Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van arra esély, hogy egy nap felfogja mennyire szeretem? fórum

Van arra esély, hogy egy nap felfogja mennyire szeretem? (beszélgetős fórum)


2008. júl. 20. 13:42
Ne sírj mert elmúlt...örülj,hogy megtörtént.
2008. júl. 20. 13:24
Én szeretek walakit de ő nem bisztos h szeret...:S:S:S:S:(:S:S:S
5. 852308703c (válaszként erre: 4. - Kobagabi)
2008. júl. 14. 21:50
oke. kiprobalom....!! koszike :)
2008. júl. 14. 21:42
Szeretni olyan jó!!! Főleg ha viszont szeretnek. Biztosan szeret ő is téged, de lehet kicsit sok neki, hogy te mindennap hangoztatod ezt. Próbáld magad kicsit visszafogni, és akkor meglátod, ő lesz az, aki erőteljesen fogja mutatni az érzelmeit:) Tapasztalat:)
3. 852308703c (válaszként erre: 2. - 7004ca251b)
2008. júl. 14. 21:37
igazad van.,.de tenyleg..mindenki maskepp szeret..hol jobban hol kevesbe...es mindenki maskepp mutatja ki...olvastam is valahol.."szeretetet nem lehet zsarolni..a szeretet szuveren,,," igazad van!! koszike...
2. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - 852308703c)
2008. júl. 14. 21:34
lehet,hogy már most is érti,és felfogja,de attól még nem fog jobban szeretni.A szerelem nem azon múlik,hogy értem mennyire szeret a másik és ezt tudatosítom magamba.És nem úgy működik,hogy ha te nagyon szeretsz akokr én is téged,ha te csak kicsit,na akkor én is csak kicsit.Mindenki szeret valamennyire és valahogy a maga módján.És elmagyarázhatod neki 26 féle képpen mennyire nagyon szereted,attól ő még nem fog jobban-.Nem lehet valakit arra kérni,hogy szeressen,arra meg végképp nem,hogy más mértékben mint eddig.
2008. júl. 14. 21:24
Adott egy kapcsolat..én és a párom nagyon szeretem....lehet tul nagyon...életemben szeretet függő voltam..szerettek szeretni...nagyon éreztetem vele hogy szeretem..de érzem hogy ő nem annyira mint én őt...szeretném ha egy nap megértené, felfogná azt mit én érzek...hogy mennyre fáj ha azt érezzük hogy mi többet adunk a kapcsolatba...és a másik nem is veszi észre...van rá esély hogy egyszer felgogja, megértse mit érzek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook