Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valaki, akinek térdficama volt? Mennyi ideig tartott a felépülés? fórum

Van valaki, akinek térdficama volt? Mennyi ideig tartott a felépülés? (tudásbázis kérdés)


5. mandulacska2 (válaszként erre: 4. - Afrik)
2015. jan. 10. 17:16
Köszi a választ.:) Bízom benne, hogy gyorsan helyrejön. Utána mit lehet sportolni? Én elég keveset, sőt , mostanában semmit nem sportoltam, de utánaolvastam, úgyhogy az ilyen térdgyilkoló mozgások (futás, aerobik) nem lehet már. Pedig az aerobikot szerettem. Olvastam , hogy a combizmokat kéne erősítenem majd, hogy a térdet kompenzálja.
2015. jan. 10. 17:04

Szia!

Ilyen volt nekem is, én guggolva fordultam oldalra ... aztán jól kifordult a helyéről. Pánikszerűen helyretettem :) Még ma sem értem, hogy sikerült. Orvosnál nem voltam, de fásliztam kb 1 hétig. Aztán ez még 2x előfordult.

Ilyenkor az izmokat érdemes erősíteni majd. Szerintem előbb rendben lesz, mint 6 hét, de inkább vedd komolyan! Várd ki az időt :)

3. mandulacska2 (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2015. jan. 10. 15:14
Ja, azt még nem nézték, hogy sérült e porc, de másik térdemben régebben már volt porcleválás. Most jegelem, de elég dagadt. Ugye nem feltétlenül törik le porc, ha kifordul a térd?Magától visszaugrott, nem kellett helyre tenni.
2015. jan. 10. 15:13
Sziasztok. A héten munkából hazajövet kifordult a térdem. Rögzítőbe kellett rakni . Szalagok nem sérültek, de nem hajlíthatom, így most jelenleg 0 fokon van állíva a rögzítő. Kb. mennyi időbe telik a felépülés? 6 hetet mondtak, de utána még gyógytornára is kell járni. Szóval mennyi idő az, amíg a gyógytornával együtt normálisan működik a láb?
2015. jan. 10. 15:12
Van valaki, akinek térdficama volt? Mennyi ideig tartott a felépülés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook