Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Válsztanátok olyan gyerekorvost, aki először homeopátiás szerekkel próbál meg segíteni?Ellene-mellette? fórum

Válsztanátok olyan gyerekorvost, aki először homeopátiás szerekkel próbál meg segíteni?Ellene-mellette? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. jún. 6. 18:06

Szerintem a sorrend: kivárás, hátha elég erős önállóan is a gyerek szervezete, ha nem, jöhet a homeopátia, ha az sem elég, akkor sajnos muszáj valami antibiotikum. Bár még (éppen) nem vagyok gyakorló anyuka, a saját bőrömön azért már tapasztaltam (sokáig tömtek mindenféle antibogyóval) hogy ezek az anyagok inkább ártanak mint használnak.

Örömmel látom, hogy vannak olyan orvosok, akik homeopátia-pártiak. :D

21. 4c35511f0b (válaszként erre: 20. - Kiniand)
2008. jún. 6. 17:05
Igen,,,felnőttnek sem, nemhogy gyereknek,,,
2008. jún. 6. 17:05
Szerintem is tök jó, hogy ilyen orvosotok van. A sok drága antibiotikum egyáltalán nem tesz jót egy kis gyerek szervezetének. Én pl inkább a gyógyszerészünktől kérek először tanácsot, mert ő inkább homeopátia-párti. Ha pár nap után sem történik javulás, csak akkor megyek a dokihoz.
19. 4c35511f0b (válaszként erre: 4. - Zsugabubus007)
2008. jún. 6. 16:54
Csak azért gondoltam, mert (nem olvastam ugyan bele) biztos volt már ilyenről szó.
2008. jún. 6. 16:51
Mellette
17. blueberry (válaszként erre: 12. - Lipiani)
2008. jún. 6. 16:48
persze, ezzel kezdtem - egyet ertunk!
2008. jún. 6. 16:47
Feltétlenül!!Megnyugtató, ha a nyugati orvoslást űző orvos a holisztika felé fordulva keresi az útját, keresi a különböző lehetőségeket, amikkel megtámogatja a hozzáfordulókat..kevés még az ilyen orvos, de keresd, és engedd be az életedbe, ha találkozol vele:)
2008. jún. 6. 16:46

Sziasztok!

Nekünk volt egy darabig olyan dokink aki ki nyírta a lányom bélflóráját. Azóta dokit váltottunk,Ő sem ír fel azonnal antibiotikumot van, hogy egy egy betegségnél semmit sem ír fel, azt mondja meglátjuk a gyerek szervezete legyűri-e a bacikat. Nem sokszor betegek a gyerekeim.

14. zsugabubus007 (válaszként erre: 7. - Csacsa)
2008. jún. 6. 16:41
nem tudom mi mikor fogunk itt tartani!
13. Lipiani (válaszként erre: 11. - Zsugabubus007)
2008. jún. 6. 16:39
Szerintem szerencsés vagy! Én mindenképp örülnék a helyedben!
12. Lipiani (válaszként erre: 10. - Blueberry)
2008. jún. 6. 16:38
Az oké hogy nem mindig használ,de szerintem egy próbát mindenképp megér.
11. zsugabubus007 (válaszként erre: 9. - Lipiani)
2008. jún. 6. 16:38
ez sajnos valóban így van, ezért is örültem neki, mikor mondták, h két doki is van akik ezzel indítanak, ha gond van.
2008. jún. 6. 16:37
hogyne - nekunk ilyen gyerek orvosunk van :) jobb elobb termeszetes dolgokkal kezelni mindent mellekhatasok nelkul! de teny, hogy nem mindig es mindenre eleg a homeopatias szer
9. Lipiani (válaszként erre: 8. - Delike)
2008. jún. 6. 16:35
Az a baj,hogy az orvosok nagy része meg sem próbálja ezt.Az a legegyszerűbb,hogy felír egy csomó méregdrága gyógyszert,ami használ is meg nem is.
2008. jún. 6. 16:33

Én helyeslem a homeopátiát. Próbáljuk meg először kevésbé szintetikus anyagokkal teletömni főleg a gyerekeket!

Mjad ha tényleg komoly lesz a baj észükség lesz igazi gyógyszerre, na majd akkor jöhet.

2008. jún. 6. 16:30

En franciaorszagban elek es itt alapban azzal kesdik a gyogyitast akar felnott akar gyerek! Az en lanyom eddig eleteben csak ketszer kapott antibiotikumot, mert mindent ki tuttak kezelni homeopatis szerekkel, es ebbol az egyik otthon volt! Ott nem kerdeztek egybol eros gyogyszert adtak :o(

Szoval bevallom en orulok hogy ilyenek az orvosok, mert a lanyom egyaltalan nem beteges . es ha megis beut valami pillanatok alatt meggyogyul ha igazi gyogyszert kap!

2008. jún. 6. 16:29
Csak olyat választanék.Minek az antibiotikum,ha nem muszály.
2008. jún. 6. 16:28
bárcsak az én gyerekovosom ilyen lenne :), szerencsés vagy, nekünk egyből antibiotikummal tömi a gyerekeket, úgyhogy megfázzással már el se viszem őket, osscilococcunumot adok neki, ami szintén homeopátiás :)
4. zsugabubus007 (válaszként erre: 3. - 4c35511f0b)
2008. jún. 6. 16:27
ok!köszi!
2008. jún. 6. 16:20

Rengeteg ilyen fórum van, nézz be ezekbe szerintem...

PL:



Alkalmazzunk homeopátiát! (Egészség, Betegségek, kezelések, alternatívák)


Használ a homeopátia (Egészség)


Homeopátia (Egészség)


Homeopátiás szerek (Csecsemők)

2008. jún. 6. 16:20

Én mindenképpen!

Nem vagyok a gyógyszerek híve,és szerintem majd a gyerekemet sem szeretném velük tömni.Persze ha muszáj,akkor jöhet az antibiotikum.

2008. jún. 6. 16:18
Válsztanátok olyan gyerekorvost, aki először homeopátiás szerekkel próbál meg segíteni?Ellene-mellette?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook