Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van-e jelentősége egy párkapcsolatban, hogy kiket néz meg a párom a közösségi oldalakon? fórum

Van-e jelentősége egy párkapcsolatban, hogy kiket néz meg a párom a közösségi oldalakon? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
54. csesz (válaszként erre: 47. - 731e5b9ffb)
2013. febr. 6. 15:45
mentségére legyen mondva, mikor össze jöttünk, nagyon sok csajjal tartotta a kapcsolatot, közte volt az egyik említett ex is és a kedvemért felhagyott a velük való beszélgetéssel, amit persze a fejemhez vágott nem rég, h miattam (ez az a szemrehányó miattad)elveszített pár csaj barátot, erre csak annyit mondtam ha annyira fontosak vegye fel velük újra a kapcsolatot.
53. Krisz42 (válaszként erre: 45. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:45
Nekem mikor a páromra nyomult vki,akkor megmutatta,fel is volt háborodva és letiltotta utâna az illető nőt és igazad van,van aki nagyon pofâtlan.Volt aki a szemem láttára akart rámászni,úgy,h én is ott voltam.Szóval ha nem beszél róla,akkor okkal teszi én nem biznék benne.
52. b87caa8af0 (válaszként erre: 48. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:44

:))) Nagyok az igényeid? Milyen téren?


Úgy veszem észre, folyamatosan kritizál Téged. Pedig úgy vagy jó, ahogy vagy, úgy vagy Te önmagad és elvileg azért vagyunk valakivel, mert úgy szeretjük, ahogy van. Ez annyira egyszerű lenne. Nem értem, ha ennyi baja van Veled, miért van Veled? Neki szükséglet, hogy csesztethessen valakit?


Amúgy mi a jó Neked ebben a kapcsolatban?

51. c6973617d3 (válaszként erre: 38. - Bowie)
2013. febr. 6. 15:44
Mellesleg én is ;)
50. c6973617d3 (válaszként erre: 45. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:42
Nos az első kérdésedre te is tudod a választ és jó párszor meg is válaszoltad, nincsenek rendben köztetek a dolgok, megingott a bizalom, egy hosszú beszélgetés,... ha nincs foganatja, akkor lapát, és nézegesse az exeit
49. b87caa8af0 (válaszként erre: 47. - 731e5b9ffb)
2013. febr. 6. 15:41
Nagyon tetszik, ahogy megoldottad ezt a problémát. Muszáj néha nekünk lépni. Csak nem szabad félni a következményektől, szépen, bátran cselekedni kell. Az az önbizalomnak is jót tesz.
48. csesz (válaszként erre: 46. - B87caa8af0)
2013. febr. 6. 15:39
az kéne csak h a p*csa is ott legyen... :D de a hisztist megkapom. ja meg ugye nagyok az igényeim... igazából azt sem tudom mit erőlködöm... úgy érzem csak én akarom csak ezt az egész páakapcsolatosdit...
47. 731e5b9ffb (válaszként erre: 42. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:38
Ha nem ő kezdte az üzengetést az mindenképp jó jel. Ha rendszeresen zaklatják az exek (és nem csak 1-2 alkalom volt), elsőkörben párodat kell megkérni, hogy próbálja meg lerázni őket. Ha ez se segít, akkor neked kell felvenned a kesztyűd. Páromnál sajna a zaklató ex téma sem maradt el. Heti rendszerességgel hívogatta, meg mindig ürügyeket keresett arra, hogy beszéhessenek (elromlott számítógép, ilyesmik), közölte vele, hogy barátként nagyon hiányzik neki stb..Párom sose kezdeményezett vele beszélgetést, de ő sajna nem olyan tipus, aki le tudja rázni az embert. Több hónap után kezembe vettem a gyeplőt, írtam az exnek, hogy ha tényleg szerette a párom, akkor biztosan jót akar neki, és ha ez így van, akkor hagyja boldognak lenni őt velem...Ez is bejött, írt még egy megbánós választ nekem, hogy nem akarta elrontani a kapcsolatunkat (na persze..), meg hogy legyünk boldogok, aztán nem kereste többet.
46. b87caa8af0 (válaszként erre: 44. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:36
Te tudod, meddig bírod ezt. Unja, ha valamit felhozol, ami téged zavar vagy foglalkoztat? Egy kapcsolat két emberről szól, nem csak róla, mi az, hogy unja. Meg hogyhogy hisztis pi..a leszel? Ezt mondja rád? Ezekkel a szavakkal?
45. csesz
2013. febr. 6. 15:31
jóóó oké, nézegesse az exeit, rendben... de a benzinkutas csajt vagy olyat akit egyszer látott egy adott helyen ne nézegesse minden nap! ugyan már hülye én sem vagyok...
44. csesz (válaszként erre: 41. - B87caa8af0)
2013. febr. 6. 15:30
jaajj én beszélgetnék egész álló nap, de ha ő nem partner ebben, mert állandó cseszegetésnek éli meg, akkor mi tévő legyek. ha lazán hozom fel a témát unottra veszi a figurát, ha komolyan neki szegezem a kérdést hisztis p*csa leszek hirtelen....
43. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:28

Nincs:)


Én is nagyon sok mindenkit nézegetek, van hogy gyakran, csak érdekel mi történik velük mostanság, de eszembe se jut semmi olyan, hogy akarnék tőlük valamit.

42. csesz (válaszként erre: 40. - 731e5b9ffb)
2013. febr. 6. 15:27

köszike az infokat :)

érdekes story. üziváltás 2 exszel volt. mindkettőt a csajok kezdték, az egyiket egy válasszal lerendezte viszont a másikkal még majdnem találkoztak is... khm..

41. b87caa8af0 (válaszként erre: 36. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:26

Ne érezd magad rosszul a "vájkálás" miatt, ha úgy érzed, a tisztánlátás miatt ezt kell tenned. Itt egy nagy beszélgetés kellene, úgy, hogy igenis figyeljen oda Rád, ha fontos vagy neki.


Egy kapcsolatban közös kell, hogy legyen a cél meg a két ember gondolkodása, vagy ha kis eltérések is vannak, ezeket nem árt egyeztetni, mert hosszú távon egyébként csak időhúzás.


Én is agyaltam rengeteget, persze azért, mert féltem a választól. Aztán rájöttem, ha a rosszabbik választ hallom, vagy kiderül valami, akkor jobb lesz úgy. Én korrekt nőnek tartom magam, korrekt pasit akarok.

2013. febr. 6. 15:23
Én személy szerint azért szoktam megnézni az exeim profilját, mert érdekel mi van velük. Puszta kíváncsiságból, meg azért elég sokáig az életem részei voltak, aztán a szakítás óta persze nem kerestem őket. Viszont a profilnézegetéssel úgy értesülök az újdonságaik felől, hogy nem hívom fel magamra a figyelmet, nem írogatok nekik emailt, nem hívogatom őket telefonon. Így nem adok okot a páromnak arra, hogy féltékeny legyen, nem adok okot az exeknek arra, hogy bizakodjanak esetleges újrakezdésben, mégis leinformálódhatom. Ha viszont írogat is a párod az exeinek, meg a benzinkutas lánynak, az már neccesebb dolog. Kérdés ki kezdeményezi ilyenkor az üzenetváltást? Van-e az üzenetekben rejtett flört bármelyikük részéről?Ha csak barátkozni akar az is gyanús, ugyanis az én párom is egy időben rá volt kattanva a lány barátok témára.. Csak érdekes módon nem a csúnya, vagy zsíros hajú, rossz kinézetű lányokkal akart barátkozni , szigorúan a csinos, szép arcú, jól öltözött lányokkal. Pedig a nagy számok törvényei alapján ha tényleg a belső értékek alapján választunk barátot be szokott csúszni 1-2 nem olyan esztétikus barát is. Mint ahogy a fiú barátai nem is voltak esztétikusak, szóval valószínűleg nem a beslő értékek miatt kereste a lányok társaságát.. Ezt a véleményem neki is kifejtettem, megkértem, hogy ha tényleg baráti szándékai vannak, akkor barátkozzon a kevésbé szép lányokkal is, akkor el fogom hinni, hogy tényleg csak barátkozni akar. Érdekes módon nem hogy összeszedett volna csúnya lány barátokat is, egy idő után már nem írogatott a szépeknek se :O
39. 8d7469dacc (válaszként erre: 37. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:21
Na, pont ezért nem csináltam...
38. bowie (válaszként erre: 32. - C6973617d3)
2013. febr. 6. 15:19
Szerencsére enyém sincs fent. Idióta baromkodásnak és magamutogatásnak tartja.:)))
37. csesz (válaszként erre: 35. - 8d7469dacc)
2013. febr. 6. 15:19
nincs jó megoldás.. így sem jobb, hogy kutakodom. még én érzem magam szarul mert vájkálok az "életében"
36. csesz (válaszként erre: 30. - B87caa8af0)
2013. febr. 6. 15:14

túl sok olyan dolog történt, ami miatt így meginogtam... és nem igazán töri magát a bizalmam elnyerésében... és a beszélgetéseink is inkább csak monológok az én részemről.

Megnyugodtam nem csak én bírok napokat agyalni egyes dolgokon

2013. febr. 6. 15:14

Az enyém évekig ezt csinálta és aztán fel is szedett néhány nőt onnan egy-egy numerára...:(

Én már bánom, hogy soha se kutakodtam utána.

34. c6973617d3 (válaszként erre: 33. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:13
áh dehogy, nevelés :D
33. csesz (válaszként erre: 32. - C6973617d3)
2013. febr. 6. 15:12
mázlista :D
2013. febr. 6. 15:11
Én is berágnék,ha a barátom más profilját nézegetné, még szerencse, hogy nincs fent semmilyen közösségi oldalon.
31. a35402231e (válaszként erre: 1. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:11
Igen.
30. b87caa8af0 (válaszként erre: 23. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:10

Ha félsz a választól, amit kapnál, ez egyértelműen azt jelenti, hogy most bizonytalanság van Benned, ami aztán a legjobban felőrli az ember lelkét, idegeit, hatalmas stresszt okoz. Sokkal rosszabb, mint a biztos, legyen az bármi is.


Ha Neked nem elég, hogy legyintéssel intézi el és nem kaptál normális választ, akkor igenis emeld ki, hogy ez Neked fontos. Én is ilyen agyalós típus vagyok és volt, hogy egy hasonló helyzetben vagy 3 napig evett a fene, majd szépen leültem vele megbeszélni és visszaállt a bizalom.


Ha okkal keresi fel; legalább akkor azt is tudod.

29. csesz
2013. febr. 6. 15:09
akinek nem inge...
28. csesz
2013. febr. 6. 15:09
na ugye :) higyjétek el én szeretném a legjobban, hogy bebizonyosodjon feleslegesek az aggályaim.
27. c6973617d3 (válaszként erre: 21. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:08
Ezt kikérem magamnak a fajtánk nevében ;)
26. Ekka (válaszként erre: 21. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:07

Rendben, ezt aláírom, ebben igazad van. Van 1-2 nő, aki nagyon hülye tud lenni, nyomul rendesen, a pasi meg nem veszi észre. (van,hogy tényleg nem veszi észre) ..de mi nők, meg egyből kiszúrjuk, és elkezd bosszantani a dolog.

:)

25. b87caa8af0 (válaszként erre: 21. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:05
Akkor ezt így is el kellene mondani neki szerintem. Okkal ír egy pasinak egy nő szerintem is az esetek 90 % - ban és tényleg idegesítő tud lenni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook