Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Változás következik - indigógyerekek fórum

Változás következik - indigógyerekek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Változás következik - indigógyerekek

1 2 3 4 5 6 7 8
141. Jogica (válaszként erre: 140. - Marduk)
2010. nov. 2. 16:39
Valóban! Pozitívabbak és előremutatóak. Nem úgy, mint a felsoroltak. :D
140. marduk
2010. nov. 2. 16:33
Szerintem mégis az ilyen témák jobbak,mint,hogy kinek a férjének mekkora farka ,vagy mikkor keféltél utoljára és ehhez hasonlok.Ti hogy vagytok vele?
139. marduk
2010. nov. 2. 16:24
Szeretem a sumer történelmet,sokszor nehezen fogad el a gép neveket és arra gondoltam könnyebb lesz ha innen nézek neveket.Különben ha régi is ez a történelem nagyon tetszhet a róluk való írás.Magyarnak születtem,évekig tanultam ennek a segítségével értem el a magassági fokokat,nem könnyű és aki elkezdte nincs visszaút.Az embert teljesen megváltoztatja és itt nincs lélekben túlérzékenység.A fokokat etapnak is nevezzük,szerintem sokan nem is tudnák miről van szó az ilyen és hasonló kifejezések miatt.Sokan nem értenek,de hisz nem is ez a baj ám nem kellene mindjárt ítélkezni.Ám nemgond ha valaki másként értékel dolgokat mert még nehéz megemésztenie az irottaka.Amikor a bibliát tanultam kaptam a mértéktartó irányt,hogy eleinte annyit tanuljak amit meg is emésztek,mint a csecsemő amikor csak kását kap.
138. Jogica (válaszként erre: 132. - 704ac5130b)
2010. nov. 2. 15:25

Ha látó vagy, könnyen meg tudod mondani másokról, hogy Indigók.


Ha Indigó vagy, akkor pedig őket vonzod be barátoknak, társaknak!


Az aura színe valóban egy alapvető jel, de egy Indigó-út az, amitől valaki Indigó. Nem könnyű életet vállalnak. Egy indigó élete soha nem könnyű. Nagyon sok emberrel találkoztam, akik elmesélték az életüket, kemény megtapasztalások sorozata, sok-sok "feladattal és akadállyal kikövezve". És valóban érzékenyebbek mindenre. A tartósítószerektől a környezetszennyezésig, a bántásoktól a kritikáig mindenre. Néha úgy érzem, hogy sok az akadály, de ezek csak tesztek. Folyamatosan tesztelnek, hogy az úton maradsz e... Vannak, akik Indigó küldetésük ellenére letérnek az útról. Ez is a szabadakarat elvén működik. Nem kötelező vállalni a feladatot. Ennek ellenére sokan kitartanak. Sok az akadály, de menni kell, és csinálni kell. Hallgatni a belső elhívásra, segíteni az embereknek szintén a szabadakarat tiszteletben tartásával.


Egyre nagyobb az összefogás. De már nem az Indigóság névjegyében. Hanem célunk, magát a Földet "felemelni".


Ja még az előző hozzászólásban le akartam írni, hogy nem kell elítélni, aki nem hisz az Indigók, a Kristály és Szivárvány gyermekek létezésében. El kell fogadni őket így, mint ahogy azt is, aki ateista. Attól még, hogy valaki nem hisz valamiben, az nem bizonyíték arra, hogy nem is létezik. :)


Valóban nyakunkon a változás. Egy kemény részét a 2010-es évvel letudjuk.


Annyira kérek minden fénymunkást, hogy Magyarországért imádkozzon... Vannak próféciák év végére, és bízunk benne, hogy nem fog bekövetkezni.


A másik fontos dolog pedig az összefogás. Minden jót csak így lehet kivitelezni! Amint meg lesz rá az igényetek, be fogjátok vonzani azokat a közösségeket, akik tesznek a Pozitív változásért, és a jó irányért!


Szeretet, Béke és Boldogság Kísérjen Utadon!

137. Jogica
2010. nov. 2. 15:09

Pár napja figyelem a fórumot. Szerintem egyszer érdemes kívülállóként is végigolvasni.


Szerintem sem kellene a másik helyesírásába és fogalmazási módjába belekötni. Ez annyira primitív dolog.


Attól, hogy nem teljesen összefüggő az írása, még adódhat abból is, hogy a gondolataiban előrébb jár, mint amit leír. Nem tudom, hogy mi erre a szakkifejezés, de van ilyen. És esetleg az is felmerülhetne bennetek, hogy valamelyik közeli országból származó magyar. Náluk vettem észre, hogy bizonyos szavakat nem írnak helyesen. De kit zavar ez? Engem nem.


A rangnál nekem is a lelki fejlettségi szint jutott eszembe, hogy Marduk arra gondolt. Az emberek valóban egyenlőek és egyenjogúak eredendően, az más dolog, hogy vannak, akik egyenlőbbeknek hiszik magukat, és alá-fölérendeltséget alakítanak ki. De a lelki fejlődés útján valóban lehet különbség. Ez természetesen nem erény, ezzel nem kell kérkedni. El kell fogadni, és mindenkinek a saját, és nem a másik fejlődésével, fejlettségi szintjével kell foglalkozni.


Illetve még az is eszembe jutott, hogy valóban vannak speciális küldetések. Szintén nem azt jelenti, hogy valaki több a másiknál. Pont a hétvégén hallottam róla, hogy bizonyos embereknek van gyógyítói küldetésük, és egy Krisztushoz kötődő szóval illetik őket. De persze ez sem azt jelenti, hogy ők Krisztusok, vagy valami hasonló! :)

136. 704ac5130b (válaszként erre: 135. - 484b000711)
2010. nov. 2. 13:31
Igen igen... pont ezért írtam én is. Szerintem is minden érzékeny emberre vonatkozik ez, és én is fura szerzet vagyok, de még nagyon sokan mások......
135. 484b000711 (válaszként erre: 134. - 704ac5130b)
2010. nov. 2. 13:21
Rám is illik. De ez általában illik a lelkileg érzékenyekre. Az aurám színéről még nem kérdeztem senki, úgyhogy nem tudom. De nekem már az oviban sem volt mindegy, hogy néz rám az óvónéni.
134. 704ac5130b (válaszként erre: 133. - Fa8f3f5c02)
2010. nov. 2. 13:09

Igen, ez mind tökéletesen rám illik, de szerintem még nagyon sok más emberre is.. nem? Aki nem feltétlen indigó :)

És tényleg nem kötöszködök, csak keresem a lehetséges bizonyítékokat.

133. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 132. - 704ac5130b)
2010. nov. 2. 13:03

Őszintén szólva fogalmam sincs. Olvastam róla, igen az aura színe. De az állandóan változik, mindenféle behatásokra.

S ehhez hasonló leírások:

Az indigó személyiség gyengéi


... túlérzékeny, és túl nyitott a külső befolyásokra.


... sokszor magának való.


... gyakran nehéz vezetni és nevelni.


... többnyire úgy érzi, nem értik meg és nem; ismerik el.


... hiperaktív és sokszor dekoncentrált.


... hajlamos rá, hogy idealizáljon más embereket vagy helyzeteket.


... álmodozó, saját világába menekül.

Az indigó személyiség erősségei


... szeretne teljes jogú tagja lenni a családnak.


... szereti a természetet.


... mindenkivel törődik a családban.


... lojális a családdal.


... tanulási vágy és tudásszomj jellemzi.


... megvan az a képessége, hogy gyógyítólag hasson az emberekre.!


... nem családtagokkal is nagyon nyitott és bizalommal teli, ha úgyérzi, megértik.


Úgy tudom, azért születnek a Földre, h. változtassanak. Jobb irányba fordítsák az emberiséget. Hogy rádöbbentsék őket valami másra, valami újra.

132. 704ac5130b (válaszként erre: 131. - Fa8f3f5c02)
2010. nov. 2. 12:46

Akkor változtassunk ezen, és tereljük vissza a topikot az eredeti témához. :)

Engem például nagyon érdekelne, hogy hogyan lehet megállapítani valakiről, hogy indigó-e. tudom, az aura színe... én is az vagyok állítólag, de hogy tud vajon az ember erről megbizonyosodni, és ha az is, az számít valamit az életében? Befolyásolja valamerre?

131. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 127. - 704ac5130b)
2010. nov. 2. 12:40
Én sem értem. Ennek a témának nem erről kéne szólnia. Épp ellenkezőleg, valami pozitívról... de hát az emberek nehezen változnak/váltanak, mindenben a negatívot keresik. S mindig csak a saját érdekeiket nézik... :S
130. 484b000711 (válaszként erre: 129. - 704ac5130b)
2010. nov. 2. 12:38
Jól teszed :) Én is kihagytam.
129. 704ac5130b (válaszként erre: 128. - 484b000711)
2010. nov. 2. 12:35
Oda még nem keveredtem el azt hiszem, de ki is hagyom... :)
128. 484b000711 (válaszként erre: 127. - 704ac5130b)
2010. nov. 2. 12:16
Nem tudom. De kb. az a színvonal, mint az egyik bizonyos fórum, ami arról szól hogy miért okoskodnak ennyien itt.....
127. 704ac5130b (válaszként erre: 126. - 484b000711)
2010. nov. 2. 12:12

De minek? Nem értem. Szerintem mindenki érti maradéktalanul akkor is, ha lemarad egy betű, vagy ne adj Isten rosszul van írva...

Tényleg nem értem én ezt... :( De biztos bennem van a hiba.........

126. 484b000711 (válaszként erre: 125. - 704ac5130b)
2010. nov. 2. 12:06
Az már a csúcs, amikor a helyesíráson kötözködnek.(
2010. nov. 2. 11:59

Lehet, hogy lefelejtett egy d betűt... nem értem miért kell mindig mindenkinek kákán is a csomót keresni.....

És ha már itt tartunk a K. marduk! sem egy helyes megszólítás.....

124. b269c1fc64 (válaszként erre: 74. - Marduk)
2010. nov. 2. 04:17

K. marduk!

Ha "hűjének" írod a hülyének-et, akkor tanulj még picit!

A tudás mindig több szintű tudást jelent és "sajnos" ehhez a kifejezési forma is hozzátartozik.

Ugyan itt: "hagy meg nekik..." -> "hagyd meg nekik..." helyett.

123. soktap
2010. nov. 1. 23:52
Makara?Te új Krisztus,bocsánat de el kell menjek hányni a sok baromságodtól.
122. marduk
2010. okt. 31. 09:59
köszönöm
2010. okt. 31. 09:20

Igen, Marduk kicsit szokatlanul fogalmaz. :)

De már én is kezdek ráállni a szóhasználatára, és így egyre világosabb az üzenet, amit közvetíteni próbál. :)

És ez a rang szó tényleg elég hülyén veszi ki magát... De mit használjon? Fejlettségi szint? Az se jobb, és még hosszabb is. :D

120. t.Ili (válaszként erre: 118. - 704ac5130b)
2010. okt. 31. 06:49

A fonalat már én is,de annyira jó Marduk írásait olvasni!

Valahogy a lelkemet melengeti,-nincs rá jobb szavam.

119. marduk (válaszként erre: 117. - Gepárd1962)
2010. okt. 30. 11:01
Tudod soha nem a saját rangomról írok hanem amit el lehet érni,de jó ha az ember nem osztályozza alább magát.Ezt azzal lehet elérni,hogy a másikat a saját szintjén érzi és látja.Nem kevesebbnek.Krisztussal kapcsolatban teljesen igazad van,nem tudom miért érteted másként.
2010. okt. 29. 14:34
Én pedig már elveszítettem a fonalat :D
117. Gepárd1962 (válaszként erre: 113. - Marduk)
2010. okt. 29. 12:24

Krisztusi rang nincs. Krisztusi energia van, amit nagyon remélek, hogy minél több emberben feléled.

Ez az energia nem csak az emberi szóval ismert szeretetet takarja, hanem azt is, hogy elfogadjuk a másik embert olyannak, amilyen. Persze segíteni lehet, sőt kell is - ha hozzánk fordul. Ráerőltetni pedig senkire sem szabad. Mindenki másképp "fejlett" .

A szex és a szeretkezés nem egy és ugyan az. Az utóbbi egy emberi érzés, amit az angyalok sem "tiltanak".

A filmekkel kapcsolatban igazad van, főleg a fiatalokra nézve van rossz irányú "nevelő szándéka". Ez ellen csak úgy lehet védekezni, hogy szelektáljuk a filmeket, politikai és más egyéb műsorokat.

Rájöttem, hogy miért ugrik neked mindenki. Mert azt a szót használod mindenre, hogy: "rang". A történelemből visszatekintve nincs az embereknek jó szájíze ezzel kapcsolatban, téged pedig felsőbbrendű személyiségnek tüntet fel. Biztosan jót akarsz, de ha elfogadsz egy jó tanácsot, próbálj úgy fogalmazni, hogy a "köznép" is megértse, mit szeretnél mondani.

Nem akartalak megbántani, segítő szándékkal írtam.:)

116. marduk
2010. okt. 29. 12:07
Valóban előfordul,mert ha az aprólékóságokra figyelek, megszakad a folyamat a gondolkodásomban mások is figyelmeztettek e hibákra.Nem dicsekedni akarok de majdnem,500 olvasták a naplómat.Az élet energiája című naplóm is hasonlóak.Nagyon sok év kell a tanuláshoz amíg az ember tud is.Ha megszerette az ember nem tud mit kezdjen vele.Annyit tudok segíteni,hogy másokat terelgetek az eltévedt útjáról.Senkire nem erőltethető a tudás,de aki hozzáfog az nem hagyhatja abba mert sokat árt a szellemiségének,21 kapun kell átjutni,de ezt a kaput szörnyek őrzik, tehát meg lehet torpani.
115. eaf672766d (válaszként erre: 114. - T.Ili)
2010. okt. 29. 11:50

Pontosan, és a kettős magánhangzók sem mindig kettősek, de többször átolvasva én is megértem szerencsére, mert érdekes és hasznos.

Bár ez, hogy a szexualitás állattá aláz, szerintem nem így van. Főleg az aláz szóval nem értek egyet.

114. t.Ili (válaszként erre: 113. - Marduk)
2010. okt. 29. 11:20
ÁÁÁ! Tudom már!Nem használsz vesszőt,ezért nem értelek!:)
113. marduk
2010. okt. 29. 10:17
Aki felismeri másokban a krisztusi rangot(mert ugye vannak szép számban),fénylenek.Ám azok kik az asztali örömökben éli ki magát az nem ismeri fel ezt a rangot.Ehhez már hozzá társult a filmekből szerzett tapasztalás.képesek az embert ezzel a tapasztalattal megméretetni.Angyal?Ez emberi titulus a széparcuakat szívesen nevezik angyalnak.A szexualitás mindig állattá aláz.Mivel most hasonló dolgokról írunk és hálás vagyok érte mert felébreszti a szunnyadó tudást(kevés emberrel lehet ilyenekről társalogni)arra jöttem rá,hogy nem lehetek mások a nefritek kik az asszonyokat szépnek találták és háltak velük,mint akik magukat angyalnak vetették alá elkülönülve élhettek.Ahogy voltak papok is úgy ezek is lehettek.Mert ugye a földön van az élet itt a pokol vagy a mennyország az írás az élőknek szól nem a halál utáni dolgokról.
112. Gepárd1962 (válaszként erre: 99. - Eaf672766d)
2010. okt. 29. 09:04

Az angyalok közt is van hierarchia. Vannak őrangyalok, arkangyalok, kerubok...stb.

De itt a Földön, emberi testben mind emberek vagyunk, akik tanulni, tapasztalni születtünk a Földre (függetlenül attól, melyik nemzetségből születtünk le). Ha valaki előrébb tart, jól teszi ha nem kérkedik vele, hanem segít a "lemaradóknak". Ez a szeretet és az alázat.

Egyetértek a véleményeddel!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook