Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van erre megoldás? fórum

Van erre megoldás? (beszélgetős fórum)


13. mgagi (válaszként erre: 12. - Tevecca)
2011. szept. 24. 11:16
Akkor én is beveszem a lecarom kapszulát:)
12. Tevecca (válaszként erre: 11. - Mgagi)
2011. szept. 24. 07:09
Jajj az anyós....nálam anyum mondta hogy túl anyás, meg mindig kézben van. Meg persze jóóóó sokan szekálnak vele. És? Ő igényli, engem nem zavar. Szívesen vagyok vele mindig. Ennyi. Iszonyat hamar elmegy ez az idő. Már bevettem a lecarom kapszulát :)
11. mgagi (válaszként erre: 8. - Tevecca)
2011. szept. 23. 22:18

:))

Persze jó a lelkemnek ez az anyás dolog, de anyósom már rám szólt, hogy ne legyen állandóan karba a gyerek + meg mit csinálok én ezzel a gyerekkel hogy visít. MOndtam neki hogy ez csak akkor van, ha én nem vagyok a látó közelben.

2011. szept. 23. 21:17

Csak most lessz az hogy fel újítjuk a házat!

Kicsit tartok tölle!

Köszönöm a hozzá szólásotokat és a segítségeteket!

9. trapiti (válaszként erre: 8. - Tevecca)
2011. szept. 23. 21:15
Nálunk is ez volt... jött velem a wc-re is, ennek megvoltak a maga előnyei, pl. mindent tudott, mit hogyan kell ill. a bili használata kimaradt (ennek bevallom nagyon örültem) 1.5 évesen kezdett wc-re járkálni (akkor még volt pelus is, de ha kedve volt a wc-be intézte) és utána sem biliztünk soha. Most 4 éves és magától leszokott a kísérgetésről ill. elvárja hogy egyedül legyen amíg a dolgát végzi.
8. Tevecca (válaszként erre: 6. - Mgagi)
2011. szept. 23. 21:03
8 hós a lányom és ha akarom, ha nem a wc-re is jön utánam :D ez van...16 évesen úgyis azt mondja hogy húzzák már át az út túloldalára :D
2011. szept. 23. 20:47

Az enyém annó még a wc-re is utánam jött...

Idővel kinövi, és elég lesz a tudat, hogy megbeszélitek mikor fog újra látni. Persze ehhez még az értelmének is fejlődni kell.

2011. szept. 23. 20:42

Jó hogy kiírtad ezt a témát. Nekem 1 éves a kisfiam, és nála is a 2 hete van ez, hogy ha nem lát már sír visít addig amíg újra nem lát. Akkor ezek szerint náunk is most jött elő ez a szeparációs szorongás? Én is inkább viszem magammal minden hová (wc-re persze nem:)).

anyósom ezen a héten már rám támadt emiatt hogy akárhányszor nem lát a kicsi sír, és hogy ez így nem lesz jó + sokszor van karban.

5. trapiti (válaszként erre: 1. - Klindi22)
2011. szept. 23. 20:42

Szerintem nincs ezzel semmi gond, életkori sajátosság is, gondolom a kislányod alapból is anyás, Te vagy neki a biztonság, ráadásul most megtapasztalta, hogy a nagyok kicsit elszakadtak Tőled az ovi miatt. Ezek összeadódhatnak szerintem.

Nem hiszem hogy eröltetni kellene hogy máshol legyen, vidd magaddal ahová csak lehet, magától el fog múlni :)

2011. szept. 23. 20:31
Nyugi. Amíg igényli és teheted, vidd magaddal. Kinövi :)
2011. szept. 23. 20:30
Igen én is úgy tudom, ebben a korban jelentkezik a szeparációs szorongás másodszor.
2011. szept. 23. 20:29
1,5 éves kor körül visszajöhet a szeparációs szorongás a gyerekeknél. Lehet, hogy erről van szó, kislányom 20 hónapos, 6 hete bölcsis, és nagyon anyás. Nálunk a bölcsi hozta ezt ki. Túl lesztek rajta, kitartás! :)
2011. szept. 23. 20:24

Sziasztok!

Én abban szeretnék tanácsot kérni tölletek, hogy van egy 17 hónapos kislányom és nagyon anyás!

De ezt úgy kell elképzelni, hogy ha nem lát addig sír amíg meg nem talál!

Nem tudom ott hagyni a mamánál sem mert nem tudja meg vígasztalni!

Tehát most majdnem minden hova magammal viszem!

Ez azóta van így hogy a nagyobbak elkezdtek oviba járni!

Mellete van még 2 nagyobb lányom ők 4 évesek leszenek februárban!

Ez ellen tudok vagy lehet valamit tenni, hogy ne így legyen vagy majd kinövi egyszer?

Válaszotokat köszönöm

Melinda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook