Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van jogom szólni? fórum

Van jogom szólni? (beszélgetős fórum)


márc. 19. 10:27
Tulajdonképpen a főnök is okiratot hamisít. Lehet ezért nagyot bukni. Egy rossz akaró és dől a dominó.
15. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 22:15

Nem tudom milyen szinten van az az állami szektor, azt gondold át, hogy aki ott főnök az hogy lett főnök és kinek tudnál szólni, ki ellenőrizné? Végül hogy neked ebből milyen hasznod lenne?


Anno a volt munkahelyemen dolgozott nekem a tulaj lánya... szerinted? 😂 Ha nem volt kedve, elhúzódott a buli vagy épp elnapolhatatlan shopping program akadt akkor lepattant vagy volt hogy szimplán nem is jött be. Egyszer szóltam az apjának, hogy hát a lány már nem jött 3 hete... azt mondja apuka hogy hát fesztivál volt, mondom igen de annak már 2 hete vége... Akkor pihen, nyilván nem rúgom ki. Nyilván. És ebben maradtunk. A jelenti íve meg minden év végén patika volt, nyilván magánszféràban az egy ellenőrnek se fáj ha olyan is be van írva dolgozni aki nincs ott, arra harapnak ha olyan dolgozik aki nincs beírva.

14. Panna.33 (válaszként erre: 12. - Lady Lavender)
márc. 18. 22:14

Bocsánat, de kérlek, legközelebb tedd fel a szemüveget, vagy olvasd át, amit küldesz, mert nehezen volt érthető amit írtál.

Igen, ez lenne a módja, de az ember félti a munkahelyét, az ott megszerzett emberi kapcsolatait, hiszen egy ilyen lépéssel jó eséllyel fel is égeti azokat.

Tudom, hogy a "helyes" és a "kényelmes" sokszor nem fedi egymást, és azt is, hogy a világot a "helyes" viszi előrébb. Viszont ahhoz bátorság kell, hogy meg is lépjük. Az meg nem kifogyhatatlan.

márc. 18. 21:47
Hagyjuk a torvenyre. Ez a helyres.
12. Lady Lavender (válaszként erre: 3. - Panna.33)
márc. 18. 21:45
Szerintem ez q mondja.
11. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 21:32
En nem tennem uj munkahely nelkul
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Panna.33)
márc. 18. 20:55
Na igen... :(
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Enissa)
márc. 18. 20:54
Pontosan így.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Okoskodó)
márc. 18. 20:54
:D
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
márc. 18. 20:53
Mintha dolgoztak volna.
6. Bichi (válaszként erre: 4. - Okoskodó)
márc. 18. 20:43
Tényleg idevág :DDDDD
5. Enissa (válaszként erre: 2. - Birebora)
márc. 18. 20:38

Ez ilyenkor úgy néz ki, hogy semmit nem írnak be "elfelejtik" beírni a jelenlétire, és elfelejtik kiírni, lejelenteni, hogy szabin van.

Ha ellenőrzés jönne, így van, ezt ki lehet magyarázni. Majd visszajön a kivételezett egyén, és beírja, hogy dolgozott.

márc. 18. 20:25

Hát ez nagyjából úgy néz ki, mint a viccben:A cigányzenészek éjjel, zárás után osztoznak a pénzen, de a bőgősnek nem adnak belőle.

- Mi van, komám, hát nekem nem jár? - kérdi.

Mire a prímás:

- Hát járni jár, csak nem jut.

márc. 18. 19:18

Hivatosan van jogod, persze.

Az más kérdés, hogy bírod-e viselni a következményeit, amik azért esélyes, hogy hátrányosan érintenek.

2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 19:17

Van. Mond, hogy a jövő héten te is otthon leszel. Követed a példát. Kiváncsi vagyok mit reagál.

Egyébként a kedvencek olyankor mit irnak a jelenlétibe?

márc. 18. 19:04

A munkahelyemen a főnök nem mindenkivel íratja ki a szabadságot. A kedvencei ebben az évben összesen több hetet voltak már otthon "csak úgy", míg mások szorgalmasan kiírják a szabit, ahogy kell.

Kérdőre lehet vonni a főnököt, hogy gondolja ezt?

Nem maszek cégnél dolgozom, hanem állami szektorban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook