Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit mondanátok, ha egy férfi ismerősötök szerelmet vallana nektek, holott férjnél vagytok? fórum

Mit mondanátok, ha egy férfi ismerősötök szerelmet vallana nektek, holott férjnél vagytok? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. ápr. 18. 12:07
jaj meg mindig kattog egy uj forumon ezen a forumindito...No mar fel es lepj tovabb!
47. Dredd (válaszként erre: 44. - MenoPause)
2018. ápr. 18. 11:55

érdekes amit írsz.


Hát, a csaj remélem azért nem meséli el a férjének...

46. MenoPause (válaszként erre: 45. - Töprengő)
2018. ápr. 18. 09:59

:-) Nálam most ez egy picit több volt azért...


... és jutottál valamire? Ne kímélj :)

45. töprengő (válaszként erre: 44. - MenoPause)
2018. ápr. 17. 22:42

Ha férjesen kapunk " bókot ", flőrtölnek nekünk, jólesik.

" Jé NŐ vagyok "...

És bizony rájövünk, " Mindig az a perc a legszebb perc ". ismered az ősrégi dalt...


Írásodon kicsit elgondolkodtam...

44. MenoPause (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. ápr. 17. 10:51

Nem bíztatnálak, annak ellenére, hogy nekem a házasságom majdnem ráment egy ilyenre, de egyikünk sem lett volna boldog, ha "összejött" volna a dolog. Felbomlott volna a család, én nem akartam volna együtt élni a faszival, szerintem ő sem, és mindenki maradt volna egyedül az "új" életében.


Ha úgy közelített volna, hogy szerelmes, biztos menekülőre fogom az első pillanatban. De nem. Ő a vágyak felől közelített, én pedig 25 éve voltam házasságban, pont egy kissé eltávolodva, és bevallom, nagyon jól esett. Finoman, de visszautasítottam, csak maradtak a beszélgetéseink, és a finom bepróbálkozások. És igen, én vívódtam, hogy titkoljam vagy sem, hiszen semmit nem csináltam, csak flörtöltem valakivel, ami feldobta a házasságomat. Igen, jól érted, hazavittem a "szenvedélyt". Olyan időszakot éltünk meg, és mondhatom, hogy valahol élünk azóta is otthon, hogy sosem volt ilyen. Kívánatosabb, magabiztosabb lettem a férjem számára. Nem vagyok rá büszke, hogy így. De amikor kiderült, ezzel nem volt probléma. Azóta sokkal nyitottabban kommunikálunk, és ha kísértés ér (volt rá azóta is példa) nem élek vele, de elmesélem otthon. És jól esik. És örömmel megélem a nőiességem.

2018. ápr. 16. 18:16
Erre nem volt példa.
42. linzerkarika888 (válaszként erre: 41. - 86d0584f0e)
2018. márc. 26. 19:14

Egyetértek. A férjünknek azért mondunk igent, mert minden helyzetben Őt akarjuk választani.

Aki szereti a férjét, annak feleslegesen mondja egy harmadik fél, hogy szerelmes.

Meg elég gerinctelen dolog is.

41. 86d0584f0e (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. márc. 26. 17:23
Nos, az, hogy más szerelmes, az nem indok nekem arra, hogy megcsaljam a férjemet. Értelmezhetetlen a kérdésed.
2018. márc. 26. 17:13

Az a férfi/nő aki egy családot akar szétszedni nem férfi/nő és teljesen mindegy milyen az a házasság, jó-rossz egyformán. Nem tudom mikor tanulják már meg az emberek,hogy az egyik leggusztustalanabb, legmegalázóbb hülyének nézni, megcsalni a másik felet. Mikor tanulják már meg tisztelni a társukat, a velük eltöltött időt annyira, hogy előbb kimondják a végét ha már nem jó, mint felszarvazni a másikat? Egyáltalán ez mire jó? Ha a kapcsolat amúgy is álló fos meleg pisi, jó abban tocsogni? Mikor tanulják meg a szeretők, hogy ők csak eldobható használati cikkek? Mikor tanulják meg tisztelni és megbecsülni önmagukat?


Elmondanám a férjemnek, a pasit pedig kerek perec elhajtanám és megszakítanék minden kapcsolatot vele.

39. syria (válaszként erre: 15. - Dredd)
2018. márc. 26. 09:46

Röhögött egy jót. :)


Bejött: redőnyöket telepített készpénzért. :D

2018. márc. 26. 09:39

Az a férfi a szememben nem férfi. Egy igazi férfi nem választja ezt a sunyi alattomos módot az ingyen dugásra.

Elküldeném anyukájához, valahogy úgy, hogy érezze, hozzám szólnia sem kell ezután.

2018. márc. 26. 08:18

Attól függ, mennyire fontos a házasság, amiben élsz.

Ha meg akarod tartani, akkor fel sem merül benned ez a kérdés.

Ha már egyébként is kifelé tekingetsz a mostani kapcsolatból, akkor már csak az a kérdés, tetszik-e a csábító, mint leendő partner.


Egyébként tudjál róla, hogy a férjek elég sokszor alkalmazzák ezt a cselt, hogy egy valakit megkérnek, környékezze már meg a feleségét...


Szóval a döntés a tied.

2018. márc. 25. 23:21

Azt mondanám, hogy eddig tartott nálam a becsülete...


A férjemnek meg elmondanám, mert van már tapasztalatom arról, milyen alattomos módon tudnak besározni valakit, aki ártatlan, és ha nem szólnék róla, más meg elmondaná, azt hihetné, hogy titkolózom (ez mondjuk csak másféle tapasztalatokból való kiindulás, mert nincs férjem, de ahol egymást szerető házastársakat ismerek, ott természetes, hogy mindent megbeszélnek egymással.)

35. Piroska52 (válaszként erre: 34. - Pengő Gyöngyi)
2018. márc. 25. 20:17
az eddigi összes fóruma erről szól,
34. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 29. - Piroska52)
2018. márc. 25. 20:08

Tudom, azért mondom, hogy zaklatás.

Ez esetben (mármint ha a mamucinak tiszta a lelkiismerete), elmondanám a férjnek a helyében.

2018. márc. 25. 20:01

Azt, hogy én meg a férjembe vagyok szerelmes:)

Csak akkor mondanám a férjemnek, ha már zaklatásnak érezném. Egyébként nem.

32. Ikebana3 (válaszként erre: 30. - Ikebana3)
2018. márc. 25. 19:55
Válaszolva: igen, megmondanám a férjemnek. :)
2018. márc. 25. 19:54

Leráznám.

A férjemnek nem mondanám el, hiszen nincs mit.

Nem mennék bele titkos kapcsolatba, na nem álszent okokból, hanem mert lusta vagyok és kényelmetlen hazudozni,

Ha olyan nagyon beleszerelmesednék, akkor inkább elválnék.

30. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. márc. 25. 19:52

Nem gondolom, hogy ilyen helyzetbe kerülhetek, de ha igen, akkor én tuti nagyon zavarba jönnék és valami vicces formában, de jó messzire hessinteném.

Persze nagyon függ attól a dolog, hogy az aki ilyennel elém áll, ki. Fiatal, idős és persze az ilyesmit meg szokta előzni a híre is. Van aki pusztán a vonzereje csiszolgatása végett próbálkozik, szóval engem nem venne le ilyen a lábamról. :)

29. Piroska52 (válaszként erre: 27. - Pengő Gyöngyi)
2018. márc. 25. 19:43
nem tudja megemészteni ,hogy nem akar tőle semmit,
2018. márc. 25. 19:39
Ennek már kissé olyan zaklatás szaga van.
27. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 20. - Piroska52)
2018. márc. 25. 19:39
Pontosan.
2018. márc. 25. 19:38
Az első három fórumodban nem kaptál erre választ? Unalmas már...
25. Piroska52 (válaszként erre: 23. - Dredd)
2018. márc. 25. 18:39
találj már magadnak egy független lányt,az asszonyokat meg hagyd békén,
24. Dredd (válaszként erre: 22. - Ab3619a9cd)
2018. márc. 25. 18:33
az biztos...megölne szerintem kb...
23. Dredd (válaszként erre: 20. - Piroska52)
2018. márc. 25. 18:32
már lemondtam róla, nincs nála esélyem, kevés vagyok hozzá. Amúgy kerülöm is már a csajt, hogy ne legyen még rosszabb. Viszont egész nap rá gondolok... Ez a kérdés csak úgy jött. Kíváncsi voltam...
22. ab3619a9cd (válaszként erre: 21. - Dredd)
2018. márc. 25. 18:31

Akkor kerüld el messzire és felejtsd el gyorsan.

Ha a férj rájön még ki is kozmetikázhatja az arcod!

21. Dredd (válaszként erre: 19. - Ab3619a9cd)
2018. márc. 25. 18:29
az vagyok, de kb ennyi
2018. márc. 25. 18:24

azt, ,,,hogy húzzál a francba,mással szórakozzál,,,

hagyd már békén azt az asszonyt,

nincs más nő?

2018. márc. 25. 18:21

Szinte minden fórumod erről szól!

Szerelmes vagy egy házas nőbe vagy csak szimplán szét akarsz szedni egyet?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook