Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valóvilág vagy kupleráj? fórum

Valóvilág vagy kupleráj? (beszélgetős fórum)


2018. nov. 13. 18:43
A faluvégen ugató legutolsó kutyát nem érdekli. 😝 Szomorú, hogy van rá még mindig kereslet. 😔
2018. nov. 13. 18:36
Anno én már az legelsőn kiakadtam a kezdet kezdetén, nem akarom elhinni, hogy vannak akik ezt nézik, és nagyon remélem, hogy sokan, a fiatalok is úgy gondolkodnak, hogy ez minden, csak nem a 'Valóvilág". Hogy még pénzt is kapnak érte, az háborít fel a legjobban. Aki tényleg becsületesen dolgozik, tesz az országért, a családjáért, hogy jó, és jobb legyen, hozzájuk képest alamizsnát kapnak. Szégyen gyalázat! Persze, nem csak ezt a műsort tartom felháborítónak, Győzike és a többi celeb, mindról megvan a véleményem, és a TV csatornákról is, akik ezeket a műsorokat adják.
2018. nov. 8. 12:59
Már leirtam a VV-hez a véleményemet.Ennek a fórumnak a fő címével egyetértek!Csak reménykedhetek ,hogy kevesebb benne a "való- világ".Vagy még sincs igazam?
2018. nov. 7. 18:41
Azért elég szomorú lenne, ha ilyen lenne az igazi valóvilág....
2018. nov. 7. 17:27
Volt szerencsém(?) találkozni egy bizonyos helyen Párkányi Évivel. Ennél több hozzáfűznivalóm nincs a témához
2018. nov. 7. 15:54

Kupleráj, én is csak a Hírkereső címszavaiban láttam.Meg most itt.

Ez a mai népkultúra sokaknak...

2018. nov. 7. 15:54
Én sem nézem. Az elsőt néztem, az is elég volt. Minden ez a műsor csak nem A valóvilág. Hülyítik a fiatalokat, meg akiket lehet:)
2018. nov. 7. 15:51

Nem kell nézni,én már régóta ezt teszem...

Oda ilyen emberek mennek és kellenek és ezekből lesznek, jobb híján pár hónap múlva a celebek....

Én csak azon csodálkozom,hogy vannak még nézők, akik az ilyen fajta műsorokra kíváncsiak?

Ez nem szórakoztató műsor,hanem egy pár "ki ha én nem" fennhangú ember provokációja.....

2018. nov. 7. 14:29

Hát én nem vagyok egy prűd , sőt bővérű nó voltam mindig is.

DE, ami most megy ebben az ordenáré műsorban, kivágom aTV-t, vagy jobb híján elkapcsolok.

Szégyellem magam a NŐK nevében, ennyi IQ 0-ás embert egy helyen ki lehet akadni, és egymásnak esnek , mint az állatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook