Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van itt olyan aki használja, használta huzamosabb ideig a steppert? fórum

Van itt olyan aki használja, használta huzamosabb ideig a steppert? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 27. 15:05
Szia! Köszi, hogy írtál! A másfél órát egy huzamban nyomtad le? Az az igazság, hogy én a lépéseket számoltam, 250-et tudok megcsinálni egyszerre mert (gondolom nem a legprofibb gép) nagyon bemelegszik, s akkor már nem lehet használni kb fél óráig.
2012. márc. 27. 07:21
A taposó gépre gondolsz? Én használtam másfél évig, heti öt nap, mert egy konditeremben dolgoztam. Én szobabicikli helyett használtam, kardio edzésnek,de nem mindegy, hogy milyen intenzitással, és mennyi idejig használod. Brutál jó feneket, és lábat csinált.Ugyanúgy méri a lépésszámot, mint a bicikli a kilóméter/órát,és ezt az értéket a lehető legmagasabban kell tartanod, illetve, mi 20 perctől indítottunk,és hetente 10perccel emeltük az időt, a végén már másfél órát is a gépen töltöttünk. Szép, izmos volt a lábam, és feszes, kerek a fenekem. Remélem tudtam segíteni:)) Szép napot!!
2012. márc. 26. 18:38
Sziasztok! Van itt olyan aki használja, használta huzamosabb ideiég és ért neki valamit? Ha van olyan légyszi írjon! köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook