Főoldal » Vallomások

Vallomások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

2023. december 11. 17:03
Áll a fánk. Gyönyörű idén is! 😍

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9238

2023. december 11. 09:59
Örömömre szolgál, hogy a polgármester házról-házra járva 4.000ft-os utalványt osztogat a nyugdíjasoknak boldog karácsonyt kívánva.😀

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

11117

2023. december 10. 20:56
Véletlenül egyben megettem egy szerencsesütit, amiben üzenet volt belesütve. Most próbálom megemészteni az információt.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8261

2023. december 10. 20:53
A férjem mobiljában olyan becenéven vagyok elmentve, ahogy soha sem szólított, senki nem is hívott így soha. Értetlenül állok ez előtt...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10318

2023. december 10. 20:33
Szeretem a mézes krémest!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1199

2023. december 10. 20:31
Pár év alatt most először hívott fel az apám, boldog névnapot kívánt. Jól felkavart!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

916

2023. december 10. 18:30
12 napja csökkentettem az étel adagjaimat és fogytam 3 kilót. Már nem bírok sokat enni. Még kell -10 kg.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1027

2023. december 10. 15:29
Imádom a túrós palacsintát! 💙

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1097

2023. december 10. 11:19
Nehéz kivárni a műtétet, lassan múlik az idő.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

898

2023. december 10. 07:00
Tortúrának élem meg a hajmosást. Az én hajammal másfél óra, nem csak úgy gondolok egyet, és megmosom, hanem egy külön program, amit előre kell tervezni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8426

2023. december 9. 19:40
Imádom a konzerves marhamájkrémet!(Magában is).

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10719

2023. december 9. 17:43
Gyűlölöm az életem. Képtelen vagyok változtatni rajta, bárhogy próbálkozom. Jól esett kiírni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6454

2023. december 9. 16:17
Undorodok a nem fürdő kolléga nőmtől! Büdös mint a dög, a körme fekete retek! Szóltam a főnökömnek ültesse el mellőlem!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9916

2023. december 8. 19:35
Kevesebbnek érzem magam egy barátnőmnél, mert neki van férje és egy 1 éves kislánya. Nekem meg senkim sincs. Sőt, már az ismerősi köröm 80%-ánál szégyenben érzem magam, ezért kb. alig beszélgetek velük, inkább kerülöm őket.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4089

2023. december 8. 19:20
Rettegek a zuhanyzástól, a volt élettársam úgy kényszerített aktusra, hogy előtte bevágott a kádba és forró vízzel tusolt. Nem tudom feldolgozni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9225

2023. december 8. 14:11
Tegnap másodjára talált már meg az a perverz öregember, aki a Nagyállomáson járkál. Obszcén dolgokat motyog az ember fülébe úgy, hogy más nem hallhatja. Első alkalommal nagyon megijedtem. 😓

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9811

2023. december 7. 20:30
Keresnem kéne egy szakembert, aki segít. Nagyon kimerült vagyok lelkileg. Pokoli évem volt.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1188

2023. december 7. 15:25
Bevallom, hogy bűntudatom van.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1129

2023. december 7. 13:38
Kizsebeltek...Pipa vagyok kicsit, mert 1850 HUF-ért vásároltam bankkártyával egy patikában, és 738 HUF-ot levontak bankon kívüli átutalásért.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9122

2023. december 7. 12:55
Nehéz mindig erősnek és vidámnak mutatni magamat. És azt sugallni minden oké. Úgy tenni mintha nem tudnám van valakije. Ha pedig egyszer közli, örömöt színlelni. Végignézni, hogy elveszíted azt az embert, akit mindennél jobban szeretsz. Fáj minden.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6238

2023. december 7. 11:13
Nem sokára látom őt újra. Nem tudom, hogy fogom túlélni... Még mindig nagyon szeretem.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7624

2023. december 6. 14:06
Szerintem a Bűn és bűnhődés nagyon érdekes könyv... De az ízlések nem egyformák...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10917

2023. december 6. 09:09
Nagyon idegesít, hogy ebben a nedves hidegben nincs hol megszárítani a ruhákat. A mosógép szárító része kamu, rendes szárítógép nem fér el. Ha bent száradnak a ruhák, akkor meg büdösek lesznek.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10018

2023. december 5. 20:55
Szánalmasnak tartom, hogy luxusnőket mutogatnak főműsoridőben a tévében, mintha követendő példák lennének, (főleg a fiatalok számára), pedig szánalmasan viselkednek!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

12711

2023. december 5. 20:40
Nagyon szeretem Demjén Ferenc: Hogyan tudnák élni nélküled című számát.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10420

2023. december 5. 19:58
Szeretem az estéket. Pláne, ha egyedül vagyok. Olyankor hódolhatok a szenvedélyeimnek, egy kis whiskey, csoki, Mirr-Murr a lábamhoz dörgölőzik, egy jó könyv, fülhallgató a fülben. Minden faja. :)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1177

2023. december 5. 17:43
Holnap meglepem egy ajándékkal a kolléganőmet, nagyon szeretem őt!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1176

2023. december 5. 14:03
Januárban végre műtenek újra. Már jó lenne túl lenni rajta.. félek is ám...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

965

2023. december 4. 16:22
Nem keresek valami jól, hó végére mindig mínuszban vagyok. Elegem van ebből.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10216

2023. december 4. 14:32
Nekem nem jön be az elektromos lombsöprű. Hangos és a port is fújja mindenfelé. Idegesítő, hát ez van, sajnálom.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

11412

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook