Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van itt olyan, aki kilépett a régi rossz kapcsolatából egy új férfiért, akit megismert még akkor, amikor a régivel volt? fórum

Van itt olyan, aki kilépett a régi rossz kapcsolatából egy új férfiért, akit megismert még akkor, amikor a régivel volt? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jún. 20. 08:16
Te félsz kilépni a megszokásból? Ha nem akkor meg mire vársz? Ha nem tiszteled a pasit nem is szereted. Szerintem nincs mitől tartanod. Fiatal vagy élj!
2013. jún. 20. 08:16
Vagy ha nem is külföld akkor itthon. Szeretnék majd nyitni egy szalont ami a sajátom lesz.Vannak terveim és tudom,hogy ha nagyon akarom meg tudnom valósítani,de mellette nem fog menni :(
2013. jún. 20. 08:14

Még tanulok a jelenlegi dolgozni sem enged éjszakára.

Ki akarom tanulni a szakmámat egy közép fokú angol nyelvvizsgával és kimenni külföldre.Szeretném építeni a jövömet,autót szeretnék és élni.Ezt az ő szájából soha nem hallottam :(

6. de Luca (válaszként erre: 4. - Erzsike33)
2013. jún. 20. 08:13
11 éves korod óta kapcsolatban élsz?
5. bowie (válaszként erre: 3. - Erzsike33)
2013. jún. 20. 08:11

Ha lenézed, akkor nem szereted.

Te mit dolgozol? Mi a te jövőképed?

2013. jún. 20. 08:11
Most van egy férfi ő 30 éves.... még a kezdeti stádiumban járunk,de érzem,hogy ez nem csak futó kaland lesz. És tudom,hogy ha ebből még most nem szállok ki,akkor később már nem fogok tudni.Mit tegyek? Nem vagyok boldog talán soha nem is voltam igazán,de 20 évesen megjártam már a hadak útját,9 éve folyamatosan kapcsolatban élek,drogossal erőszakos agresszívvel,volt aki tönkre tett lelkileg... stb szóval elég érett vagyok már a koromhoz képest,de lelkileg gyenge,mert tönkre tettek :( Létezik még boldogság?
2013. jún. 20. 08:09
Én 20 éves vagyok a párom 28 és se jövőkép se semmi.Nincs semmije és nem is lesz.Az anyjánál élünk,de ő sz@rja a spanyol viaszt.Nem tudok a páromra felnézni sőt csak lenézem,mert sajnos ezt váltja ki belőle már az elejétől fogja,de félek lépni,mert félek h szeretem megszoktam és bele fogok halni a hiányában.
2013. jún. 20. 08:08
Igen, ennek már lassan 3 éve. Akkor nagyon megbántam, rossz döntés volt. Már egyik férfival sem tatom a kapcsolatot. Ha a jelenlegi párod szeret és úgy érzed, ő az igazi, ne hagyd el olyanért, aki csak fellobbantotta benned a vágyat és izgalmasnak tűnik.
2013. jún. 20. 08:01
Érdekelne miként történt a dolog? Nem bántátok meg? Nem hiányzott a másik több év után!?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook