Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van itt olyan, aki kilépett a régi rossz kapcsolatából egy új férfiért, akit megismert még akkor, amikor a régivel volt? fórum

Van itt olyan, aki kilépett a régi rossz kapcsolatából egy új férfiért, akit megismert még akkor, amikor a régivel volt? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. júl. 1. 19:51
Megint lezártam egy fórumot...
2013. jún. 30. 15:30

"...a régi rossz kapcsolatából egy új férfiért..."


Akkor gyanítom, az "új férfi" nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és a "rossz kapcsolat" nosztalgiája felerősödött. Tévednék?

37. kristo_f (válaszként erre: 19. - Erzsike33)
2013. jún. 30. 15:23

Sírtam és azt kértem az égiektől,hogy..."



Árvízkor pap imádkozik!

Arra megy egy autós:

-Jöjjön,uram el kell hagyni a várost!

-Mennyen csak fiam,majd az isten megsegit


A víz már félig belepte a templomot.A pap kihajol az ablakon és imátkozik!

Arra jön egy motorcsónakos

-Jöjjön,uram mingyárt ellepi a víz a várost!

-Mennyen csak,fiam majd az isten megsegít


A víz már a tetőt éri!A pap felnéz és imádkozik!

Arra jön egy helikopter

-Jöjjön,uram minnygyárt elsülyed a templom!

-Mennyencsak fiam,majd az isten megsegít!


A pap belefullad a vízbe felkerül a mennybe és kérdi az istentől:

-Uram,miért nem menteted meg az életem?

-Dehát édesfiam küldtem neked kocsit,motorcsónakot,helikoptert de te egyiket sem fogadtad el


Ha nem veszed észre , hogy húszévesen egy olyan 28assal élsz aki semmire nem jut, aki lenéz téged, akinek nincsenek tervei, akkor lépni kell

De főleg nem egy újabb hasonló korúhoz, 30 éveshez, kötni az életedet


Ott menenk el melletted alhetőségek, de attol flsz hogy mi lesz egyedül

20 évesen?? Majd kicsit siránkozol, kicsit rosszabb lesz, aztán megy az élet tovább, talán jobban

36. 55416fb8e2 (válaszként erre: 35. - Tsysko)
2013. jún. 30. 15:05
ha a nyulnak hossz nyaka lenne, akkor zsiraf lehetne :) minden ferfi es no toketeles lenne, ha nem lennenek bennuk azok a tulajdonsagok vagy viselkedesek, amiket nem lehet elviselni :) ezen a ket ferfin tul is van elet. ha a mostani parodnal csak ez a tulzo feltekenyseg a baj, meg kellene beszelni, hogy mibol fakad, hogy ez neked mennyire rossz, es mit var toled, hogyan tudnad fenntartani a bizalmat anelkul, hogy az eletedet keseritene
35. tsysko
2013. jún. 30. 12:40

Én az első párommal 8 évig voltam együtt, szerettem de elegem lett belőle egy idő után, mert szinte mindent én fizettem és állandóan a haverok ott voltak nálunk. Közben megismerkedtem egy férfival és szerelem volt első látásra. Az akkori párom nem tudott semmiről, de mivel már anyuékhoz vissza költöztünk és kezdett tönkre menni a kapcsolatunk így Ő elköltözött. Azóta már kiderült, hogy azt várta, hogy vissza tartsam!

Akivel meg megismerkedtem, azóta már van egy babánk, de olyan féltékeny mindenkire, hogy ez kiborító.

Mindenért veszekszik,ha dolgozok az a baj, ha később érek haza mint Ő akkor baszogat, hogy biztos megcsaltam.......

Részben Én tehetek erről, mert egyszer összefutottam az ex-el és nem mondtam el, mert már kiborultam a veszekedéstől.Már untam, hogy az igazat sem hitte el! És persze a mostaninak úgy adták elő, hogy az ex-el csatangoltam.

Van, hogy eszembe jut az ex és most látom be, hogy Én is sok mindent rosszul csináltam és nem is volt vele olyan rossz.Haverokat leszámítva még tökéletesnek is mondhatnám

Ha a mostani nem lenne ilyen féltékeny akkor Én lennék a legboldogabb!

34. pzm3 (válaszként erre: 32. - 55416fb8e2)
2013. jún. 20. 10:39
Ilyesmire próbáltam én is finoman célozni....
2013. jún. 20. 10:15
A másik kedvenc oldalamon pont most olvastam ugyanazt a kérdést:)
32. 55416fb8e2 (válaszként erre: 3. - Erzsike33)
2013. jún. 20. 10:00
arra meg nem gondoltal, hogy nem csak egyik pasitol a masikig van ut, hanem onalloan, fuggetlenul is elhetsz?
31. f758a7200f (válaszként erre: 25. - Andi6020)
2013. jún. 20. 09:32
Hat az...:/
30. f758a7200f (válaszként erre: 22. - Erzsike33)
2013. jún. 20. 09:31
Mikek??:)
29. Erzsike33 (válaszként erre: 26. - 1bf89bddf4)
2013. jún. 20. 08:52

Neked pedig nincs igazad,de nem fogok itt magyarázkodni,hogy miért.Te pasi vagy állítólag így érthető.

Köszi a válaszokat.Sziasztok

28. Erzsike33 (válaszként erre: 27. - Pzm3)
2013. jún. 20. 08:51
Igazad van!
27. pzm3 (válaszként erre: 19. - Erzsike33)
2013. jún. 20. 08:49

Nem egy másik miatt kell kilépni egy kapcsolatból,hanem azért mert rossz a kapcsolat.A másikat az újat szebbnek,jobbnak láthatod,a jelenlegi okozta fájdalmak miatt.Közben meg lehet,hogy semmivel sem jobb.

Nem értem azokat a nőket akik rögtön egy másik férfi karjába menekülnek.Ha flegma és undoritó a pasid akkor az legyen az ok,amiért elhagyod.Menni egyik hapsitól a másikig,ez milyen már??Soha nem tudod igy tiszta fejjel átgondolni a dolgokat,hiszen mindig van valaki az életedben.

26. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 3. - Erzsike33)
2013. jún. 20. 08:49

Ettől azért kinyílik a bicska a zsebemben. Azt mégis, honnan veszed a te hatalmas élettapasztalatoddal 20 évesen, hogy a "párodnak", bár te nem érdemled meg, hogy így szólítson, nem lesz soha semmije? Mégis mit szeretnél? Ha valaki ennyire undorodik a barátjától, ha ennyire taszítja, akkor tényleg nincs értelme együtt lenni.


Belehalsza hiányába? Ugyan már, ne légy képmutató. Azért nem mersz lépni, mert félsz, hogy az eddigi kis, viszonylagos biztonságod is elvész, ha kilépsz, ergo, gyáva vagy.


Döntsd már el, hogy szereted, vagy nem, mert aki így kiposztolja a párját és ilyeneket ír róla, azzal én egy percig nem élnék együtt. Szóval, ha a kis biztonságodat félted, ami ugyan nem fényes élet, de még mindig jobb, mint a semmi, akkor nyugodtan lépj ki, legalább képmutató nem leszel.


Te nem tiszteled őt, ergo vagy kimutatod és akkor mit vársz tőle, vagy hazudsz neki, ez esetben magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.

25. andi6020 (válaszként erre: 24. - Erzsike33)
2013. jún. 20. 08:44

Nyilván nem te vagy a hibás, de annak a tagnak megrángathatta volna a facát a nagy magyar igazságszolgáltatás.

Bűncselekmény ez, akár hogy is nézem.

24. Erzsike33 (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2013. jún. 20. 08:41
Igen de ez régen volt gyerek voltam nem volt rá eszem,hidd el ha most lenne nem lettem volna 11 évesen egy alkoholista agresszív férfival éveken keresztül.De légyszíves ezt a sebet ne tépjük fel,mert már már elhaklványult.
23. 051afb3266 (válaszként erre: 20. - Erzsike33)
2013. jún. 20. 08:41
Ha nem próbálod meg, akkor ebbe a kapcsolatba fogsz ragadni, merj lépni, ahogy elmondtad, ennél csak jobb lehet
2013. jún. 20. 08:40

Olvashatjátok az előző fúrumjaimat is,hogy mikek történtek velünk kb.Habár a megcsalásosnál úgy jött le,hogy én vagyok a hibás,de úgy érzem hogy annyiban hibáztam,hogy eljártam nélküle bulizni.

Akkor támadott hátba mikor a legjobban bántam vele... és még akkor is ő... na mindegy.

2013. jún. 20. 08:38

11 évesen már párkapcsolatban éltél?

Medve anyám...

2013. jún. 20. 08:38
Lehet most elküldte?? egy pasira vártam aki elvisz tőle,de félek hogy ez sem fog össze jönni :( az a baj,hogy mindenbe bele élem magamat,sokat pörög az új pasin az agyam és a végén ez is be fog fuccsolni :( próbálnék az árral sodródni,de megint bele esek ugyan abba a hibába :(
2013. jún. 20. 08:36

Igazad van és én ezt mind tudom :(

Kb 3 hete össze veszem a párommal megint hozta a szokásos formáját olyan szinte flegma és undorító tud lenni,hogy az elviselhetetlenül tud fájni.

Elmentem egy parkba és a templom volt velem szembe.Sírtam és azt kértem az égiektől,hogy küldje el nekem a boldogságot,mert már nem bírom.É

2013. jún. 20. 08:35

sziasztok!nekem egy kicsit bonyolultabb a helyzetem mivel van egy közös gyerkőc meg közös kölcsön de nem bántam meg semmi féle képpen.

tartjuk a kapcsolatott mert muszály de

sokkal boldogabb vagyok mint valaha.

17. 051afb3266 (válaszként erre: 15. - Erzsike33)
2013. jún. 20. 08:32
Én a helyedbe lennék mindenféleképpen kilépnék ebből a kapcsoltból, mert annyit nem ér, hogy tönkremenjél benne.
2013. jún. 20. 08:31
Sajnos mindig is gyenge voltam és csak akkor mertem lépni ha vki közbe jött és eltekerte a fejemet.
2013. jún. 20. 08:29

Gratula nektek :)


Történetem? Hosszú lenne leírni,túlm sokat dolgozik nem járunk szinte sehova. Soha nem mutatná azt,hogy féri és akár egy csokival vagy akár egy bármivel meglepne.Annyiszor kértem tőle kis apróságokat és soha semmiért nem tett,hogy örömet okozzon nekem.Azt hiszi,hogy ha nálam van a pénze és én gazdálkodom vele akkor el van intézve minden.Hát nagyon nem! Éljük a nyugdíjas életünket,és semmin nem akar változtatni,semmi jövőképe nincs neki minden jó úgy ahogy van.És emellett olyan stiklijei vannak ami nagyon vissza taszító.

2013. jún. 20. 08:27

Én kiléptem a régi rossz kapcsolatomból egy új pasiért és egyáltalán nem bántam meg. Szerelem volt első látásra, tudtam, hogy meg kell tennem. Ez 10 éve volt, négy éve házasok vagyunk és nagyon boldogok :)

Én mindig a megérzéseimre hallgattam.. amikor úgy éreztem, egy kapcsolat nem megy, nem erőltettem, azonnal léptem és milyen jól tettem :) Persze az is lehet, hogy nagy mázlim volt..

Szerintem gondold át jól a helyzetedet, rágd át a dolgokat még egyszer.. lassan te is tudni fogod a választ :)

2013. jún. 20. 08:22
szia! Én is hasonló helyzetbe voltam, 3 éve voltam együtt a sráccal soha nem voltam még olyan szerelmes, de az utolsó másfél év maga volt a pokol, lelkileg tönkretett. Találkoztam a mostani párommal, szexkapcsolatnak indult a dolog, párhuzamosan ment a 2 mert nagyon szerettem az akkori páromat, de végül döntöttem és otthagytm, azóta már 8 éve vagyunk együtt, megvolt az eljegyzés és nagyon jól megvagyunk, minden nagyon szuper, nem bántam meg.
2013. jún. 20. 08:18

Szia


Nekem is volt, az elején bántam, de rájöttem, hogy nem folytatódhatott úgy, ahogy voltunk.


De ehhez ismerni kellene a történetedet, mert minden ok más. Hogy fellobbanás-e, vagy tényleg nem működik már az előző kapcsi.


Én 16 évesen ismertem meg az exemet, és nálunk az volt a probléma, h 16 évesen, amikor szórakoznom, buliznom kellett volna, elkezdtem élni egy nyugdíjas életet. 26 éves koromra ki is pukkant a lufi, és bár nagyon szerettem, nem tudtam tovább csinálni, hogy ÁLLANDÓAN otthon ülünk, nincs egy kirándulás, és egy hétig kellett rábeszélnem egy strandra nyáron, bulizni nem jött el velem, szilveszterkor is már este 10kor alvás volt.


Elhagytam valakiért, aki kihúzott onnnan, de igazából nem találom azóta sem a megfelelőt. De majd meglesz :) Hiányozni hiányzik, mert vele töltöttem 10 fiatal évemet, elértünk sok mindent, ami sajnos nála maradt és ezt bánom, h nem álltam a sarkamra, mert sajnáltam, h elhagyom, és a saját hülyeségem miatt buktam vagy 2 millió forintot, ami most már nagyon jól jönne....

11. Erzsike33 (válaszként erre: 9. - Slavi)
2013. jún. 20. 08:18

Igen félek kilépni belőle.

Tisztelni tisztelem,de tudom hogy míg az anyja ott van és ott is lesz mindig soha nem lesz belőlünk semmi még elköltözni sem hajlandó,mert nem hagyja az anyukáját.

10. Erzsike33 (válaszként erre: 6. - De Luca)
2013. jún. 20. 08:17
Igen de ez hosszú történet, sajnos vagy nem sajnos elég sok mindenen keresztül mentem :( De most erről ne beszéljünk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook