Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás után új kapcsolat és a környezet reakciója fórum

Válás után új kapcsolat és a környezet reakciója (beszélgetős fórum)


1 2
12. dd9dec5381 (válaszként erre: 11. - Sirga)
2019. jan. 7. 09:32
Ez is....a sógornőd aggódott a falu szája miatt, de gondolom a férj, aki a szeretőt tartotta, egy pillanatig sem.
11. Sirga (válaszként erre: 1. - K.eni)
2019. jan. 7. 08:48

Értem a kétségeidet. Igaz, nem velem, hanem a sógornőmmel kapcsolatban érzem át. Falun él, ezért különösen aggódott a reakciók miatt. Kérdezte a véleményemet - "Nem túl korai?" (ő akkor még nem vált el, de hónapok óta külön éltek, 30 év házasság után: kiderült, hogy a férje viszonyt folytat). Azt válaszoltam, amit a józan eszem diktált: "Ha Neked jó, akkor ne érdekeljen, ki mit gondol! Ez a Te életed. Aki szeret, az elfogadja a döntésed, aki meg nem, az nem számít." Egyébként idővel mindenki elfogadta a barátját.

Örülök, hogy találtál egy olyan társat, aki mellett boldog lehetsz! :)

2019. jan. 7. 08:34

Gondolom ez csak egy része a történetnek, ugye?

Miért váltál el? Esetleg te kezdeményezted?

Ha a rokonaid és a te ismerőseid nehezen fogadják el, akkor lehet, hogy te tettél valamit a válás érdekében?


Jó lenne tudni a részleteket, hogy tényleg reális képet kapjunk...

9. Ildi
2019. jan. 7. 07:16
Sose érdekeljen mások véleménye. A Te életed a Tiéd, úgy éled ahogy Neked megfelelö.
2019. jan. 7. 07:13

Jaajj ilyen nekem is volt, csak nem válás hanem három év utáni szakítás után. Hogy még egy olyan rendes embert nem találok és bla-bla. Voltam én minden, főleg mikor találtam mást.

Szerintem foglalkozzon mindenki a saját tikszaros kis életével, és ne ugatéroljon már bele a másikéba, főleg nem abba, hogy ki-kivel járjon (főleg úgy, hogy nem látunk bele mások kapcsolatába).

2019. jan. 7. 06:36

Ne torodj azzal, hogy ki mit mond, mert akkor csak szorongani fogsz es rosszul fogod erezni magad. A Te eleted, ha igy jo neked, akkor legyel boldog, es tojd le masok velemenyet.

Sok boldogsagot. 😊

2019. jan. 7. 03:56

Az emberek egy része végtelen egyszerűségük okán azzal foglalkozik, más hogy él, mit csinál, még csak meg sem bizonyosodnak róla, hogy igaz e a feltevésük, mert az nem is fontos nekik. Csak ringatják magukat elképzelésekben, mert addig nem kell a saját életükkel szembe nézni és azzal foglalkozni. Aztán egyszer csak megöregednek és minden késő már.


Éld az életedet úgy, ahogy az neked megfelelő, ők majd egyszer talán rendezik a maguk sorsát.

Vagy nem.

2019. jan. 6. 23:13
Jól tetted. Ne öregedjél meg egyedül. Környezeted megszokja ezt a helyzetet..
2019. jan. 6. 22:56

Sohasem érdekelt ki mit gondol rólam és arról miként hogyan élem az életem!

Ez a TE életed és ha neked így jó így vagy boldog akkor tojd le ki mit gondol! Nem úgy kell élni ahogy a rokonok, barátok, szomszédok jónak látják hanem ahogy te jónak érzed.

3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - K.eni)
2019. jan. 6. 21:58

Elváltál, kezd újra.

Ne foglalkozz vele kinek tetszik vagy nemtetszik.

A te életed.

2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - K.eni)
2019. jan. 6. 21:42
Mit kell ezen átvészelni? Miért érdekel mások véleménye? Ez a te életed! Éld úgy ahogy neked jó, a többiek majd megszokják. Ha meg nem akkor meg le vannak tojva. Ennyi!
2019. jan. 6. 20:40
A válásom után közvetlen megismerkedtem és össze is jöttem egy nagyon aranyos, kedves és szeretetreméltó férfival. Azt hittem, hogy a legtöbb ember /rokon, ismerős/ el tudja ezt fogadni /a válást és az új kapcsolatot is/, de sajnos nem így történt. Volt már közületek valaki hasonló helyzetben? Hogyan sikerült átvészelnetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook