Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van-e valakinek iRenew egyensúly karkötője, és mi a tapasztalata? fórum

Van-e valakinek iRenew egyensúly karkötője, és mi a tapasztalata? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. jún. 6. 13:04
Irenew karkötő csak 2000-3000 ft? azért megy tönkre..mi a különbség az irenew és az sbs között?
58. ac808a6b30 (válaszként erre: 56. - HannibálL)
2011. jún. 4. 20:04
De van rá 14 napos visszavásárlási garancia, nem? Nem tudod visszavinni?
57. ac808a6b30 (válaszként erre: 56. - HannibálL)
2011. jún. 4. 20:00
:((
2011. jún. 4. 15:09

Én most kaptam kézhez az IRenew karkötőt de sajnos azonnal látszik rajta, hogy megtévesztés az egész. Ahogy leírják orvosi fém a dísz rajta, és a pántja sima szilikon. A csattja nekem már az első nyitáskor tönkre ment...

Valaki mondja már el nekem, hogy milyen gyógyító hatása lehet egy gumiszalagnak és egy fém dísznek amiben semmi nincs. Ennek a gyógyító hatása max. abban van, hogy az emberek elhiszik, hogy használ...

55. ac808a6b30 (válaszként erre: 54. - Spirit_Z)
2011. febr. 23. 19:53
Oké, nem "bizonygatom" tovább!
2011. febr. 23. 12:43

A CD-k adatot tárolnak és nem frekvenciát, amit lézer segítségével tárolnak rajta. Ahhoz, hogy előhívjuk a zenét, szükség van egy lejátszó készülékre (ami átalakítja az adatot frekvenciává), illetve egy sugárzó eszközre (hangfalra), hogy valóban halljuk is a zenét. Ebből az jön nekem, hogy ha valami adatot tárolnak is azokban a hologramokban, szükséges egy eszköz, ami átalakítja frekvenciává.


Nem szükséges tovább bizonygatnod hogy működik a dolog. Én nem a gyógyító hatás ellen vagyok, hanem továbbra is az ellen, hogy fizikai valótlanságok állításával próbálják meg eladni a túlárazott karkötőket. (Közben a többi gyártót, akik olcsóbban forgalmazzák, hamisítványnak nevezik, amikor az is feltehetően ugyanolyan hatással rendelkezik...)


"Tehát szted miért van az, hogy valaki, aki kinevet(ett), de családtag, szeretem, és én hiszem, hogy neki jó lesz, belemegy, felveszi, és másnap örömködve felhív, megköszöni?"

A hit ereje. Gondolom. Ha leveszi, akkor azért lesz rosszul, mert elhiszi, hogy a karkötőtől lett jobban.


Kevés tapasztalat van róla a fórumokon sajnos, hogy ebből további következtetéseket lehetne levonni... Egyébként a homeopátia is sokak által elismert gyógymód, de az is sok kérdést vet fel, hogy valójában a beszedett anyagtól lesz-e jobban a páciens.

53. ac808a6b30 (válaszként erre: 51. - Spirit_Z)
2011. febr. 21. 18:17

Bocs, el kellett mennem!

Én azt nem értem, ha a neved (spirit) utal esetleg a spiritizmusra, ill. egy másik fórumhozzászólásodban kineziológust keresel, hogy lehetsz ennyire szkeptikus. Vagyis szerintem te nem vagy az!

52. ac808a6b30 (válaszként erre: 51. - Spirit_Z)
2011. febr. 21. 17:15

Én biztos nagyon hülye vagyok (na pl. fizikát mindig utáltam) de a hanghullámoknak nem frekvenciájuk van? Nem azt tárolják a CD-ken?

Pedig az általad leírottak alapján szerintem az sem egy tárolható "mennyiség", nem?

Az a baj, hogy én tényleg csak a magam kis parszti eszével tudok a fizikához állni, mert nem értek hozzá, pl. ezt a tárolható mennyiség kifejezést nem is értem, de látod, én is szeretném megérteni, mi is ez, én is utánaolvasok, mert érdekel, hogyan hat, ezért örülök, hogy te ebben segítessz a kérdéseiddel, jó ez a kis eszmecsere, köszönöm!

És mi van, ha te nem hiszel, én rádadom mint szkeptikusra a karkötőt, és bizonyos változásokat tapasztalsz magadon, most hadd ne írjam újra.

Tehát szted miért van az, hogy valaki, aki kinevet(ett), de családtag, szeretem, és én hiszem, hogy neki jó lesz, belemegy, felveszi, és másnap örömködve felhív, megköszöni?


EQ karkötő: Még nem hallottam, majd megnézem, de érdekel.

51. Spirit_Z (válaszként erre: 50. - Ac808a6b30)
2011. febr. 21. 16:02

A tanár úr valószínűleg egy természettudományos tény miatt nem tulajdonít különösebb jelentőséget: a frekvencia nem tárolható mennyiséget jelöl, a szó szoros értelmében nem információnak tekinthető. Feltehetőleg nem járnánk sikerrel ha más intenzív mennyiséget próbálnánk tárolni egy hologramban, mint pl. hőmérsékletet, nyomást, vagy sebességet.


Újabb gondolkodtató cikk a témában:

[link]


Itt meg a legújabb csoda, az EQ karkötő, ami ötvözi a csodálatos negatív-ion technológiát, ezúttal 8 (!!!) beágyazott frekvenciával. Kellett már valami változatosság a piacra. :D

[link]


Szeretnék figyelmet fordítani arra, hogy nem szükséges pár tudományosnak hangzó szöveget egyből bevenni. (pl. hologram, mágneses mező, frekvencia, rezgésszám, biorezonancia). Zavar, hogy kamuszövegekkel reklámoznak és adnak el - még mindig - rengeteg terméket. A valós hatásmechanizmusát (ha van egyáltalán), a gyártó sem ismeri... Továbbra is marad a hit ereje.

50. ac808a6b30 (válaszként erre: 49. - Ac808a6b30)
2011. febr. 7. 08:30

És amit a tanár úr linkelt be, egy pici mondatocska, aminek fogalmam sincs miért nem tulajdonít jelentőséget:

"A hologramok felhasználási területe azonban az információtárolás sajátságai miatt jóval szélesebb, és a szoros értelemben vett háromdimenziós képrögzítésnél sokkal több lehetőséget nyújt."

49. ac808a6b30 (válaszként erre: 47. - Spirit_Z)
2011. febr. 7. 06:59

Elolvastam: Igazi szkeptikus, ilyenek is kellenek, de az valóban felháborít, hogy kóklereknek tartja őket (minket), meg hogy szerinte kihasználják az embereket! Kívánom neki, hogy az életben mindenki csak ennyire használja ki!

Na ő az, aki szedjen egy életen át Algoflexet, ha fáj a feje, ha migrénje van, vagy sajog az akármilye, mert erre sokkal több pénz megy el, és nem utolsó sorban fogyóeszköz, és káros!!!

Az eredetileg szkeptikus unokaöcsém (a gerincsérves) kölcsön akarta adni kipróbálásra egy barátjának) de 2. napon visszakérte, mert visszatért az erős derékfájdalma! Igaz, neki ajándékba adtam, vagyis párom adta kölcsön, de mivel sokkal könnyebb ezáltal az élete, nincs képe visszakérni tőle! De ha megvette volna, 1-szer ad ki rá pénzt, és végre nem kell szednie a tök erős bogyót, amit eddig szedett! De említhetném a sógoromat is, aki Algopyrint szedett a térdére szinte folyamatosan, és napi több órát aludt egy betegsége miatt, ezek azóta nincsenek, frissebb, és nem kell gyógyszerrel tömnie magát, vagy apámnak, nem kell rettegnie a hirtelen szívmegállástól, mert már normális a vérnyomása és még sok esetet sorolhatnék!

Igazság szerint nem tudjuk, kire hogy hat, kinek mit eredményez az, ha beáll a normál frekvencia-rezonancia, ezért írnak olyanookat, hogy eredményezhet, lehet, előfordulhat stb.....

Ez kóklerség?

Mert akkor kókler vagyok én is, vállalom!

A fizikus úrnak ezek szerint abban is hitetlennek kell lennie, hogy károsan hat ránk a mikro-, tv, számgép, mobil stb.

A legfelháborítóbb az, hogy valóban úgy beszél egy termékről, hogy nem próbálta ki! Én nem egy szkeptikusnak adtam meg a lehetőséget, mondván, te nem hiszel benne, így tuti nem foghatjuk a placebohatásra! És elismerte, igazam volt, ennyi pénzt egyszer az életben ki lehet rá adni!!!


Szép napot!

48. ac808a6b30 (válaszként erre: 47. - Spirit_Z)
2011. febr. 7. 06:39

Szia!


Igen. Ha több évtizeddel ezelőtt valaki nekem azt mondja, hogy egy lapos korongba dalokat, filmeket karcolnak, tuti kiröhögöm! Pont így karcolja a Mylar cég ebbe a hologramba (nálunk a Mylar) a 7,83-t! Tudod, nálunk hány szkeptikus mérette be?EFX-Abszolut nem stílusom konkurens terméket szidni, de sajna sok rosszat hallok róla, nagyon sokan viszik vissza, mert elszakad, befeketedik a hologram stb, van nálunk egy srác, akinek épp ebből lett elege, és jött át hozzánk!

Én nem olvastam a vendégkönyvet, lehet, hogy negatív dolgokat írtak róla, és inkább levették?

2011. febr. 5. 02:50

Szia Ronett!


Rég nem jártam errefelé, és ez a cikk még mindig nem ad nekem magyarázatot. Ellenben találtam egy írást, amelyben a Budapesti Műszaki Egyetem hologramokhoz értő fizikatanárja ír néhány sort az ún. holografikus technológiával működő termékekről.


[link]


Belekarcolják? Egy frekvenciahullámot?! Nem, még mindig nem értem... Pláne a fizikus levezetése után.


Amúgy hova tűnhetett azóta a vendégkönyv az efxhungary oldaláról???

2011. jan. 30. 12:05

Szia Spirit_Z!


Na utánanéztem én is a rezonanciának, és hát egyáltalán nem volt nehéz kérdéseitekre megtalálnom a választ:


Föld és az atmoszféra bizonyos rétegei között állandó, 7.83 Hz frekvencián rezgő, elektromágneses mezőt is találunk. Ez a frekvencia nagyjából megegyezik az emberi agy által termelt alfa hullámok rezgésszámával és pontosan megegyezik a Hypocampuséval. Bebizonyították, ezek a hullámok segítik a szervezetet biológiai órájának szabályzásában, az alvás ritmusának beállításában, szerepük van a hormonális rendszer működésének alakításában, a női ciklusokban stb. stb. Ezt a hullámhosszt számos tudós, az élet frekvenciájának nevezi. W.O. Schumann fizikus, 1952-ben fedezte fel ezeket az állóhullámokat (ezért a felfedezésért kapott Nobel díjat((megj:Ronett)). A vízérsugárzás és a térhálós energiák, valamint az elektroszmog környezetében a Schumann hullámok jótékony hatása CSAK KORLÁTOZOTTAN ÉRVÉNYESÜL!!! A földsugárzások elleni védekezés tehát segíti a Schumann hullámok érvényesülését az adott helyen. Az ábrán látható a spektrum eloszlása, mely az idő függvényében változik. Ma az átlag 8 Hz fölött van, közel a 9 Hz-hez és továbbra is emelkedik. Ennek okai ismeretlenek, de elképzelhető, a jelenség hatással van a geopatikus anomáliáira is. (részlet: [link]


Nos a karkötő Mylar(!!!)hologrammjaiba belekarcolták azt a 7,83 Hz-t, ennyi.

Remélem, most már érted!


radiesztézia mérés szent györgy, ley, vortex

2011. jan. 26. 19:38
De jó! Boldog vagyok, mert most hívott a párom 86 éves nagymamája, hogy vasárnap megcsinált egy 16 km-es túrát, amit már évek óta meg sem kísérelt, csak rövidebbeket! nagyon boldog, azt mondja, meg sem kottyant neki! Tök jó érzés!
44. ac808a6b30 (válaszként erre: 43. - Spirit_Z)
2011. jan. 25. 06:34

Szia! Én is köszönöm a választ!

Lehet, hogy igazad van, és placebo hatás az egész, nem véletlen, hogy én szkeptikus rokonokon "próbálom ki", bár inkább segíteni szeretnék a szeretteimnek!

A hétvégén is kapott egyet a párom 86 éves, eddig fürge (túrázó, úszó, jövök-megyek) nagymamája, aki sajnos most elkezdett öregedni, nem alszik jól, fáj a háta, lába, kíváncsi leszek rá nagyon! Úgy vette fel: -Ugye tudod, hogy én az ilyenekben nem hiszek? Én meg mondtam neki: -Annak örülök!

Az árát én is soknak találom, illetve nem, ha lenne visszavásárlási garancia mindenhol, kipróbálási lehetőség (azt nem bánnám)!

Karzsibbadás: Hallottam róla én is (igaz, én a mágnesesnél anno ezer éve) ill. Likerm59-nél (lentebb), hogy a problémákat először jobban előhozza. Akinek a karja zsibbadt, valószínű szívbeteg, és látható módon azonnal elkezdett hatni. Neki is fog segíteni, csak néha le kell vennie pár percre, amíg hozzászokik a szervezete.

Olyan szívesen kölcsönadnám neked az enyémet, mert te igazi kételkedő vagy, gondolom nálad nem lenne placebo hatás!

Teszt: Nálunk is leesett az, hogy az izmok bemelegednek, én sosem úgy csinálom, hogy egy lehajlás karkötő nélkül, a köv. karkötővel.

2 lehajlás kark. nélkül, úgymond izmok nyújtása, 1 karkötővel, majd még egy nélküle! Az embereknek leesik az álluk, de tényleg, így általában egyébként is még egyszer ki akarják próbálni.


Nem azért szólnak hozzá minden fórumhoz a forgalmazók, mert ennyire eladhatatlan, hanem mert szeretnének minél többet eladni, ennek a net a leggyorsabb, legkényelmesebb módja, ha MLM, akkor eladni, és embereket maguk alá szervezni, abból sosem elég, ha ismered a rendszert.


Ezen a héten sajna ritkán tudok jönni, ezer dolgom van, de majd igyekszem, ha van kedved, írj még!

Majd utánanézek, hol tudnád feltenni a kérdéseidet, amik nem mellékesen engem is érdekelnek!

Beszabadulhatnál egy ilyen lelkesítő összejövetelre, leesne az ott lévők álla!


Szép napot, köszi!

43. Spirit_Z (válaszként erre: 42. - Ac808a6b30)
2011. jan. 24. 20:31

Köszönöm a válaszaidat! :) Azon a blogos linken kicsit megtévesztő a fordítás, mert nem azt ismerték el a kitalálók hogy kamu az egész, hanem a tudományos alátámasztás hiányát, és ezért módosítaniuk kellett a reklámszöveget, mert az az ausztrál versenybizottság szerint félrevezető volt, és vállalták hogy visszaadják az elégedetlen vásárlóknak a vételárat. Szép gesztus, bár a reklámokból már így is bőven többet kerestek... :D


Az mindenképp pozitív, ha neked és a szeretteidnek ennyire beválik a termék, de én még tovább kétkedek... Az emberek nem szívesen dicsekednek el a rossz befektetéseikről, lehet ezért nem nagyon találtam még negatív személyes tapasztalatokat (egy ember karzsibbadásán? kívül)... Viszont az, hogy minden cikk, írás alatt, akár dicséri, akár áltudományosnak állítja be, alul megjelennek a kedves forgalmazók, "jobbnál jobb" ajánlatokkal. Ennyire nehéz már eladni ezeket, hogy minden felületen hirdetni kelljen? Pláne a gyártó(k) által készített videók után. Ha van kedved, próbáld ki a hajlékonysági tesztet karkötő nélkül, úgy, hogy második próbálkozásra se veszed fel. Az izom emlékszik, és másodjára hajlékonyabb leszel (több jógagyakorlatnak is ez az alapja). A karlenyomásnál használhatják a kineziológiát is, de lehet hogy csak itt ismét az izom memóriája játszik szerepet és második próbálkozásra ellenállóbb, és stabilabb marad a tesztalany. De láttam egy videót is, ahol mutatják hogy első próbálkozásra a testtől eltolják a kart, majd a második próbálkozásnál a test felé tolják, és ez is jelenthet plusz stabilitást, amit az alany nem vesz észre. Szerintem az egész üzleti modell, akármelyik márkanév esetében a pozitív gondolkodásra van ráépítve, és azt adják el az embereknek. Magyarországon nagyon sok pesszimista, önsajnáltató, szomorkodó emberrel találkozni nap-mint-nap, szóval a tudati változás ránkfér mindenképp! :)


De én még mindig sokallom azt az összeget érte, és több, tudományos bizonyítékot szeretnék olvasni a működésről, mert amit a tájékoztatókban olvasok, nem meggyőző. Csomó motiváló és "misztikus" szó, (energiák, rezgésszámok, alfa-frekvencia, stabilitás, állóképesség, elektroszmog hatása ellen is jó?!) de nincs igazából semmivel alátámasztva. A személyes tapasztalatok, hiába érzékletesebbek, engem nem győznek meg. :) Az MLM-ektől tartózkodom; de ez csak személyes, és lehet hogy már paranoiás vagyok, de szcientológusokat képzelek az MLM üzletágban forgalmazott termékek 90%-ának a vezetőségébe, a felsőbb szintekre...

2011. jan. 23. 12:03

...szóval ezek után én is elkezdtem kételkedni,de rájöttem, a neten, annyi mindenki írhat ilyen-olyan érdekből bármit, honnan tudjam, igaz -e ez a hír, akár a bevizsgáltatás, akár a PB részéről az elismerés, vagy a teszt a diákokkal stb. Írhatta ezt bárki.

Én nem vagyok fizikus, sem tudós, mégcsak olyan okos sem vagyok, mint te, és ilyen tudományos szemszögből még nem közelítettem meg a karkötő működését, (volt nekem is ezer kérdésem, amire vagy kaptam, vagy nem kaptam választ) nyilván azért, mert nálam a gyakorlatban bizonyított, és mert a mágneses karkötőről anno régen már annyi jót hallottam. A kérdéseidre így én sem tudom a választ, max. arra, miért fut olyan sok néven.

Amerikából indult, gondolom az amerikaiak csak a PB nevet védették le, és most rengeteg cég szeretne ebből az általad írt divathullámból gyorsan meggazdagodni, nagy haszonra szert tenni!

Ijesztően sok néven fut!

Na mindegy, tegnap nagyon rossz kedvem lett, és mintegy isteni sugallatra megcsörrent a telefon, és az egyik nővérem volt, aki péntek este kapott tőlünk egy ilyen szörnyűséget, és megköszönte, szombat délután, hónapok óta először érzi, hogy kevésbé fáj a gerince...csak ekkor nyugodtam meg!


Most bocs, mennem kell, de nem fejeztük be, remélem, beszélünk még, mert nagyon örülök, hogy itt vagy!

41. ac808a6b30 (válaszként erre: 40. - Spirit_Z)
2011. jan. 23. 11:33

"Tudom, pesszimista vagyok, de számomra nem helyes cselekedet mások betegségéből pénzt nyerni"


Számomra sem, sőt felháborít, ha valaki ilyet tesz, erről tudnék mesélni)

Én is előbb megvettem a karkötőt, majd a poz. tapasztalataim miatt a párom is kért egyet, ígyhát megvettem a kezdőcsomagot (5 karkötő olcsóbban mint az eladási ár) , mert nálunk nagy a család, és megmondom őszintén, "szétosztottam" közöttük, mert szerencsére megtehetem! Célom az volt, hogy megmutassam anyukámnak, aki 65 éves és fáj itt-fáj ott, magas a vérnyomása (erre elvileg nem kell, hogy hasson, ezt nem is tudom, betudhatom -e a hologrammnak), de mindig nyavalyog, hogy már nem bír annyit. Nos, akkor én még mindig azt mondtam mindenkinek, aki rákérdezett, mi van a kezemen, hogy ez egy .........., amit most tesztelek, nálam ez-az a hatás (nagyon lelkes voltam, mert nem voltam fáradt, nem fájt a nyakam, hátam, stb, nekem már megérte), de most tesztelem a családtagjaimon. Most nem írom le mégegyszer, kinek hogy hatott, de azért amire a legbüszkébb vagyok, az a 24 éves szkeptikus uncsiöcsém, akire a párom erőltette, és másnap lelkesen hívott (én az egészről nem is tudtam, mert neki azt mondtam, nem hiszem, hogy egy gerincsérvre hatna, max. egy picit csökkentené azon a ponton a fájdalmat, ami neki igen kínzó).


DE!!! Nagyon köszönöm neked, hogy hozzászóltál, mert itt írtam már, én imádok segíteni az embereken, számomra a pénz nem minden, aki engem ismer, az tudja csak, sajnos, de ebben nagyon egyetértünk!

Mindent elolvastam tegnap, amit belinkeltél, és nagyon elkeseredtem, főleg azon a cikken, hogy bevizsgálták a PB. karkötőit, és hatástalanok, és ők elismerték a bevizsgálás eredményeit stb.


várj picit mennem kell, mindjárt jövök......

40. Spirit_Z (válaszként erre: 36. - Ac808a6b30)
2011. jan. 22. 19:06

Köszönöm a válaszodat és örülök hogy neked és az ismerőseidnek használ ez a termék.


Tudományos válaszok után kutatok, hogy mi alapján működik; a karkötő hatásmechanizmusára lennék kiváncsi. Kicsoda és mi alapján mondja meg, hogy a 7,83Hz-es frekvencia az optimális? Az a bizonyos hologram (amiről nincs semmi információ, hogy kerül bele a karkötőbe), miből készül, hogy tudja sugározni 0-24 azt a frekvenciát? Az egészet tulajdonképp két ausztrál szörfös srác találta ki, akik építettek alá egy jó üzleti tervet, találtak hirdetőket (híres emberek és sikeres sportolók), és máris elindult egy divathullám. Mert én nem tartom ennél többnek az egészet... Pláne hogy kineziológiai izomtesztet használnak fel az egyensúlyteszt alkalmazására, amivel könnyű befolyásolni az esetleges vásárlót. Ha valóban annyira jó, miért van egyre több és több márkanév; és a különböző márkák miért ugyanazokkal a személyekkel reklámoznak? Ezekre a kérdésekre nem találom a választ sehol...


Tudom, pesszimista vagyok, de számomra nem helyes cselekedet mások betegségéből pénzt nyerni. Emellett nem támogatom a teljes nyugati orvoslási rendszert, a gyógyszereket, és a táplálékkiegészítők jelentős részénél is kétségeim támadnak - valóban megér-e annyit, és kifejti-e a hatását... Ha általánosítok, az emberek szeretnek úgy elérni változást/javulást, hogy nem tesznek érte "semmit". Valahol minden betegségnek van egy lelki oka, és ha azt megtaláljuk, és kezeljük, máris könnyebben átlendülünk a betegségen, és nem kell ehhez semmilyen karkötő, mágneses térdszalag, gerincjavító eszköz, stb, stb...


Az MLM rendszerről meg csak annyit, hogy aki úgymond időben belép, az nagyot kaszál, minél több ember szervez maga alá, az eladásaik után annál többet. Viszont aki már akkor lép be, amikor a termék "kiégett", hiába töri magát, lehet X db eladatlan árucikk a nyakán marad, mert nincs már vásárlóközönség, aki megvenné. Sokszor ez a hajtóereje egy-egy piacképtelen terméknek, hogy az emberek hajtják az ágazatba befektetett tőkét, és legalább azt szeretnék - mindenáron - visszanyerni. Sajnos a pénzért sokan bármire képesek. Zepter, Forever Living, flavonoidos lekvárok, és még millió másik terméket említhetnék...

39. ac808a6b30 (válaszként erre: 35. - Likerm59)
2011. jan. 22. 16:23
Jaj, nagyon klassz, én imádom a karkötőket és a gyűrűket (az arany kivételével)!
38. ac808a6b30 (válaszként erre: 34. - Spirit_Z)
2011. jan. 22. 15:16

Egyébként nem minden termék túlértékelt és hatásában kifogásolható. Én egyszer "sajnálatból" vettem valakitől ökogolyót, sosem gondoltam, hogy ettől majd jobb lesz a csörgő-zörgő mosógépem, hihetetlenül szégyelltem a szomszédok előtt, ecettel vízköveztem, mert a párom a gyári vízlágyítókról csak rosszat mondott, és a hozzáértők is. Azóta áldom ezt a kis golyócskát, pedig nem hittem, hogy ez fogja megoldani a többhónapos mosógép problémámat!


További szép hétvégét!

37. ac808a6b30 (válaszként erre: 35. - Likerm59)
2011. jan. 22. 15:12
Szia, megnézem!
36. ac808a6b30 (válaszként erre: 34. - Spirit_Z)
2011. jan. 22. 15:11

Szia!


Nekem tetszik külsőre is, azt az egyensúlytesztet én is röhejesnek találom, nekem sem tetszik, de élőben velem is megcsinálták, ezt érezni kell, nem nézni!

Igen, nyilván ebből áll az üzlet, a gyártó valamit előállít fillérekért, szép haszonnal eladja, ez általában mindenhol így van!

A gyártó az MLM rendszert találta szimpatikusnak (az általad említett cégnél) forgalmazáshoz.

Kapható sportboltban is, amennyiben pl. én bemegyek egy sportboltba, és a tulajjal megegyezek így vagy úgy, ennyi.


Egy biztos. Több családtagom felvette. A NAGYON KÉTELKEDŐ, SZKEPTIKUS unokaöcsémre a párom adta rá (kölcsön) a sajátját, már másnapra jobb lett a dereka, ami gerincsérv miatt fáj, én nemis gondoltam volna, hogy azon javít. Anyumon 1 hete van, neki ugyanúgy fáj mindene (ő is kétkedő) viszont a vérnyomása azóta rendeződött, előző napokban 180-210 volt a felső értéke, szegénykém csak feküdt, szenvedett és félt, nagyon aggódtunk!

Na, ezt sem gondoltam volna, hogy erre hat.

Hidd el, nagyobb volt eddig az anyagi veszteségem belőle, mint a nyereségem, de legalább segíthettem!

Tőlem placebohatás is lehet, én azóta többet bírok, de megfogadtam, nem reklámozom itt többé, nekem ez nagyon bejött!


Arra kérek mindenkit, hogy senki ne akarjon tőlem karkötőt, mert nem célom itt üzletelni, viszont mindenkinek merem ajánlani, szívesen segítek ha tudok, kérdésekre válaszolok!

35. likerm59 (válaszként erre: 33. - Ac808a6b30)
2011. jan. 22. 15:04
Válaszolok a kérdésedre, az én karkötőmet nem kell levenni fürdésnél, mert orvosi fém a hologramja a többi meg szilikon szerü gumi. A TOP SHOP honlapjára keress rá és látni fogod.
2011. jan. 21. 21:30

A napokban akart egy MLM "guru" rábeszélni egy ismerősömet, hogy vágjon bele bizonyos SBS Forza Balance márkájú csodakarkötő forgalmazásába (ua. mint a Power Balance, EFX, iRenew stb.). Miután alapból ellenzem az MLM rendszerben történő kereskedelmet (túlértékelt és minőségileg/hatás tekintetében kifogásolható termékek) és nem hiszek az ilyen egyből ható varázslatokban, egyből elkezdtem az interneten kutatni utána, mert érdekelt hogy is működik...


- Hogy kerül bele a hologram? És azt a bizonyos "mylar hologramot" hogy állítják elő? Mylar fólia kapható külön, nagyságrendekkel olcsóbban mint a karkötő, és egy szilikonos cucc előállítása is fillérekbe kerül. A kifejezésre keresve csakis a gyártók által megadott termékismertetőket találtam magyar nyelven, ami újabb kétkedésre adhat okot.


- Az ellenállási és hajlékonysági videók szintén nem voltak meggyőzőek, mivel mindegyikkel a terméket kívánták népszerűsíteni, eladni.


- Ha annyira jók, miért nem árulják sportáruházakban, fittness boltokban, gyógyászati segédeszközként? Miért MLM rendszerben forgalmazzák?


- Miért van egyre több márkanév, és mégis ugyanaz a termékismertető, ugyanazokat a híres embereket (Barichello, Shaquille O'Neill, Robert De Niro, stb.) említik mindegyiknél?


- Az emberi energiamezőt mivel mérték le, hogy jött ki az optimális 7,83Hz-es érték? Való igaz, Schumann úr számításai valósnak tűnnek, de azokat meteorológiai jelenségekkor, levezetve mérték.


- Hiányoznak a tudományos érvek, leírások, miközben már világszerte több millió darabot adtak el ezekből (a divathullám ereje...).


A hit ereje valóban segíthet sokaknak, de azért nem kell kiadni 6-7-10 ezer Ft-ot. Mellesleg PB karkötő 20db már 200€-ért rendelhető, míg máshol különböző akciókkal, ajándékokkal próbálják rásózni a naiv vevőre.


Itt is van pár kifogásoló oldal a témával kapcsolatban, amit mindenkinek ajánlok a figyelmébe:

[link]


[link]


[link]


Az emberek hajlamosak mindent elhinni,ha egy jó kiállású eladó manipulálja őket mindenféle pszichológiai trükkel. Valahol nem helyes ez így, nem gondoljátok?

33. ac808a6b30 (válaszként erre: 32. - Likerm59)
2011. jan. 19. 06:19

Le a kalappal! Örülök, hogy bevált neked, próbáld meg kölcsönadni a párodnak, le se akarja többé venni, mi is ilyet játszunk.

Párom vidéken dolgozik, az unokaöcséméknél él, akinek gerincsérve van. Hétfő este ráhúzta a kezére a karkötőt, szegény "gyereknek" pár percen belül elkezdett fájni a feje, és csak másnap maradt abba, úgy tűnik, neki a fejfájáson is javítani fog.(kezdetben ezek felerősödhetnek, ahogy nálad is történt)

Én mondtam nekik, hogy szerintem azért a gerincsérvet nem fogja meggyógyítani, de szerencsére tegnap boldogan hívott, hogy alig fáj a dereka! Egy nap után ennek nagyon örülök, főleg, mert nem vártam volna!

Én is most odaadtam a lányomnak, mert szombaton ír központi írásbeli felvételit, talán ő is energikusabb lesz a tanuláshoz!

A tesóm a lányának adta kölcsön, akinek tegnap kiment a térde és nem bír ráállni, remélem segíteni fog legalább az orvosig tudjon elmenni!


Hát ennyi!

Úgy megnézném, az iRenew hogy néz ki!

Ezek szerint nincs különbség a hologrammos és az iRenew hatása közt. A tiédet le kell venni fürdésnél?


Szép napot Neked!

2011. jan. 18. 18:26

Köszi Ronett jól vagyok. Sajnos a mozgáskorlátozottságom súlyos, veleszületett csípóficamom van csak bottal tudok járni. De azért van jogsim, dolgzom. A párommal jól megvagyunk ő is mozgáskorlátozott, de még nem tudtam rá venni, hogy próbálja fel a karkötőt.

Energikusabb vagyok nem fájnak annyira a lábaim.

31. ac808a6b30 (válaszként erre: 28. - Likerm59)
2011. jan. 17. 08:59

Szia Likerm, hogy vagy?


Ha nem vagyok túl tolakodó megkérdezhetem, milyen fokú a mozgáskorlátozottságod?

Nem vetted észre, hogy kevésbé fáj a hátad, vállad, lábaid, bármi egyebed?

Én ennek örülök a legjobban, hogy nem nyögök, amikor fekvő, helyzetből felkelek, a hátránya viszont, hogy nem esett jól, amikor szombat este a párom megmasszírozta a talpamat. Máskor olyan jó érzés, most meg nem fájt, pedig úgy imádtam a talpmasszázst!

Te is energikusabb vagy?


Anyukám (65) azt mondta, le fogja venni ezt a sz..rt (bocs, ő mondta így), mert azóta fel van húzva, mint a duracell nyuszi. Na eddig meg az volt a baja, hogy tehetetlen.

Szombaton volt apum 70 éves, arra sütött-főzött sok fogásos ebédet. Ha ilyet csinál, másnap fel sem tud kelni. Mondtam is neki, na akkor belátta, hogy igazam van, meg hogy a kígyókrémjére is elég sokat költ, nagyon remélem, hogy ez a múlté.

Az idősekkel kicsit nehéz!

30. ac808a6b30 (válaszként erre: 29. - Kzsu85)
2011. jan. 17. 08:31

Szia!


Nem értem, a TS miért írja, hogy ellentétben a hologr. ékszerekkel, az iRenew természetes rezgéseket használ.

A mágnesest nem ismerem, arról nem tudok mit írni, de az általam ismert hologrammos is természetes rezgéseket használ, és a PB is, amit te írtál.


A hamisítványt úgy tudod felismerni:


-nincs rá garancia


-a hologramm nincs beleépítve, csak rá van ragasztva a karkötőre (valami, nem tudom, hologramm -e), túl olcsó, kb. 2-3ezer ft.

Egy ismerősömnek ilyen volt, hamar szétszakadt.


-nem végeztetnek el veled semmilyen tesztet.

A tesztnél érezned kell, hogy stabilabb vagy!


Remélem, tudtam segíteni!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook