Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van ebből kiút? Mit tegyek? fórum

Van ebből kiút? Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


14. aszparagusz (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 21. 16:21

Mielőbb keress egy jó ügyvédet.

Remélem azt tudod igazolni, hogy odaadtál neki 3 milliót. (pl. bankszámla kivonat.

Mert, ha "otthon volt a fiókban" és úgy adtad oda, akkor keresztet vethetsz rá.

13. aszparagusz (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2021. júl. 21. 16:18

A ház jelenleg 100 százalékban a pasié. A f.i. örülhet, ha tud benne utólag tulajdonrészt szerezni.

A válás tekintetében azonos a véleményem.

2021. júl. 21. 15:50

Eleve nem maradtam volna olyannal, gyereket pedig végképp nem szültem volna olyannak, aki nem fogadja el és szereti a gyerekem. 🤷‍♀️ Nem is értem te hogyan voltál képes?


Vissza kérném a 3 millát és mennék gyerekestűl.

2021. júl. 21. 13:38

Hogy mit javaslok?

Szedj össze minden papírt a ház vásárlásával kapcsolatban és a családi papírokat. Házasok vagytok? A fiadat adoptálta? A saját gyermekét elismerte?

És keress egy ügyvédet! Hallgasd meg mit mond, mit javasol!

Lehet, lát majd esélyt arra, hogy jól gyere ki a dologból.

Mondjuk a 3 millióból "ki van fizetve" a párod és költözhet is ki a közös házból.

De a válást mindenképp javaslom - a gyermekeid nyugalma és egészséges fejlődése érdekében.

És máskor jól nézd meg kire bízod az élted, a gyermekeid életét!

10. Amaunet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 21. 13:23

Ez a 3 millió a vételár hány százaléka?

Van arra bizonyíték, hogy tőled kapta?


Adásvételi szerződést két vevő szereplésével is lehet kötni és egy eljáráson belül bejegyezni a tulajdonokat.

Butaság volt ebből kimaradni és bízni benne.

Ez még jól működő kapcsolatokban sem bizalmatlanság jele, hanem a felelős gondolkodásé.

9. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 21. 13:18

Alapból ilyen kapcsolatban szerintem kár volt a közös gyerek de a gyermek erről nem tehet.

Az, hogy te adtál neki 3 millió forintot és nem lett fele-fele a tulajdonjog ez a te sarad is, én akkor adtam volna oda amikor már látom a szerződést is aláírni bár én olyan kapcsolatban nem lennék ahol bizonyítani kell bármit is, szerintem magától értetődik, hogy fele-fele.

Szerintem ezt inkább lezárni kellene mert amikor ilyen csúnya dolgok fordulnak már elő egy kapcsolatban az már nem igazán menthető.

8. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 21. 13:10

Egyébként nagyon sajnálom, és hülyeség is már ezen agyalni, de miért szülsz gyereket egy olyan embernek, aki nem jön ki a saját gyerekeddel?

Nem elvárható senkitől, hogy egy idegen gyereket szeressen, de basszus, akkor onnan felállok, és elmegyek, nem lebabázok. :O

Hab a tortán, hogy még a pénzed is odaadod puszira.

:(

7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 21. 12:07
Nem olvastam végig. Aki nem jön ki a gyerekemmel olyan szinten, hogy nem is szól hozzá, az nem érne meg 3 évet. Egyet sem.
6. birebora (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 21. 12:03
A házat sajnos valószínű, hogy buktad. Nem fogja rád íratni még a felét sem. Ne haragudj, de ezt sosem fogom megérteni. Hogy lehet, hogy valaki ennyire ne tudja az érdekeit képviselni. Legalább a gyerekeidet néznéd ha ő már a sajátját sem. Ha ennyire csúnyán beszél veled, biztos nem úgy szeret már. Próbáld a pénzedet visszaszerezni.
2021. júl. 21. 11:57

Uh, hát szépen át lettél ejtve...


Keress egy jó ügyvédet.


Azt gondolom, ez senkinek se jó hosszú távon.

Inkább kezdj mihamarabb új életet.


Sok sikert! 🍀

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 21. 11:55
Csodálnám, ha visszaadná a pénzed.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2021. júl. 21. 11:49

Nélkülem kötötte meg a szerződést akkor megígérte hogy ha elrendezosik minden akkor átírja a felét rám. Aztán mikor szoba került mindig elodazta.hogy majd ekkor majd akkor.

Gondoltam rá hogy van valakije

Többször rá is kérdeztem. De állandóan visszatamad hogy biztos nekem van.

2021. júl. 21. 11:46

Van valakije?

Elég otromba módon beszél veled.

Hogy lehet, hogy nem fele-fele a tulajdonjog a házon amikor ezt beszéltétek meg? Te hol voltál az adás-vételi szerződés kötéskor?

Sajnos ennek az egésznek nagyon rossz szaga van.

2021. júl. 21. 11:39

Előző párkapcsolatombol van egy 6 éves fiam. Mostani párommal van egy közös lányunk.


A mostani párom sajnos abszolút de nem jön ki a fiammal. Már az nagy szó ha naponta 2 szónál többet szól hozzá. Nem beszélget vele. Nem játszik vele. Ha velem osszeveszik akkor a gyerekhez se szol. Ez megy lassan 3 éve.


A mi kapcsolatunk is válságba van.. szex nincs köztünk 7 hónapja. Állítsa szerint először kövernek érezte magát mikor mondtam H ez engem nem zavar akkor kitalálta hogy hisztizek. Semmi nem jó neki amit csinálok mert mindenre azt mondja hisztizek. Pár héttel ezelőtt elmentem anyumekhoz.ugy éreztem szükségem van egy kis időre. Azalatt az idő alatt egyik gyerek felől se érdeklődött azzal magyarázta hogy ő nem fogja a picsamat nyalni hogy mi van a gyerekekkel.


Mikor összeköltöztunk adtam neki 3 milliót a hazvasarlashoz. Úgy volt fele fele lesz a tulajdonjog. A mai napig nincs így. S nem is akarja.


Annyira eldurvult a helyzet H azt mondta visszaadja a pénzem S csinálok vele amit akarok. En ezt úgy véltem H akkor ő lezártnak tekinti a dolgot. De rögtön hárít H nem . Ezt én döntom el mihez kezdek vele.


Hiába probalom helyrehozni neki semmi se jó.csunya dolgokat vágunk egymás fejéhez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook