Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van-e esély terhességre? fórum

Van-e esély terhességre? (tudásbázis kérdés)


15. kriszta773 (válaszként erre: 13. - Béengé)
2015. jan. 19. 21:26
ha már közben észrevettétek, és lecseréltétek, ráadásul közvetlen menstruáció után voltatok együtt, akkor tényleg minimális az esélye bármi gondnak, szerintem nem lesz :) persze olyan szempontból pech, hogy most egy hónapot végigizgulhatsz
14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Béengé)
2015. jan. 19. 19:41
én nem izgulnék
2015. jan. 19. 19:39
Igen,ahogy észrevettük rögtön abba is hagytuk. Csak azt nem tudom,hogy volt-e bennem úgy,hogy lyukas volt a gumi,vagy pedig ezt volt szerencsénk elkerülni.
12. kriszta773 (válaszként erre: 11. - Béengé)
2015. jan. 19. 19:12

megértem, hogy ideges vagy, de szerintem ilyen esetben minimális az esély a terhességre


bár azt nemigazán értettem, hogy ha nem élvezett beléd, de az óvszerben sem volt semmi, akkor ezek szerint még a vége előtt észrevettétek, hogy kiszakadt. miért nem húzott másikat? :)

2015. jan. 19. 19:05
Sajnos én sztk alapon járok,nem az a legjobb nőgyógyász fajta,de nincs más. Szerdán rendel legközelebb,akkor biztos,hogy elmegyek és feliratok fogamzásgátló tablettát is,mert ez teljesen kikészít.
10. kriszta773 (válaszként erre: 2. - Béengé)
2015. jan. 19. 19:00

én ilyen esetben felhívnám a nőgyógyászomat és rákérdeznék, mit tegyek. esély az mindig van a terhességre, menstruációkor kevesebb, de attól még sokaknál abból is lett gyerek :)

váltsatok óvszermárkát mindenesetre vagy keressetek mellé másfajta védekezési módot is

2015. jan. 19. 18:56

Most néztem vissza a naptáramat,és 11.én este jött meg,csütörtökig rendesen volt,tegnap már csak egy minimális véres váladék volt.

Így is ezt mondjátok,hogy ne aggódjam túl?

Köszönöm amúgy nagyon,sokat segítettek.

2015. jan. 19. 17:49
Ááá... ha ennyitől teherbe esnél, én már szülhettem volna egy focicsapatot is. :)
2015. jan. 19. 17:47
Roppant minimális az esély, kb. 0 %.
2015. jan. 19. 17:31
Nincs
5. 31bc25d879 (válaszként erre: 2. - Béengé)
2015. jan. 19. 17:25

Ki és miért ítélne el?

Nyilván számodra fontos, ezért kérdezed.

Azért szörnyű, hogy szegény fórumindítók már előre leírják, hogy "ne ítéljetek el".


Viszont ezt csak én nem értem? - "nem tudjuk,hogy volt-e bennem védekezés nélkül".


A leírtak alapján, szerintem esély a terhességre majdhogynem egyenlő a nullával.

2015. jan. 19. 17:22
Köszönöm a válaszod! Én is ettől félek,hogy nagyon rövid időn belül történt a 2 baleset,és hogy mekkora kárt okozna.
2015. jan. 19. 17:11
szinte semmi esély terhességre. A 72-órás veszélyes lenne ujra ennyi idön belül.
2015. jan. 19. 17:05

Megtörtént a baj,kiszakadt az óvszer. 2 hónapja ugyanez történt,és akkor irattunk fel 72 órásat. Most viszont megint megtörtént,és nem tudom mit csináljak!! Nem élvezett belém,az óvszerben semmi váladék nem volt,és nem tudjuk,hogy volt-e bennem védekezés nélkül. Viszont a menstruációm 1 napja múlt el(még tegnap minimális véres váladék volt). Ilyenkor kisebb az esély? Ti mit tennétek?

Kérem,ne ítéljetek el ezért,csak egyszerűen nem tudom,mitévő legyek.

2015. jan. 19. 17:05
Van-e esély terhességre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook