Vallomások
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
2023. december 21. 15:19
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
805
2023. december 21. 12:23
Úgy érzékelem, nincs sok ember a bevásárlásnál, azt hittem, hogy sokan lesznek.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
796
2023. december 21. 10:10
Nem rendelek többé az AboutYou oldalról. Eddig szinte mindent vissza kellett küldenem. Nem olyan a minőség, fazon, méret, mint a fotókon.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
809
2023. december 21. 03:32
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
9315
2023. december 20. 20:19
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7128
2023. december 20. 18:39
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
9013
2023. december 20. 18:24
Szeretem a Marvel filmeket. A Batman a kedvenc, de a Pókembert is bírom. Én míg élek egy nagy gyerek maradok.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7617
2023. december 20. 13:59
Elrettent, hogy mennyi szénhidrát van a sütőtökben (is). Imádom a sült tököt, de alig merek enni.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
3353
2023. december 20. 07:35
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8321
2023. december 19. 16:49
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7927
2023. december 19. 15:45
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
1107
2023. december 19. 15:26
Nem jövök rá, hogy mossam ki a mosógépet. Hiábavaló beleönteni bármit is, mert indításkor mindent kiszivattyúz magából.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8112
2023. december 19. 14:45
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7211
2023. december 19. 13:10
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
712
2023. december 19. 10:17
Imádom a kínai kelkáposztát. Sokoldalúan elkészíthető nyersen, párolva is, panírozva is. Laktató és kevésbé puffasztó, mint más káposztaféle, ez is még az előnye számomra.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
747
2023. december 18. 14:10
Elrontottam valamit a munkahelyemen. Javítottam is.
Sajnos fizikai rosszullétem van miatta.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8921
2023. december 18. 13:07
Imádok mosogatni, de csak ha már be van járatva a szivacs, azaz idomul a kezembe.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
9119
2023. december 18. 10:49
Pozitív vagyok!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
956
2023. december 18. 10:30
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
3944
2023. december 18. 06:14
Szeretném már, ha nem lenne ennyi negatív ember, jön az ünnep!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
7515
2023. december 18. 00:15
Egyedül vagyok. Gyűlölöm magam. Tönkreteszek mindent és mindenkit. A családom tiszta szívéből gyűlöl. A világ jobb hely lenne nélkülem.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
2672
2023. december 17. 21:15
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
2867
2023. december 17. 21:05
Szeretném, ha január 2. lenne már! Rosszul vagyok már a karácsonyos dolgoktól. Az ünnepeket mélyaltatásban szeretném átvészelni. Szeptember vége óta folyton ez a téma mindenhol. Elég volt!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
4351
2023. december 17. 16:45
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8013
2023. december 17. 10:55
Úgy elmennék wellnessezni az ünnepek alatt, de nincs rá pénzem. Nem tudom egyszer lesz-e annyi hogy oda mehessen az ember amikor meg ahova akar.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
8114
2023. december 17. 07:54
Rosszul éreztem magam, mert a csendes, viszahúzódó, szürke egér kolléganő miniszoknyát, és térdcsizmát vett fel. A pasik bámulták, vagy dicsérték, hogy milyen csinos, és máskor is járjon ilyenben. Én meg feszengtem.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
3668
2023. december 16. 21:06
Kijött a szemem, mint a csigának, amikor megláttam, hogy 1200 Ft 1 szelet zsíros kenyér a karácsonyi vásárban.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!
987
