Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van egy 18 hónapos kislányom, aki még mindig szopik. Hogy szoktassam le? fórum

Van egy 18 hónapos kislányom, aki még mindig szopik. Hogy szoktassam le? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. 92c7c20f7e (válaszként erre: 6. - Gabika79)
2011. jan. 18. 16:49
Én sem gondoltam volna, hogy a lányom fog magáról leszoktatni, szerettem volna, ha még szopizik, de 15 hónaposan ő nem így gondolta:).
8. bancsa1981 (válaszként erre: 1. - Zubor erzsebet)
2011. jan. 18. 16:48

Szia! Az én kislányom 17 hónapos, és reggel-este szopik. Remélem a tél végéig lesz még tejem. nyugodtan szoptasd, akár pár korty is segít a bélflóra egyensúlyában.

És szerencsére még nem volt beteg, láza sem volt eddig.

Örülj, hogy van tejed, ne akard tőle elvenni, még nem ciki!

Én legkésőbb nyáron fogom abbahagyni a szoptatást, mert ősszel megy bölcsibe.

2011. jan. 18. 16:48

Szia!

Az én kisfiam most volt 2 éves és még mindig szopizik és nálunk elég nehezen megy a leszoktatás mert érzi hogy mindig van benne tej és ezért kéri még. Nekem azt javasolták hogy esetleg próbáljam elapasztani a tejet ha már nem akarom szoptatni.

6. gabika79 (válaszként erre: 4. - Panna77)
2011. jan. 18. 16:41
Nekem is ezt mondták, hogy majd leszokik, de nagyon nem akart:-)
5. gabika79 (válaszként erre: 1. - Zubor erzsebet)
2011. jan. 18. 16:39
Szia! Én is egy hónapja vettem el a kisfiamtól, szintén 18 hónapos volt! Nekem már csak reggel szopizott, így viszonylag könnyű dolgom volt. Próbáltam helyette a tejet, tejes italokat, de nem kellett neki, azóta sem. Így mi maradtunk a teánál! Reggel-este egy-egy pohár(itató pohár), napközben meg víz. 3-4 napig kereste, hogy hova lett a cici, de próbáltam olyankor elterelni a figyelmét, és reggel nem bújtunk össze néhány napig(ez volt a legrosszabb)! Ma már eszébe se jut, pedig minden reggel összebújunk még az ágyba, úgy issza meg a teáját:-)
2011. jan. 18. 16:36
Szerintem sehogy. Majd leszokik, ha akar. Legalábbis nálunk pont így történt. :-)
2011. jan. 18. 16:35
Én örültem volna, ha addig lett volna tejem, bármelyiknél.
2011. jan. 18. 16:34

Szia!


Hányszor szopizik még?

Az én kisfiamat is 18 hónaposan én választottam le, mert teherbe estem. Ő már csak esténként szopizott, és néha éjszaka is. Nem volt semmi gond az elválasztásnál, egyik napról a másikra nem adtam neki.

Te miért akarod leszokatni?

2011. jan. 18. 16:30
Van egy 18 hónapos kislányom aki még mindig szopik.Hogy szoktassam le?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook