Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van itt olyan, akinek nehezebb volt a császár utáni felépülés? fórum

Van itt olyan, akinek nehezebb volt a császár utáni felépülés? (beszélgetős fórum)


2020. máj. 18. 22:31

Az első csm után 2 évig ki - be járkáltam mindenféle gyulladádba. Méh-bél-húgyhólyag minden.

Mindent benyaltam úgy lepukkant az immunrendszerem. Alig telt le a 6 hét se rögtön gyulladással indítottam.

Fizikailag is sokáig tartott annak ellenére, hogy nem hagytam el magam. Nagyon sokáig fél év folyamat úgy éreztem nincsenek a helyén az alkatrészeim.

A másodiknál 2 órás műtétem volt, durva összenővések miatt. Na ezért nem voltak a helyén az alkatrészeim. Másnap bélgyulladást kaptam. De még így ia sokkal gyorsabban probléma mentesen gyógyultam mint az elsőből.

2020. máj. 18. 16:49

Gondolok itt arra,hogy 6hèten is volt enyhe alhasi fàjdalom,esetleg vizeletfertőzès,vagy bàrmi ami lassìtotta a gyògyulàst?


2ik csàszàrom pont 6hete volt,de nem vagyok toppon.Lehet az a gond,hogy a babàm 6kgt nyom ès emiatt nehezebb a felèpülèsem?Ugyanis azt tudom,hogy sùlyt cipelni nem szabad stb.

Nődokihoz csak jùnius 4re van időpontom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook