Főoldal » Vallomások

Vallomások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

2023. december 21. 15:19
Jó lenne ma meg holnap nem dolgozni. De már mindegy.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

805

2023. december 21. 12:23
Úgy érzékelem, nincs sok ember a bevásárlásnál, azt hittem, hogy sokan lesznek.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

796

2023. december 21. 10:10
Nem rendelek többé az AboutYou oldalról. Eddig szinte mindent vissza kellett küldenem. Nem olyan a minőség, fazon, méret, mint a fotókon.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

809

2023. december 21. 03:32
Szeretem végigjátszani az éjszakát. Megtehetem, nyugdíjas vagyok. Jobban esik az alvás napközben.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9315

2023. december 20. 20:19
Ma elmentem az orvosomhoz, aki megkérdezte, hogy mióta nem voltam nála, azóta férjhez mentem-e? Azt mondtam, hogy nem, de van pasim. Közben meg senkim sincs.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7128

2023. december 20. 18:39
Nagyon introvertált ember vagyok.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9013

2023. december 20. 18:24
Szeretem a Marvel filmeket. A Batman a kedvenc, de a Pókembert is bírom. Én míg élek egy nagy gyerek maradok.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7617

2023. december 20. 13:59
Elrettent, hogy mennyi szénhidrát van a sütőtökben (is). Imádom a sült tököt, de alig merek enni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3353

2023. december 20. 07:35
Nagyon fog Jani hiányozni reggelente, szomorú vagyok. De remélem, neki tényleg jól alakul majd minden.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8321

2023. december 20. 07:33
Jólesik a kávé reggel, ízlik nekem.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1037

2023. december 19. 16:49
Mindenki azt mondja, forduljak pszichológushoz. De tudom, hogy ami valóban segítene, az megvalósíthatatlan. A szakember csak arra lenne jó, hogy elnyomjam magamban, amit szeretnék. Az ilyen fajta elnyomás pedig soha nem vezet jóra.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7927

2023. december 19. 15:45
Elváltként is vidám, boldog vagyok, magamban!!! :D lol

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1107

2023. december 19. 15:26
Nem jövök rá, hogy mossam ki a mosógépet. Hiábavaló beleönteni bármit is, mert indításkor mindent kiszivattyúz magából.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8112

2023. december 19. 14:45
Nem akartam elmondani a lányomnak, de kihozta a szó, hogy mennyire magam alatt vagyok, a sok trauma miatt, ami ért az életben. Nem látok kiutat. Erre ő: Nem kell mindent elmondani másoknak.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7211

2023. december 19. 13:10
Közeleg a vizsgálat és a műtét ideje. Most már bevallom kicsit félek...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

712

2023. december 19. 10:17
Imádom a kínai kelkáposztát. Sokoldalúan elkészíthető nyersen, párolva is, panírozva is. Laktató és kevésbé puffasztó, mint más káposztaféle, ez is még az előnye számomra.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

747

2023. december 19. 05:55
Nem tudok sokáig aludni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

856

2023. december 18. 14:10
Elrontottam valamit a munkahelyemen. Javítottam is. Sajnos fizikai rosszullétem van miatta.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8921

2023. december 18. 13:07
Imádok mosogatni, de csak ha már be van járatva a szivacs, azaz idomul a kezembe.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9119

2023. december 18. 10:49
Pozitív vagyok!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

956

2023. december 18. 10:30
Régóta gyűjtögetek egy új számítógépre, nagyon vágytam rá. De mire meglett a rávaló, megváltozott a szemléletem. Csak a saját elmagányosodásomra költenék.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3944

2023. december 18. 06:14
Szeretném már, ha nem lenne ennyi negatív ember, jön az ünnep!
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7515

2023. december 18. 00:15
Egyedül vagyok. Gyűlölöm magam. Tönkreteszek mindent és mindenkit. A családom tiszta szívéből gyűlöl. A világ jobb hely lenne nélkülem.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

2672

2023. december 17. 21:15
Egy értéktelen buta lány vagyok, akit senki sem szeret.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

2867

2023. december 17. 21:05
Szeretném, ha január 2. lenne már! Rosszul vagyok már a karácsonyos dolgoktól. Az ünnepeket mélyaltatásban szeretném átvészelni. Szeptember vége óta folyton ez a téma mindenhol. Elég volt!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4351

2023. december 17. 16:45
Szeretném a havas karácsonyt!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8013

2023. december 17. 10:58
Nincsen karácsonyi hangulatom.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9511

2023. december 17. 10:55
Úgy elmennék wellnessezni az ünnepek alatt, de nincs rá pénzem. Nem tudom egyszer lesz-e annyi hogy oda mehessen az ember amikor meg ahova akar.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8114

2023. december 17. 07:54
Rosszul éreztem magam, mert a csendes, viszahúzódó, szürke egér kolléganő miniszoknyát, és térdcsizmát vett fel. A pasik bámulták, vagy dicsérték, hogy milyen csinos, és máskor is járjon ilyenben. Én meg feszengtem.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3668

2023. december 16. 21:06
Kijött a szemem, mint a csigának, amikor megláttam, hogy 1200 Ft 1 szelet zsíros kenyér a karácsonyi vásárban.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

987

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook