Főoldal » Vallomások

Vallomások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

❮❮ ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... ❯❯
2025. január 13. 18:06
Nem bírom a büdöskutyás reklámot, még a csávó hangját sem, azonnal kapcsolok el!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

687

2025. január 13. 16:30
Találtam egy lehetőséget, a szomszéd faluban néha szerveznek társasjátékozós délutánokat. Úgy döntöttem majd ellátogatok egyre. Úgysincs nagyon lehetőségem kikapcsolódásra. Talán még barátnőt is szerzek.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

776

2025. január 13. 10:57
Nem szabad őszintének lennem még családon belül sem. Nagyon sokszor le kell nyelnem a véleményem.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3744

2025. január 13. 09:04
Le akartam menni egy edzőterembe, de most olvastam, hogy mindenki azon röhög, hogy most kezd mindenki járni. Akkor inkább nem megyek, úgyis csak abbahagynám én is. És még ki is röhögnének.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3456

2025. január 13. 04:20
Rosszul vagyok az ír sztepptánc látványától.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6431

2025. január 12. 15:30
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6531

2025. január 12. 12:42
Megkaptuk a férjemmel a nyugdíjemelést. Összesen napi 246,6 ft-al költhetnénk többet, ha nem emelkedett volna meg minden más is.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8313

2025. január 12. 10:54
Ha csak egyszer, egyetlen egyszer is ordibálna velem a férjem, akkor már ő nem lenne a férjem. Lenne másnak a férje és akkor vele nyugodtam ordibálhatana. Velem NEM. (kb. 40 éve ő a férjem.)
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6625

2025. január 12. 10:26
Sorban álltam kifliért. Egy drabális férfi állt előttem.Megszólalt. Vékonyka csajos hangon, azt se tudtam hova nézzek, akkora volt a kontraszt. Az eladó is úgy volt mint én, fuldoklott a nevetéstől.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6423

2025. január 12. 09:17
30 ezerrel több a januári gázszámlám, mint a nyugdíjam.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6310

2025. január 11. 17:46
Nem csípem a barátom nőjét, nagyon ellenszenves, de nem akarok a barátommal ezért összeveszni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

946

2025. január 11. 13:16
Se apám, se anyám. Pedig fiatal vagyok még. Egyre nehezebben viselem, nagyon fáj.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1026

2025. január 11. 00:01
Azt írják az ezosok, hogy valami Mars-Plútó balhé miatt indul mocsok rosszul az újév.🤬 Nem értek hozzá, de január közepén fordul a kocka... vagy a kerék... várom.😕

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8316

2025. január 10. 20:57
A következőt, aki egy 15 perces beszélgetésben ötször mondja azt, hogy "töttörö-töttörö" azt négyfelé vágom, és négy falu templomkertjében ásom el. 😇🙃😇🙃😇
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7226

2025. január 10. 18:47
Nem szeretem, ha valaki a műtéti hegeivel “haknizik”, mintha valami hős a háborús sebeivel. Az is furcsa, ha fotózza, de ha még mutogatja is?! Szerintem a testem bármilyen állapotban a legintimebb dolog. Elmondani el lehet, nem vagyok érzéketlen.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8313

2025. január 10. 17:18
Sajnos nem vagyok mosolygós.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8115

2025. január 10. 11:19
Bevallom, nagyon örülök, hogy nem költözik el a barátnőm.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

886

2025. január 10. 11:16
Ma lettem 36 éves, de még mindig 20-nak néznek.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7616

2025. január 10. 09:04
Évekig 100 kg-os disznót vágtunk január elején. Idén sikerült egy 200 kg-ost venni. Azt vágtuk le múlt szombaton. Nem lett dupla kisütött zsír, de dupla kolbász,szalámi,sonka lett. Megvan egész évre a hentesáru, nyugodt vagyok, éhezés nem lesz már.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

858

2025. január 9. 21:23
A jelenlegi párom mellett titokban még mindig tartom az exemmel a kapcsolatot.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3590

2025. január 9. 19:57
Szeretnék női ruhában járni, így szeretnék sétálni az utcán, felülni a buszra, villamosra, metróra, mindenhova így szeretnék járni. Női szövetkabát, csizma, táska, semmi feltűnő. Szeretnék önmagam lenni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7726

2025. január 9. 18:06
Jövőre teszek érettségi vizsgát felnőttoktatásban. Én is utálom a történelmet, nem is érdekel. A jelen és a jövő foglalkoztat. Sosem fogom hasznát venni annak, amit belém erőltetnek.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5838

2025. január 9. 13:18
Mindig ideges vagyok, ha orvoshoz kell mennem.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

939

2025. január 9. 12:43
Utálom, amikor babrál, állítgat a telefonomon, én meg utána nem igazodok el benne. Mondván, csak jót akar... 😡

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

797

2025. január 8. 23:10
Rászoktam a szorongásra. Nagyon rossz, nem ajánlom senkinek.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5942

2025. január 8. 18:22
Bevallom Nő létemre én szerelem az autóm az internet segítségével.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10812

2025. január 8. 17:51
Azt hittem engem nem lehet elfelejteni, mégis el lehet. Emlék maradtam csupán számára.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8816

2025. január 8. 12:01
14 orchideám kezd virágozni, apró boldogság a nehézségek közepette. <3

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

997

2025. január 8. 09:43
Reggel énekeltem a gyereknek: "Adj TEJET magad mellett" (a la Bikini), de nem értette a poént. Öreg vagyok már, nem ülnek a retro vicceim.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

789

2025. január 8. 09:08
Ha nem eszek, nem fáj a fogam. Nem tartom jó megoldásnak az időpontig, amit kaptam.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

718

❮❮ ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... ❯❯
Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook