Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)


38907. 346cfad937
2021. máj. 27. 14:02

“ Ha nincs itthon a párom, van, hogy órákig csak nézem a képeit és gyönyörködöm. Annyira tökéletes férfi nekem, szinte hihetetlen! Minden porcikája, vonása egy csoda.”


De cuki vagy. 🙂

38906. Panna.33
2021. máj. 27. 13:58

"Ha nincs itthon a párom, van, hogy órákig csak nézem a képeit és gyönyörködöm. Annyira tökéletes férfi nekem, szinte hihetetlen! Minden porcikája, vonása egy csoda."


Rendkívül hasznos tevékenységnek tűnik. És nyilván roppant szórakoztató is lehet. 😃

2021. máj. 27. 13:29

Ha nincs itthon a párom, van, hogy órákig csak nézem a képeit és gyönyörködöm. Annyira tökéletes férfi nekem, szinte hihetetlen! Minden porcikája, vonása egy csoda.


Mikor dolgozol? Vagy kitartott vagy?

38904. timycat
2021. máj. 27. 13:14

"Ha nincs itthon a párom, van, hogy órákig csak nézem a képeit és gyönyörködöm. Annyira tökéletes férfi nekem, szinte hihetetlen! Minden porcikája, vonása egy csoda."


Ennyire ráérsz? Ablakok tiszták?

2021. máj. 27. 12:37

"Ha nincs itthon a párom, van, hogy órákig csak nézem a képeit és gyönyörködöm. Annyira tökéletes férfi nekem, szinte hihetetlen! Minden porcikája, vonása egy csoda."


Órákig. Aha. 😂

38902. Alessandro
2021. máj. 27. 09:48

"Annyira fáradt vagyok!! 😭😭😭"



Hát akkor feküdj le mielőbb és aludjál ahelyett, hogy itt siránkozol! 🛌🏻 😀

38901. syria (válaszként erre: 38860. - Epresturmix)
2021. máj. 27. 08:46
Attól, hogy "nincsen erős vegyszerszaga egyiknek sem", még bennük van a kemikália. A gyöngyvirágtól, szegfűtől, rózsától, de még a liliomtól se fájdul meg a fejem, viszont a mittudomén én milyen „virágillatú” papírzsebkendőtől, WC papírtól (némelyiktől undorítóan bűzlik a fürdőszoba) igen. Ha már itt tartunk: pl. a hypót miért nem virágillatúsítják?
38900. tumbo2 (válaszként erre: 38881. - Epresturmix)
2021. máj. 27. 08:16
az öcsém még a járvány kitörése előtt halt meg tüdőgyulladásban.de lehet,hogy már az is covid volt,lélegeztetőgépre tették,de már hiába,
38899. tumbo2 (válaszként erre: 38894. - Channa*)
2021. máj. 27. 08:13
nem lehet tudni.az ismerősöm mindent elkövetett,kemoterápiára járt,mindent kipróbált a céklalétől kezdve.nagy élni akarás volt benne,mégis meghalt,még a nyugdíj előtt.
38898. Epresturmix (válaszként erre: 38893. - _Berry_)
2021. máj. 27. 00:07
Igen!
38897. df1e1c376c (válaszként erre: 38886. - Channa*)
2021. máj. 26. 22:58

Nekem sajnos az alumínium lesz a ludas :(

Amit a patikában vettem egy olyan cucc, amit először két nap használod, két nap kimarad esténként, aztán egyre ritkábban kell használni. És más fenekére is allergiás vagyok.


Miután írtam az előző hozzászólást, nekiálltam a fürdőben a polcot rendbe tenni, egy van egy hintőporom, amiről megfeledkeztem. Akkor vettem, mikor az előző izzadás gátló kiütött, csak akkor is egy darabig semmit nem használtam, és megfeledkeztem róla.


Köszönöm a tippet.

38896. timycat (válaszként erre: 38895. - Timycat)
2021. máj. 26. 22:15
Bocs nem voltam pontos, van még egy 60 alatti pasas aki tüdőembóliában halt meg, de ő lábon kihordott COVID után, oltatlanul.
38895. timycat
2021. máj. 26. 22:14

"Mi van akkor, ha valakinek a környezetében rokkan le vagy hal meg egy ismerőse, oltás után, alapbetegség nélkül? Örülnék, ha nyitva hagynánk ezt a kérdést és nem rögtön ítélkeznénk!"


Oltás után? Egyre többen leszünk, aki oltás után hal meg, merthogy utána vagyunk.


Nekem most így gyors fejszámolással 2 ismerősöm halt meg tüdőembóliában, 1 strokeban. Mind 60 alatti, ketten alapbetegség nélkül, elhízva sem voltak. Az egyik előtte volt 2 nappal teljes kivizsgáláson, mindent rendben találtak, azt mégis meghalt egy vérrögtől.


Apám 57 évesen beszélgetett a rokon dokival, aztán mondat közepén arccal előreborult, tüdőembólia, hiába volt ott orvos és perceken belül mentő. Ő előtte 2 héttel kapta meg a PET-CT eredményt (gyógyult rákos volt) hogy alles in Ordnung.


Ja egyiknél sem volt se COVID, se COVID oltás, évekkel ezelőtti sztorik.


Fogadjuk el, hogy az emberek van hogy meghalnak csak úgy is, oltottságtól-oltatlanságtól, fertőzéstől függetlenül.

38894. Channa*
2021. máj. 26. 22:02

"Mi van akkor, ha valakinek a környezetében rokkan le vagy hal meg egy ismerőse, oltás után, alapbetegség nélkül? Örülnék, ha nyitva hagynánk ezt a kérdést és nem rögtön ítélkeznénk!"


Hát mi lenne? Mit szeretnél, mi legyen?

Hordjunk örökre szájmaszkot? Ne tudjunk elmenni sehová, mert szerinted az oltás sz@r? Mert fura módon egyesek összes ismerőse belehalt az oltásba, a többségnek viszont nem?


Mi a véleményed a kemoterápiáról? Gondolom az, hogy méreg és inkább szedjen a rákos beteg nagy dózisú szintetikus C vitamint, ugye? És ha netán belehal, akkor csak megvonod a vállad, és azt gondolod, hogy így járt...

38893. _Berry_ (válaszként erre: 38881. - Epresturmix)
2021. máj. 26. 21:55
Első oltás után történt?
38892. 5da46c99ae
2021. máj. 26. 21:27

"Mi van akkor, ha valakinek a környezetében rokkan le vagy hal meg egy ismerőse, oltás után, alapbetegség nélkül? Örülnék, ha nyitva hagynánk ezt a kérdést és nem rögtön ítélkeznénk!"


Semmi nincs, ráfogják mindenre vagy egyszerűen hazugsággal vádolnak, ez a szint ilyen alacsonyan van. Én nem is mondom senkinek az ezirányú tapasztalataimat, amik történnek a környezetemben, lyukas kosárba kár dobálni. Maximum a következtetést lehet levonni, hogy mennyire éri meg.

38891. timycat (válaszként erre: 38884. - Df1e1c376c)
2021. máj. 26. 21:26

Szerencsére deoban nem finnyás a bőröm (remélem így is marad). Garnier deosprayt használok.


Az öko-bio deok nekem sem jöttek be, pedig nem vagyok izzadós, de azoktól büdösnek éreztem magam.

38890. michelle.r (válaszként erre: 38881. - Epresturmix)
2021. máj. 26. 21:24
🙏💙🙏
38889. Epresturmix (válaszként erre: 38885. - Michelle.r)
2021. máj. 26. 21:24
Mindjárt jön, hogy ne terjessz rémhíreket! Irgumburgum! Az igazságot nyeld le, itt süket fülekre talál!
38888. Channa* (válaszként erre: 38885. - Michelle.r)
2021. máj. 26. 21:21
Milyen oltásokat kaptak?
38887. michelle.r (válaszként erre: 38877. - Timycat)
2021. máj. 26. 21:21
Az én táskámban mindig van egy Babylove popsitörlő. Remekül kiszedi a kajafoltot, amikor valaki leeszi magát házon kívül. Nem akarom tudni, mi van benne 🙄
38886. Channa* (válaszként erre: 38884. - Df1e1c376c)
2021. máj. 26. 21:20

Nekem van.

mycosid hintőpor vagy Solutio antisudorica folyadék.


Velem is szokott ilyen történni, akkor a mycosid hintőport szoktam használni.


Nekem most évek óta nagyon beválnak a rexona stiftek. Pl. ez:

[link]

38885. michelle.r
2021. máj. 26. 21:18

"Mi van akkor, ha valakinek a környezetében rokkan le vagy hal meg egy ismerőse, oltás után, alapbetegség nélkül? Örülnék, ha nyitva hagynánk ezt a kérdést és nem rögtön ítélkeznénk!"


Semmi. Ha valahol leírod, majd rákommentelnek, hogy millióból egy-kettő-nyolc halott nem nagy ügy. Vagy bizonygatni kezdik, hogy nincs összefüggésben az oltással. Az unokanővérem férjét már eltemettük, az unokaöcsém anyja szombat óta az intenzíven van, néhány nappal a második oltás után tüdőembóliája lett. Ha nincs vele az unokaöcsém, valószínűleg ott hal meg. Még mindig kétesélyes a kimenetele. Mások jönnek a saját, ismerőseik, ismerőseik ismerőseinek a történeteivel. Te pedig kb. annyit tehetsz, hogy reménykedsz, hogy mással nem történik meg.

38884. df1e1c376c (válaszként erre: 38877. - Timycat)
2021. máj. 26. 21:01

Ha mar ilyen jo erzekeny borod van, nincs tipped izzadasgatlora (vagy legalabb egy jo deo kellene). Egy ido utan elkezdett kiutni a regi dezodorom. Aztan mikor vegre nem voltam pottyos, meg nem viszkettem, a patikaban vettem valamit (ugye nem tudtam, melyik osszetevo). Most mar tudom, mi artott meg :/ Azt hittem, kieg a honaljam. Lemostam, de hiaba. Ez mar vagy ket hete lehetett, es meg mindig viszketek, szoval egy darabig meg nem kenek ra semmi. Imadom a napokat, mikor jon a szallitas, es reggel mar leizzaadok, delutan meg ha keresztbe nyulok valamiert magam elott, mar erzem a sajat szagom :P


REgebben hasznaltam, kristalyos, kremes, mit tudom en milyen bio-oko-mindenmentes cuccokat, egyik sem volt valo semmire. Valamalyiktol kifejezetten budos lettem. Na, de legalabb a legtobb jo draga volt.

Szoval barmi tipp?

38883. Epresturmix (válaszként erre: 38882. - Libikóka)
2021. máj. 26. 20:47
Reméljük, de a mai híreket olvasva róla, csak rajta múlik minden. Írja egy hozzátartozója. Sajnos nem reagál semmilyen kezelésre. A műtüdő jónak bizonyult pedig. Felengedik a hozzátartozókat hozzà már. 😔
38882. libikóka (válaszként erre: 38881. - Epresturmix)
2021. máj. 26. 20:37
Remélem jobban lesz:)
38881. Epresturmix (válaszként erre: 38880. - Vivo44)
2021. máj. 26. 20:26

Az unokatesóm szputynyik oltás után került egy bizonyos ecmo gépre. Lekapcsolták a tüdejét, mert semmilyen kezelésre nem reagált. Ráadásul elkapott egy csúnya kórházi fertőzést is.

A műtüdőre jól reagált de ma kaptam hírt róla. Nem jót. 😭

Aki olvassa a naplómat annak (kérésre és nem erőszakosan) de időnként bemásolom a róla kapott híreket. Nincsen szidalmazás, meg semmi benne. Drukkolunk érte! 🥺

38880. vivo44
2021. máj. 26. 19:49

"Mi van akkor, ha valakinek a környezetében rokkan le vagy hal meg egy ismerőse, oltás után, alapbetegség nélkül? Örülnék, ha nyitva hagynánk ezt a kérdést és nem rögtön ítélkeznénk!"

Ez nem vallomás, hanem könyörgés egy olyan téma életbentartásáért, amihhez semmi köze senkinek!

Nagyon sokan hunynak el nap, mint nap, akik már beadatták az oltást és nem rendelkeznek alapbetegségben, de azon emberek sajnos autóbalesetben, önkezűleg, balesetben, stb...az, hogy pár nappal, vagy hetekkel korábban oltást kaptak semmi köze hozzá.

2021. máj. 26. 19:12

Annyira jó volna,ha néhány vallomás nekem szólna...


Lehet így is van,csak nem tudsz róla:)

38878. Channa* (válaszként erre: 38877. - Timycat)
2021. máj. 26. 18:34

Rám is hülyén néznek, hogy az ilyenektől percek alatt tiszta kiütés leszek.


Nekem aztán senki ne mondja, hogy az ultra sensitív, én attól is tudok allergiás sokkot kapni.


Szegény babák...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook