Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van értelme várni rá? Tényleg csak időt kért vagy ennyi és nem akar megbántani? fórum

Van értelme várni rá? Tényleg csak időt kért vagy ennyi és nem akar megbántani? (beszélgetős fórum)


2020. jan. 24. 06:57
Felejtsd el ...időt kert ...nálam az azt jelenti vége !!! Na van eszed gyorsan záros ketmondattal és ennyi.
17. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 23. 22:38
Hát nem biztatlak regényírásra én se :) Szerintem sem vagy neki igazi ha az lennél megoldást találna nem kifogásokat.
2020. jan. 23. 16:28
Ne haragudj de nem tudtam végig olvasni, de ha csak a címet olvasom: nincs és igen ennyi.
15. Lianax
2020. jan. 23. 15:43

Nekem van egy sanda gyanúm hogy a srác még mindig abba a nőbe szerelmes, akitől (szeretnè)hogy tőle szült különben miért lenne akadály hogy veled formálja a kapcsolatát? Ha csak a gyerek láthatàsa erdekelnè, attól még nem kérne időt tőled.

Az én meglàtàsom hogy a gyerekes anyjánàl teper még, attól függetlenül ki az apa. Nem tette túl magát rajta. Aki előtted volt exe azzal is tartják a kapcsolatot.... Őt és téged is lehetősègkent lát. Az exe mivel felkeresi, ez nála biztosíték..te úgyszintén biztosíték vagy.

Időt kér hogy lássa mire jut a gyerek anyánál... Ha nem jön össze ott van két választás. Egy új-te, egy régi az exe.Biztos ami biztos nem marad egyedül.kivancsi lennék mit szólna ha azt mondanád neki szakitsatok mert ha igazán tervei lennének veled, nem lennének akadály egy gyerek az extol annak fényében hogy nem is tiltanad a gyermekkel a kapcsolatát akkor hol a bibi??? Miért kell az idő? Ezeket tedd fel neki, könyörgés nélkül határozottan. A válasza mindenre választ ad neked. Ha könnyen enged,illetve hebeg -habog s még téged vádol türelmetlensèggel, hát a helyedben elgondolkodnèk. Vagy akar valamit tőled, vagy nem.

14. gabi44
2020. jan. 23. 15:33
Ebből jó nem sül ki, ne várj rá.
2020. jan. 23. 13:54
Nem mondtam, hogy elkell dönteni, tanácsot kértem, igazából azt, hogy felnyissák a szemem, mert sajnos én mindig csak a jót látom az emberekben a rosszat nem.
2020. jan. 23. 13:51

Őszinte leszek. Képtelen voltam elolvasni.


Most mi döntsünk helyetted?

11. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 23. 13:45

Komolytalan, gyerekes, megbîzhatatlan. Ha mindenki kerüli, meg senkihez nincs hazamennie, nem jók a kapcsolatai, annak oka van.

Nem kell ám mindenkitől elâjulni, mert azt mondja szeret!!! Te adj fel mindent, miközben ő száz szálon fut és azt se tudja kié a gyerek. Jessszus. Na én az ilyeneket mindig kerültem.

2020. jan. 23. 13:36
Az explicit szerelmi vallomások meg,amik már egy kapcsolat elején kibuknak a férfiból,ne adj isten közvetlen orgazmus után,mindig legyenek gyanúsak.Érett emberek (sem férfiak,sem nők) általában nem dobálóznak hollywoodi filmbe illő szerelmi vallomásokkal pár hét után.
2020. jan. 23. 13:31

Az élet sokszor igazolta már körülöttem,hogy döcögve,nyögvenyelősen induló kapcsolatból,ahol az egyik felet állítólag fokozottan sújtja az élet és merő probléma vele-körülötte minden,általában nem lesz sosem harmonikus viszony.Szaggatni egymás lelkét-idegrendszerét lehet egy darabig,lehet kérni időt,amíg az ex vagy valaki/valami más által keltett feszkó oldódik,de ez csak időhúzás.Ha akarok valamit a másik embertől,akkor nem engedem el,nem kérek időt,akkor együtt építjük a kettőnk kapcsolatát.

Hány ilyen ,időt kérős’ storyt láttam-hallottam...Legdurvább mikor a vőlegény közvetlen esküvő előtt ‘kér időt’.Na ezekből nem lett házasság soha.

Az én szubjektív véleményem,hogy a határozatlan,gyáva ember csinál ilyet,aki habozik megmondani a másiknak,hogy bocs,mégsem tudom veled elképzelni az életem,mert még mindig az exet szeretem,mert nem volt olyan jó az a szex,vagy valami más nem tetszik,nem stimmel csak kínos lenne megmondani.

Volt kolléganőm,aki hónapokig mélyrepült zaklatottan valami lelki tusákat vívó pasi-jelölt miatt.Aztán összejött valakivel aki mellett nem kellett pszichológust játszani,mert tudta a férfi,merre tart az élete és kit akar társnak hozzá,pedig volt múltja-gondja neki is amivel szaggathatta volna a lány lelkét.

2020. jan. 23. 13:29

Pont ezért kellene hanyagolni, határozatlan. Gyenge jellem. Eleve,ha érdekelné a gyermek ,nem várt volna eddig

. Lehet,hogy veled komolyan gondolja ,de a saját életét nem tudja rendbetenni. Nem venném túl komolyan a helyedben. De ez én vagyok.

Nehogy a végén te húzd a rövidebbet.

2020. jan. 23. 13:22
Megszakította és tiltotta is, csak állandóan házhoz járt... A gyerekről tudtam mikor ismerkedtünk,csak most elsején jutott eszébe az, hogy akar vele foglalkozni, elvileg várta a megfelelő pillanatot. Ez még nem zavar, csak már inkább az egész helyzet :D pótléknak érzem magam :D de ha ott vagyok meg nyugtat, hogy ez nem így van meg amúgy én tényleg láttam rajta, hogy komolyan gondolja, csak elég volt már a szórakozásból, tuti érez még valamit az exe iránt meg most ez a gyerek is felkavarja
2020. jan. 23. 13:18
Biztos hogy nem várnék rá. Még most lépj ki ebből az egész mérgező mocsárból, amíg tudsz. A semmiből kiderülő gyerek meg a kikészítős anyukája és a zaklatós ex után legalábbis nekem nem hiányozna, hogy még mélyebbre kerüljek ebben az egész történetben. Ráadásul ha annyira zavarná hogy zaklatja az ex, akkor tiltotta/törölte volna a számát és minden kapcsolatot megszakított volna vele.
2020. jan. 23. 13:15
Oké,hogy elküldte,de milyen ez már ? Először jó veled ,aranyos vagy mert komolyan veszed. Aztán meg időt kér? Nem tudna veled lenni ? Hát...túl fiatal vagy szerintem még ahhoz,hogy megalkuvó legyél . Vagy én vagyok túl öreg már 😆
2020. jan. 23. 13:04

Bocsi a nagy hévben lehet összevissza írtam :D


Elvileg elküldte az exét már!


Amúgy hallgatok hideget, meleget! És elfogadom! Ha még fáj is.


Én is úgy látom, hogy hülyeség az egész, de az apró remény :D

2020. jan. 23. 13:02
Párszor elolvastam mire felfogtam🤭 nem hiszem,hogy ebből valami jó fog kisülni. Ez a pasi határozatlan,azt sem tudja magával mit kezdjen ,nemhogy veled. Ne haragudj meg most ezért,de valami nincs rendben vele agyilag .
2020. jan. 23. 12:58

"Aztán van az az exe, akivel ugye előttem volt, állandóan zaklatja, hogy segítsen neki a mostani kapcsolatában, mert ő ismeri a legjobban"

🤔

Nekem nem kellene ,találsz különbet is szerintem.

2020. jan. 23. 12:48

Sziasztok!


Megismertem egy srácot a volt munkahelyemen. Mindkettőnknek kapcsolata volt, de valahogy mégis úgy gondoltam, hogy tetszem neki, mert mindig csesztette a hajam, meg nekem is de elhessegettem mert kapcsolatom volt. Aztán most novemberben szakított az exem, és valahogy mi elkezdtünk beszélni kiderült, hogy ő neki is véget ért a kapcsolata. Aztán ahogy telt az idő kiderült, hogy mindketten ugyanolyan betegségben szendvedünk (autoimmun betegség), és tök egy hullámhosszon vagyunk. Sok időt töltöttünk együtt, tök jó volt minden, csak persze nem akartuk elsietni. Láttam rajta, hogy tényleg komolyan gondolja, meg sokszor meglepett valami romantikával, meg mondta, hogy végre valaki nem kihasználja, hanem saját magáért kedveli.. Illetve, hogy sokat változtattam rajta pozitív irányban, és ezt én is érzem fordítva. Most 2 hete kb volt az, hogy a szex sokkal érzelmesebb volt és bevallotta mennyire sokat jelentek neki, hogy már most szeret. Illetve bármit megadnak értem, mert mindenki kérdezi, hogy mi történt, hogy ennyire más lett, pozitív irányban. Aztán hát kiderült, hogy neki van egy becsúszott gyereke, egy nőtől, aki nem engedi látni a kisfiát, úgy tudja a gyermek, hogy más az apja. Aztán eléggé a szívén viseli, mert akar vele foglalkozni, és ebben támogattam is, illetve próbáltam segíteni. Aztán van az az exe, akivel ugye előttem volt, állandóan zaklatja, hogy segítsen neki a mostani kapcsolatában, mert ő ismeri a legjobban. Aztán az is kiderült, hogy ennek a csajnak lett volna gyereke, csak aztán megölte, addig ivott stb amíg elment a baba. És mondta, hogy ez is nagyon fáj neki, hogy akármilyen gyerekhez köze lett volna, vayg nemláthatja vagy megöli... Ezt az exét el is hajtotta, hogy ne járogasson hozzá tanácsokra, semmi közük már egymáshoz. Viszont előző héten, volt egy "kiborulásom", kérdeztem, hogy biztos nem érez már semmit az exe iránt? Illetve, hogy nem csak pótlék vagyok? Amúgy normálisan kérdeztem, csak már kezdett sok lenni a csajból... Főleg, hogy mikor találkoztak lett egy herpesz a száján, mikor elhajtotta..... Jó amúgy azon a héten beteg is volt, levolt gyengülve az immunrendszere, attól is kijöhetett... És hétvégén tisztavizet öntöttünk a pohárba, mondta, hogy ne haragudjak rá nem akarja, hogy pótléknak érezzem magam, és nagyon szeret már most engem... hogy várjak rá megéri, csak adjak időt neki. És tök jól telt a hétvége. Erre vasárnap este beközli, hogy időre van süksége mert a gyereke anyja kikésziti, hogy nem láthatja, és jelenleg ez fontosabb dolog az életében. És ő szeretne nekem 100%ot nyújtani nekem, de jelenleg nem tud. Illetve, nem érzi azt, hogy én komolyan gondonám vele, holott eléggé éreztettem vele, pl ha mentem mindig a kedvenc ücscijét vittem, megleptek apróságokkal stb, ahogy ő is engem. Na mindegy.. és időt kért... türelmet.. hogy tisztázza az érzéseit, mert zavarja most az exe babája halála is, meg hogy mindig akármit felépít eltűnik, meg eltünnek az emberek melőle... Hogy zavarja hogy egyedül él, de nincs kihez hazamenni...De azt se tudná elviselni ha pl én ott lennék. De jó lenne ha a városában keresnék munkát, hogy közelebb legyek.. blabla összevissza beszél, és tisztázni akarja ezeket a dolgokat... most nem besézlünk, bár most ráírtam én hülye, azt mondta nem akar vsezekedni, meg akármit írok igazat, fog adni, csak ne veszekedjünk.. és türelem.. De engem kinyír ez a türelem mikor tőlem utolag időt kértek...szakítottak... Van értelme várni? tényleg csak összejöttek most a dolgok, vagy inkább nem meri felvállalni hogy nem akar tőlem semmit? Azt akarja, hogy vessek én véget neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook