Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van egyedülálló szülőknek társkereső oldal? fórum

Van egyedülálló szülőknek társkereső oldal? (beszélgetős fórum)

8. andilaci (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 19:06
(❁´◡`❁)
7. 8a5caeb182 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 14:02
Esteleg Te is írhatsz neki privát, csak mondom...
6. zolb (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 13:02
Ahha, egyedülálló vagyok és szeretnék ismerkedni. Ezt a hozzászólást írtam egy másik topikban: [link]
dec. 13. 12:11
Most jutott eszembe, hogy névtelenül nyitottam a fórumot, ezért nem tudsz üzenni, de itt is közölhetsz pár dolgot, hátha más is olvassa a fórumot!
dec. 13. 11:58
Kedves Zolb! Te is gondolom egyedülálló szülő vagy, ha érdekel a fórum. Szeretnél ismerkedni? Ha igen, üzenetben küldesz pár alap infot magadról? Lakhely, korod, gyerekeid száma és kora, vagy amit fontosnak tartasz? Köszi!
3. zolb
dec. 12. 20:44
Érdekel a topik, már nem tudom hol lenne érdemes ismerkedni egyedülálló szülőként. A netes társkeresés már inkább olyannak tűnik mintha az ember pocsolyából próbálná az aranyhalat kifogni :)
2. Titkoskert (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 17:19
Azt nem tudom van-e ilyen oldal, de VIII. ker. Üllői út és Mária utca sarkán van egy klub, egyedülálló szülőknek.
dec. 12. 17:13
Úgy hallottam, mintha lenne, de az illető nem tudja a nevét. Te tudsz ilyenről? Ha igen, megosztanád velem, köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook