:Úgy érzik,hogy egy férfi test rabságában élő Nők.Na ők mindent elkövetnek,hogy azzá is váljanak,hormonokat szednek,mellnagyobbítás stb.

2009. máj. 15. 23:21
Az ismerőseim közt nincs ilyen,de ha lenne is..akkor mi van?
2009. máj. 15. 23:03
Nem tudok róla! És?
2009. máj. 15. 22:52

jelentése:Szerintem(amit én ismerek) női ruhákat hordó férfi...

a transzsexuális, aki nőnek is érzi magát...

kérdésre válaszolva: nem tudok róla, hogy lenne

2009. máj. 15. 22:44
Mit értesz transzvesztita alatt? Többféle értelemben is használják a kifejezést.
2. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Danatus)
2009. máj. 15. 22:36
Hát, ez az! És? Miért számít ez neked?
2009. máj. 15. 22:31
Egy kollégámról gyanítom, hogy (hobbi)transzvesztita. És? ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook