Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt olyan krónikus beteg, akit kínai vakcinával oltottak? Lennétek szívesek leírni a tapasztalataitokat? fórum

Van itt olyan krónikus beteg, akit kínai vakcinával oltottak? Lennétek szívesek leírni a tapasztalataitokat? (beszélgetős fórum)


1 2
4. E'lodie (válaszként erre: 2. - Channa*)
2021. febr. 27. 14:56

Vagy:


[link]

2021. febr. 27. 14:52
Férjemnek évek óta kezelve van a magas vérnyomása, ő kínait kapott a héten. Az égvilágon semmi mellékhatást nem érzett. Az ősszel beadott influenza elleni oltás jobban megviselte.
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 27. 14:42
Én inkább a kínait kértem volna, ha tudom előre, hogy az Astrazeneca-t leállítják máshol, mert nem hatékony az afrikai ellen...
2021. febr. 27. 14:13

Kedves Fórumozók!

Tapasztalatokat gyűjtök azoktól, akik krónikus betegek és kínai vakcinát kaptak, vagy van a családjukban ilyen személy.

Én is krónikus vagyok, a háziorvos szerint már hanarosan sorra kerülök. Félek, hogy addigra már csak a kínai marad. Nem tudom, hogy merjem beoltatni magam vele, vagy várjak az Astrára, ami esetleg időbe kerül.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook