Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ciki neki szólni? fórum

Ciki neki szólni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
89. Ministry (válaszként erre: 87. - A14deb9047)
2010. aug. 27. 08:15
Én is emiatt vettem a kiskabátom :)
88. Ministry (válaszként erre: 79. - A0c1361e44)
2010. aug. 27. 08:13
Szerintem csak a fekete és a fehér ruha van kilőve. :)
2010. aug. 26. 12:14

Sajnos ezeket sokan nem tudják... Egyébként esküvőre sötétben illik menni, ahogy írtad, finom, vidám kiegészítőkkel; mint ahogy azt sem, hogy egy templomba sem illik bemenni szinte félmeztelenül, még a menyasszonynak sem! Gondoljunk csak a külföldi templomoknál lévő piktogrammokra (rövid, ujjatlan, nagy dekoltázs)!

Tavaly volt az Ernyei Bélának Kalocsán az esküvője. És az érsek nem engedte be a menyasszonyt, mert fölül félig fedetlen volt... Aztán valahogy csak-csak előkerítettek neki egy stólát...

86. Marjann (válaszként erre: 82. - A14deb9047)
2010. aug. 26. 11:13
Hát szerintem egy átlagembernek nem protokollkönyvből kéne öltözködnie. Tudni kéne, hogy nem öltözök full fehérbe, menyasszonynak és nem öltözöm full feketébe gyászlovagnak. Egyszerű színes és vidám kiegészítőkkel fel lehet húzni (szerintem) ezeket a színeket is.
85. Yulcsy
2010. aug. 26. 10:57
Most hogy mondjátok a sógornőm is feketébe jött az esküvőnkre(mondjuk nem is vagyunk jóban).
84. Yulcsy
2010. aug. 26. 10:52
Szerintem hívd fel,és mondd el neki,hogy nagyon zavarna ha abban a ruhában menne el.Aztán meglátod.Ha abban megy el, akkor Te is meg tudod kérni a fotóst,videóst,hogy ő ne legyen rajta sehol.Vagy az ő esküvőjére menyasszonyi ruhába menj el.Extra smink, frizura stb ahogy azt kell.Ne érezze már ő se jól magát.
83. a0c1361e44 (válaszként erre: 82. - A14deb9047)
2010. aug. 26. 10:20

Illem, etikett, protokol.

Volt ilyen tantárgyam:)

2010. aug. 26. 09:51

Van egy könyv, Ottlik Károly írta. Régebben Ő tanított az egyetemen a leendő diplomatáknak protokollt, etikettet. Érdemes alaposan belenézni!


Sajnos, nagyon sokan valóban nem tudják, hogy illik, illetve nem illik elmenni esküvőre, egyházi szertartásra.

Néhány dolgok szívesen leírok később, ha érdekel valakit.

81. a0c1361e44 (válaszként erre: 80. - Marjann)
2010. aug. 26. 09:23

Én sem tudom milyen a szűzmáriakék:)

Hát ezaz. Egy esküvőnek nem erről kell szólni!

Ja, tényleg a tarka, nagyon színes ruhákat nem is írtam:)


Lánykoromban mindig azt hallgattam ha esküvőröl volt szó, hogy miért akarok katonának öltözni.

Imádom a khekit, de az sem való...

80. Marjann (válaszként erre: 79. - A0c1361e44)
2010. aug. 26. 09:12

Szűzmáriakéket sem lehet, mert az szerencsétlenséget jelent az ifjú párnak:)

Csak sose tudom melyik a szűzmária-kék.:)


Én egyébként sosem értettem miért nem lehet színes ruhát húzni esküvőre. Az egy vidám esemény, nem? Akkor miért megy mindenki szürkében meg pasztellben?

2010. aug. 26. 08:58

Tehát nem illik: fehér, fekete, piros ruhában lenni.

Gondolom a koszorúslányok miatt kilőve a rózsaszín és a világoskék.

Milyen színek maradnak a vendégeknek?????

Bordó: a magyar nők többségének nem áll jól, mert sem a börünk, sem az arcvonásaink nem jók hozzá.

Kék többi árnyalata: a szép sötétkék már majdnem fekete, így gondolom az sem illik.

A többi kék véleményem szerint béna.

Farmerkék: gondolom ez sem nagyon illik.

Szürke: ha nem is a vendég napja, akkor is szeretünk egy ilyen alkalmon elegánsak, csinosak, neagyisten szépek is lenni. A szűrke keveseknek jó választás ehhez.

Zöld: kevés az a zöld árnyalat, amely igazán jó ruhába, de ha mégis felvesszük, lehet szebbek leszünk a menyasszonynál:)

Sárga: ebből a szinből is kevés árnyalat jó ruhának.

Barna: az idős embreknek OK.

Lila: Hát ebben a színben is könnyű szebbnek lenni a menyasszonynál:)

Arany, ezüst: merész színek, keveseknek jó, kevesen szeretik, és feltünőbb a fehérnél

És még sorolhatnám.

Azok a színek, amelyekben nem illik menni, azok a legáltalánosabbak, így ha azt választjuk, akkor nem keltünk feltűnést.

A többi elfogadható színből készült ruhák pedig, ha a ruha jó fazonú, viselője csinos, szexi, szép akkor úgyis feltűnő lesz.

És gondoljunk bele, hogy milyen ruhákat lehet venni a boltokban. Annyira nagy választék nincs színekben, hiában van dugig az összes bolt. Mindenhol ugyanazt lehet kapni, ugyanabban a színben.

Ha te szépnek érzed magad, akkor nem mindegy, hogy mibe öltözik a násznép???

78. 1eb84e4bad (válaszként erre: 67. - Flamingos)
2010. aug. 25. 21:45
Mondjuk, az én sógórnőm is egy tűzpiros ruhában volt, az sem igazán volt odaillő a menyecskeruha miatt... Főleg, hogy az enyém is és az övé is nadrágos volt.
77. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. aug. 25. 21:32
Én tréfásan azért megjegyezném előtte, hogy az esküvőn csak a menyasszony - esetleg a vőlegény - lehet fehér ruhában meg a pap, senki más!! (függetlenül attól, hogy lesz egyházi esküvő vagy sem).
2010. aug. 25. 21:13
Szerintem egyáltalán nem illik fehér sőt a fehér árnyalataiban sem esküvőre menni. Ezen a napon a menyasszony a lényeg, és ő a fehér ruhájával tűnik ki!
75. 041e7ee211 (válaszként erre: 65. - Ab4b6bc17d)
2010. aug. 25. 19:14

Valószínű! :-) Amúgy nem csodálom, csak a baj van ezzel a csajjal, egyfolytában csak nyifog, csoda ha magára haragít másokat?!

Ha egy nap nem ő van a középpontban, akkor tesz róla. Pffff....

74. a0c1361e44 (válaszként erre: 70. - Flamingos)
2010. aug. 25. 15:44

Most már tudom, hogy miért nem voltam egy fotón sem, amikor fehér ruhába mentem az egyik esküvőre...

Pedig én nem homályosítottam el a menyasszony fényét. Nehéz lett volna azt a 10 évet letagadnom.

Bezzeg ugyanitt a fehér nadrágomban már fotóztak...

73. ab4b6bc17d (válaszként erre: 71. - Flamingos)
2010. aug. 25. 15:23
És másoknak hogy jött le? Mit szóltak hozzá?
72. ab4b6bc17d (válaszként erre: 70. - Flamingos)
2010. aug. 25. 15:22
He, he, ez jó! Mármint, hogy felülkerekedtél rajta (így is van, nem szabad hagyni, hogy elrontsa a nagy napot), ill. hogy megfenyegetted a vidóst/fotóst, hogy ha rajta lesz a ribi, akkor nem fizeted ki őket :)
71. Flamingos (válaszként erre: 69. - Ab4b6bc17d)
2010. aug. 25. 15:09
Felvette a ruhát....és lagzi után jött látogatóba hozzánk kérdezte hogy megnézheti a fotókat meg a videókat???óóóóóóóóóó persze nézzed csak gyönyörködj BENNEM mert te egy kockán sem vagy rajta :-)))))
70. Flamingos (válaszként erre: 50. - Ministry)
2010. aug. 25. 15:07
Bizonyítsd be hogy te vagy a MENYASSZONY!!! Én egész éjjszaka önfeledten szórakoztam az eset után:-((és a videósnak és a fényképésznek is megmondtam ha egy kockán is rajta lesz a rib+nc akkor nem fizetem ki őket :-)))
69. ab4b6bc17d (válaszként erre: 67. - Flamingos)
2010. aug. 25. 15:06
És?
68. ab4b6bc17d (válaszként erre: 66. - Flamingos)
2010. aug. 25. 15:06

Na, félreértés ne essék, az szerintem is gáz, ha ez a fehér ruha tényleg menyasszonyi ruha!


Én nem tudom, de úgy érzem, csak nevetni tudtam volna rajta, ha én ezt láttam volna. Viselje ő a következményeket.

67. Flamingos (válaszként erre: 66. - Flamingos)
2010. aug. 25. 15:04
Én persze szoltam neki:-))))egyenesen ordítottam hogy mit képzel magáról azonnal vegye le a ruhát mert átrendezem az arcát :-)))
66. Flamingos (válaszként erre: 65. - Ab4b6bc17d)
2010. aug. 25. 15:01
A férjem unokahuga (22 éves volt akkor)fehér gyöngyös menyasszonyi ruhában volt a mi lagzinkon :-(((( amikor megláttam sokkot kaptam!!!
2010. aug. 25. 14:50

Ahogy most itt olvasgatok, az egész ciki már. Az lejön, hogy vagy öntudatlanul, vagy direkt vett olyan ruhát, mint a tiéd.

Most vagy szólsz neki, merthogy az téged zavar (de mit csinálsz, ha ennek ellenére mégis abban jelenik meg? Rá fogja nyomni a bélyegét az esküvődre? :) vagy hagyod a fenébe az egészet, mert megmondhatod ugyan neki, de szerintem illik, nem illik, joga van azt húzni, amit akar.

Nem lehet, hogy annak a másik barátnődnek (akit már nem is hívtál meg az előkészületi perpatvar után) ő a legjobb barátnője és így akarnak kiszúrni veled?

64. ab4b6bc17d (válaszként erre: 61. - A14c035548)
2010. aug. 25. 14:43
Mit?
2010. aug. 25. 14:00

engem nagyon zavarna!!!

és ciki szólni.

direkt vett olyan ruhát, ez biztos.


Felhívnám, és megkérdezném, biztosan abban szeretne-e jönni, mert úgy gondolod, nagyon hasonlít a tiédre, és ez téged picit zavar.


Én a ballagásomon kértemmeg az unokatesómat, hogy ne egy bizonyos kis piros ruhában jöjjön, mert abban túl jól néz ki:-) És nem abban jött, nem volt sértődés ebből!

62. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - Ministry)
2010. aug. 25. 13:16
Kellemetlen ugyan szólni, de sajnos ő nem tudja, hogy nem illik fehér ruhába menni más esküvőjére, mert az a menyasszony színe! Finoman, de tudatnám vele.
61. a14c035548 (válaszként erre: 60. - Ab4b6bc17d)
2010. aug. 25. 12:24
nem érted....
60. ab4b6bc17d (válaszként erre: 58. - A14c035548)
2010. aug. 25. 12:20

Ja, egyébként népe válogatja, mert azt hiszem, hogy Kínában meg szinte kötelező, mert másképp azt mondják, hogy nem ízlett az étel, amit eléd raktak... szóval embere válogatja ezt is.


Ez a barátnő inkább figyelmetlen, ne adj isten irigy M.-re, én nem az illetlen szót használnám tehát rá.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook