Vallomások
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
2025. június 3. 16:07
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7310
2025. június 3. 15:12
Vettem a kislányomnak egy új laptopot, nagyon szépen tanul, sikeresen jelentkezett a technikumba. :)
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
6711
2025. június 3. 14:11
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
4911
2025. június 3. 13:36
Tegnap vettem magamnak pralinét, de elnéztem a címkéjét. Karamellás helyett sós mogyorósat vettem. Borzalmasan rossz volt, csak azért ettem meg mert sajnáltam kidobni.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
4916
2025. június 3. 13:14
Napról-napra jobban vagyok és erősebbnek érzem magam, de ehhez rengeteg idő és energia kellett,és öngyógyítás.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
5511
2025. június 3. 11:25
Jól ráfaragtam a régi ivászatomra, még most is jönnek az elvonási tünetek, több hónapja tart
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
3636
2025. június 2. 22:32
Ráment az egész gyerek/kamaszkorom a mentális betegségeimre. És most itt vagyok lerobbanva 20 évesen, teljesen életképtelenül, tanácstalanul.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
6514
2025. június 2. 19:10
Szappan illatú roll-on amit nagyon szeretek.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7613
2025. június 2. 18:32
Csalódtam az összes pasiban! Már nem akarok többel próbálkozni! Csak magamat fogom szeretni!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7515
2025. június 2. 18:28
Messziről láttam a Tescoban, régi ismerős mondhatni barátnők voltunk de megszakadt nem szépen... kellemetlen volt, kikerültem, hogy ne jöjjön szembe. :/
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
6414
2025. június 2. 18:22
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
4813
2025. június 2. 18:11
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
4510
2025. június 2. 16:16
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
5212
2025. június 2. 14:41
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
3822
2025. június 2. 06:43
Hosszú évek óta tag vagyok, de ritkán nyitom meg az oldalt.
Több levelem is várt most, olyantól is aki már nem tag.
Na igen, ez van, ha nincs semmi, ami az oldalon tartana.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
6823
2025. június 1. 20:59
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
6720
2025. június 1. 17:32
Megfenyegettem a bátyámat: ha meg merészel halni énelőttem, akkor agyonütöm ...
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
6716
2025. június 1. 13:09
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
778
2025. június 1. 12:05
A 19 anyuka közül én vagyok az egyetlen kövér. Lassan lelkileg is rámegyek a sok sikertelen diétára mert egyik se használ. Sőt, hízok évek óta. Ha nem lennének a gyerekek, már feladtam volna az egészet.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
4528
2025. június 1. 12:01
Végre meleg, madárdal, virágillat imádom, apró hiba hogy két szomszéd nonstop extra hangerőn Retro rádiót hallgat... úgy érzem ha 4x meghallgatom a You're My Heart, You're My Soul-t eret vágok, csak még nem tudom kiét. :D'
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
6112
2025. június 1. 10:34
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
559
2025. június 1. 07:12
Remélem baba sikerült és nem csak a gyomrom miatt görcsölök így reggel😂
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
5615
2025. május 31. 21:36
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7511
2025. május 31. 19:24
Találkoznék én Vele, mert odáig vagyok Érte😍 és nagyon hiányzik, de nekem hatalmas áldozat ez az út, és súlyosan traumatizálna, ha nem lenne ott, összevissza törne a lelkem, ha nem láthatnám! 💔 A múltban is átéltem többször és nem akarom! 😓
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
4834
2025. május 31. 19:07
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
6513
2025. május 31. 15:56
Kiderült, hogy cukorbeteg vagyok és az anyám azóta szándékosan pakolja elém a tepsi süteményt, 2 nagy zacskó csipszet, milyen jégkrém kell, meg hasonlók. Minden nap más. Eddig az sem érdekelte, ha éhen halok.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
5115
2025. május 31. 15:46
80 helyre adtam be az önéletrajzom, sehonnan nem írnak vissza, kiborító érzés.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
598
2025. május 31. 11:58
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
3140
2025. május 30. 20:11
Azt hiszem életem legboldogabb pillanata az volt, amikor megláttam a lányomat.
Van sok boldog emlékem, de ez a legcsodásabb.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
758
