Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti beoltatnátok magatokat a kínai vakcinával? fórum

Ti beoltatnátok magatokat a kínai vakcinával? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. jan. 2. 16:21
Igen. De èn 3 Pfizert kaptam
56. Ildi
2022. jan. 2. 15:38
Semelyikkel sem
2022. jan. 2. 15:36
Olyat kaptam.
2021. ápr. 25. 16:23
az én gyermekem csak kínaival oltatja be magát.
53. Guruljka (válaszként erre: 52. - Amaunet)
2021. ápr. 24. 01:15

Sőt nagy valószínűséggel egyikünk sem kínai, sem virológus.

Én az alapján, amit olvastam a jelenlegi biztonsági intézkedésekről, még annyira sem vágyom Kínába, mint eddig. Kötelező okostelefon kötelező app-al, nem nekem való.

52. Amaunet (válaszként erre: 50. - Banános Zselé)
2021. ápr. 24. 00:10
Ez nem kérdés, hanem tény. Döntse el, hogy ezek alapján mit akar! Mi nem mérlegelhetünk és nem dönthetünk helyette.
51. Bless the child (válaszként erre: 50. - Banános Zselé)
2021. ápr. 23. 19:50
Kapott választ. Mégis neki áll feljebb.
2021. ápr. 23. 19:24
itt az a kérdés hogy a kínaiak, csak a saját oltásukat fogadják el, ő meg más milyen oltást akar
49. Banános Zselé (válaszként erre: 48. - Bless the child)
2021. ápr. 23. 19:23
csak az a baj . hogy sehol se lehet felteni kérdést, mert az ember nem kap megfelő választ
2021. ápr. 23. 18:30
Nem muszáj itt lenni. Töröld magad és keress hozzád méltó társaságot
47. Amaunet (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 23. 16:58

Ne legyél már ennyire bután lekezelő! Azt írtam, ha lejár a vállalt munkád, később olttathatod magad mással, hiszen még nem tudjuk mennyi a hatóideje a vakcináknak.

Ha a 3 hónapos munkavállalásod lejár, később mással is olttathatod magad. Nem három, hanem több hónap után, ahogy fény derül egy-egy vakcina hatóidejére. Érted, ugye?

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Amaunet)
2021. ápr. 23. 16:44
3 hónap után lehet mással oltani? 😂😂 na ez igen, ez a nagy tudás. Jézus
2021. ápr. 23. 16:42
Esküszöm ez a fórum még rosszabb, mint a gyakori kérdések... milyen emberek. Hihetetlen. Ez magyarorszag. Utolsó, valóban nagy tudású vagyok, de eddig meg nem jártam ezen a fórumon. Zavarnak a modell lányok. Faj, hogy nem néznének rád? Ezért arad a gyűlölet a szép lányok iránt mar írott formában is?
2021. ápr. 23. 14:56
A FI nagy valószínűséggel az a lány, aki már korábban is indított fórumot, mert Kínába készül modellkedni. Akkor írta, hogy több országban is modellkedett és e miatt szaladozik egyik országból a másikba. Úgyhogy nagy tudású ő, nem hiszem, hogy tudnánk neki újat mondani.
2021. ápr. 23. 14:33

Persze, betoltatnám, ha kell a munka. Ha jól olvastam a munka 3 hónapra szól. A vakcina hatása min. ennyi idő lehet. Ha vége a munkának, a kínai tartózkodásnak, akkor lehet mással oltani.

Döntsd el, hogy mit választasz!


Roxánával egyetértek!


Kaptál itt ötleteket, tanácsot, amelyekre lekezelően válaszolgatsz. Ha ilyen nagytudású vagy, akkor nem kell kérdezni.

42. Sz123
2021. ápr. 23. 13:08
igen, azzal fogom beoltatni magam.
41. vivo44 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 23. 11:47

Elköszöntem.

Leírtam a véleményemet és pont.

Sok sikert ismét, a nem is tudom mihez.

40. 184481d874 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 23. 11:32
Bocs..de akkor minek ez a fórum téma ha te ennyire "világlátott" vagy?És neked semminek nem kell utána olvasni? Akkor? Irásodból az ellenkezője derül ki ,mint amit magadról írsz,az is nagyon ellentmondásos.Döntsd el ,ne más véleményére hagyatkozzál,mint egy felnőtt...
2021. ápr. 23. 11:26
Kb ugyanezt küldte el a Tongji is
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Vivo44)
2021. ápr. 23. 11:11
Akkor ismételd mar meg a butaságaimat az első valaszomban. Rendkívül kiváncsi vagyok. Iszom szavaid.
2021. ápr. 23. 11:10
Egy eve folyamatosan olvasom ezt az oldalt, rengeteg hamis info van fent, vagy csak nem frissítik... a kinti hírekből jobban tudjak, hidd el. Fel sem lehet hívni a nagykövetséget, mert csak lecsapják, az e-mailre meg semmi reakcio.
36. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 23. 10:45

Nagyon sajnállak!!

Nem, nem azért ami "veled történz", hanem mert butaságokat hordtál össze és még te magad el is hiszed.

Sürgősen keress fel egy pszichomókust!

Sok sikert!

2021. ápr. 23. 10:39

Oltás: oltási kötelezettség nincs


A budapesti kínai nagykövetség tájékoztatása szerint, a COVID-19 vakcinával beoltott személyek esetében is az általános szabályok érvényesek, a Kínai Népköztársaság területére történő visszatérés esetén, és mind a tesztelési- mind a karanténkötelezettség fennáll. A budapesti kínai nagykövetség honlapján található tájékoztató szerint, az oltásról szóló igazolás ugyanúgy fel kell tölteni egy erre rendszeresített oldalra, mint a tesztelésről szóló igazolásokat. ( [link]


Az oltás következtében a kínai fél által előírt vénás vérvizsgálaton megemelkedhet az IgM szint, amelynek a visszatérés feltételeként normál szintet kellene mutatni. A magas IgM szint arra is utalhat, hogy az érintett éppen fertőzött. Az oltási igazolás bemutatása magyarázat lehet a megemelkedett IgM szintre, azonban erről a budapesti kínai nagykövetség fog dönteni. A kínai fél hivatalos kommunikációja ugyan nem említi, hogy lennének nem elfogadott oltóanyagok, azonban erről esetről-esetre fog dönteni a budapesti kínai nagykövetség.


e. Karanténkötelezettség: Van.


Tartományonként változó, legalább 14 nap, maximum 28 nap. A karanténidőszak időtartamát csökkenteni nem lehet, annak letöltése alól mentesítést kérni nem lehet. A karanténidőszak időtartamát beoltottság esetében sem lehet csökkenteni. A magyar védettséget igazoló okmányt a kínai hatóságok nem ismerik el, a karanténidőszak alatt végzett vizsgálatok (pl.: vénás vérvizsgálat IgM szint mérésére) során azonban az utazótól kérhetik az oltás tényéről szóló igazolás bemutatását (pl.: magas IgM szint igazolására). Ebben az esetben az angol nyelvű irat és több esetben annak kínai nyelvű fordítása is elengedhetlen.

2021. ápr. 23. 10:30

Hát képzeld, jobban tudom, mivel a Tongji Egyetem hivatalos értesítésében ez szerepel. Nincs több hozzáfűzni valóm a témához.

Amúgy meg hiába vagy beoltva, 2 hét kötelező karantén az kínai állam által megjelölt szállodában, saját költségen, azt nem tudod kikerülni.

2021. ápr. 23. 09:53
Az nagyon érdekes ha a te gyereked a pfizerrel visszamehetne jelenleg, mert en helyiekkel beszéltem tegnap es szerintük szükséges a kínai. Te innen jobban tudod, mint a kínai cég dolgozói?
2021. ápr. 23. 09:45
Bár mindent tudsz, azért megsúgom neked, hogy a lányom a Pfizerrel visszamehetne, de már nem fog. Okafogyottá vált a dolog
31. Bless the child (válaszként erre: 18. - Bless the child)
2021. ápr. 23. 09:43
Nem, te a kínai diktatúráról kérdezel
2021. ápr. 23. 09:38
igen te az oltásról kérdeztél, és nem Kínáról
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2021. ápr. 23. 09:33
Na ugyan minek kellene utána olvasnom drága? 7 eve utazom, van meg kérdés? Mi köze van ennek a vakcinahoz?
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Ariana)
2021. ápr. 23. 09:32
Fel sem merült bennem, hogy azt meg kellene kapnom, ennek soha nem jártam utána.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook