Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ikertestvérek kapcsolata?!? Van ikertestvéred? Vagy a környezetedben ikertesók? fórum

Ikertestvérek kapcsolata?!? Van ikertestvéred? Vagy a környezetedben ikertesók? (beszélgetős fórum)

2012. jún. 18. 23:07
lenne ikertestvérem
2009. márc. 24. 12:19
Az unokáim, úgy néz ki, hogy egypetéjű ikrek. A természetük már most látszik, hogy különbözőek. Nagyon szeretik egymást, jól el vannak egymással.
28. zsizsa
2009. febr. 4. 12:09
A férjem ikrek.Egy lány ikertesója van, ég és föld a természetük!!
2009. jan. 20. 11:43
Az unokáim ikrek. Kétpetéjűek, fiúk.
2009. jan. 14. 12:16
a férjem ikrek. Kétpetéjüek, a természetük is különböző.
2009. jan. 14. 09:45
nekem nincs ikertestvérem, de vannak rokonaim akik ikrek és ismerőseim is vannak. Van köztük fiú+lány iker, fiú+fiú iker és van lány+lány iker, utóbbiból több ismerős is.
2009. jan. 13. 19:25
volt egy vendég párosom akik egypetéjüek voltak,egy kulcsuk egy telefonjuk volt,mert együt egyformában mentek mindenhova.rosznyelvek azt sutogták hogy egy pasiuk volt :)
23. aaa82
2009. jan. 9. 14:41
Iker unokaöcséim vannak, fiúk. Ég és föld, úgy kinézetre mint belsőleg.
22. s.irma
2008. nov. 20. 09:08

Igen. Az egyik barátnőmnek van iker tesója.

Ők ránézésre egyformák. Igaz a barátnőm jóval fiatalosabb mint a testvére. ( öltözködés, frizura , smink)

2008. nov. 4. 20:04
és még azt elfelejtettem,ahol laktunk a faluban,ott a mai napig nem született egyetlen iker pár sem,mi voltunk az egyetlenek...:D
2008. nov. 4. 20:01
én is iker vagyok...a tesóm,ő fiú 1 percel idősebb mint én...ha nem vagyunk együtt,hiányzunk egymásnak,de ha havonta egyszer találkozunk,mert ők messze laknak tőlünk,akkor 2 perc alatt képesek vagyunk úgy összeveszni....még gyerekek voltunk,akkor is sokat veszekedtünk,de aztán szent volt a béke újra...sokszor volt már,hogy ugyan azt a dolgot csináltuk egyszere,anélkül,hogy tudtuk volna,hogy a másik mit csinál 60kmrel odébb,pl:tesóm keresett telefonon,az akkori férjem vette,és mondta neki,hogy kocsit mosok az udvaron,mire ő ..ő is azt csinálta és volt ez már igy a fogászattal is,felhivot ,hogy fogászaton volt és én is épp aznap voltam...ez csak pár példa,de sokszor volt ez már igy...a másik tesómmal pocsék a viszonyom...
2008. nov. 3. 14:45
a férjemék ikrek. kétpetéjüek. de két külön világ is. én nem nagyon birom a sógoromat, egykicsit pökhendi. nem is járunk össze.
2008. aug. 4. 20:57
Mi is egy petéjű ikrek vagyunk Tesómmal.A szakközép után még a munkahelyünk is ugyanaz volt.Ma már azért külön utakon járunk.Azért napi kapcsolatba vagyunk.
2008. júl. 28. 10:50

A kisfiamnak vannak iker fiu barátai.

Nagyon össze vannak nőve,nagyon szeretik egymást.Aranyosak.

16. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 15. - Erus75)
2008. júl. 28. 10:47
Júj! Na ez gáz....nem semmi. Az én fiaim nem kötődnek ennyire egymáshoz....nem szeretném ha ők is igy járnának.
15. erus75
2008. júl. 28. 10:42
Az ex-férjemnek van ikertestvére.Mi ez miatt a nagy kötődés miatt váltunk el.Ha én kértem meg hogy segítsen valamiben,rám sem hederített.De ha az ikertestvére,akár éjjel 2-kor is azonnal ugrott.Mindenben egymást utánozták,egy helyen dolgoztak,mindenhová együtt mentek.Egy idő múlva nálam betelt a pohár.Elváltunk.Na mit gondoltok,hová költözött?Az eddig is csak 200m-re lakó ikertestvéréhez a kisszobába.
2008. júl. 28. 10:22
Hello! Nekem a testvéreim ikrek, 23 évesek, Gábor és Szabolcs. Nagyon szeretik egymást és engem is, én is imádom őket:)
2008. júl. 28. 10:14

Sziasztok!

Nekem iker fiaim vannak.14 évesek.Eddig mindig együtt mentek mindenhova....most már kezdenek egy kicsit külön utakon járni....de azért nem tévesztik egymást szem elől.

2008. júl. 28. 09:34

A barátnőjeim ikrek, na Ők nincsenek meg egymás nélkül, Ők megérzik azt, ha a másiknak baja van vagy vmije fáj, egyik lány férjhez ment de közös lakásban laknak, közös válalkozásuk van még dlgozni is együtt dolgoznak. E két lánynak van még egy húguk, na de azzal már nem tudnak kijönni, állandó a vita.

Férjemnek is van egy ikerlánytestvére. de kettejük között nincs ekkora kötődés

2008. júl. 28. 09:20
nekem van egy fiú ikrem.semmi extra nincs a kapcsinkban.lehet hogy azért mert kétpetéjűek vagyunk.
2008. júl. 27. 00:53
Unokabátyámék egypetéjű ikrek. Sosem éreztek meg semmit ha a másiknak baja volt. Sőt, fiatalabb korukban elég rossz tesók voltak. Most sem a legjobbak.
9. csutora13 (válaszként erre: 8. - Funky_b)
2008. jún. 4. 13:18
Igazából még mi sem repültünk ki a fészekből!:)Noha "már" 25 évesek leszünk.Mi is akkor nem vagyunk 1ütt,ha tesóm a pasijához megy,vagy meló van.De igyekszünk sok időt egymásra szánni.Nyaralni mindig együtt szoktunk és igyekszünk sok közös szabadidős tevékenységet beiktatni.
8. funky_b (válaszként erre: 5. - Csutora13)
2008. máj. 27. 21:34

Mi még fiatalok vagyunk, még "nem repültünk ki". Minden nap látjuk egymást, kivéve hétvégenként, mert én a páromnál vagyok, ő meg itthon a párjával.

Én örülök annak, hogy külön járunk szközépbe, mert így kicsit másképp is megismerhetjük a világot és megpróbálunk kicsit egymás nélkül élni.

Szerintem ez így jó! Nekünk jó!

Neki én vagyok a legjobb barátja, sajnos apa nélkül nőtt fel, tehát a kérdéseire nekem kell válaszolnom, mert én állok hozzá a legközelebb.

Azt mondják, hogy a lányok hamarabb érnek, és ezt én is így látom. Én ki tudtam lépni a rendes életbe is, miközben tudom, hogy a másik felem is jól érzi magát ebben az életvitelben!

Huh ez kicsit összevissza lett, de bogozzátok ki:)

2008. máj. 27. 11:08

nekem a 2 lányom kétpetéjű iker - vannak jó és rossz napjaik, de egyre inkább kötődnek egymáshoz - valahol nem bánom, mert ettől eltekintve másokkal is jó kapcsolatuk van, nem csak egymással játszanak - különleges egy dolog már egy anyának, de biztos vagyok benne, hogy különleges kötelék számukra is - van amikor szépen játszanak, máskor verekszenek, mint általában a gyerekek


van egy ismerősöm és nagyon jó barátom, akinek szintén lány ikertestvére van - őket látva én mindig is ikreket akartam, mivel annyira jó és különleges volt a kapcsolatuk, hogy az tényleg csodálatra méltó - így 15 évesen én is azt mondtam, hogy nekem ikreim lesznek - hát lettek is, jók voltak a megérzéseim :)

2008. máj. 27. 10:43

Sziasztok

A férjem unokahúgának iker fiai vannak , mopst múltak 17 évesek.....annyira két különböző gyerek hogy az hihetetlen, igaz hogy kétpetéjüek ,de akkor is...talán még jó testvéreknek sem mondanám őket

2008. máj. 27. 10:26

Sziasztok!

Nekem is van ikretesóm.Egypetéjűek vagyunk.Imádjuk egymást!Gimi után kerültünk külön utakra,mert mást tanultunk,de borzasztóan megviselt és nem igazán tudtunk beilleszkedni az új környezetbe.A gimiben persze tudtuk,hogy ha nem is vagyunk épp együtt,de ha kell odamehetünk egymáshoz.Voltak külön barátaink,de ők tudták mindig,hogy számunkra a tesónk az első.Mi barátnők is vagyunk.Bár vannak barátaink,de nem tudtunk olyan bensőséges kapcsolatot kialakítani senkivel,mint egymással.Sokáig rágódtunk azon,hogy nekünk mért nincs olyan jóban-rosszban barátnőnk,mint másoknak,de aztán rájöttünk,hogy egymásnak vagyunk ilyen barátnői és ez így jó!:)Legalábbis nekünk.Ezt azért a pasik nehezen viselik néha.De tudják,hogy megszoksz vagy megszöksz,ez a két lehetőség.

funky_b:nálatok ezek a dolgok hogy vannak?

Van már családotok?

2008. máj. 22. 14:43

Mi az általános iskolát együtt jártuk ki, de középiskolának mindketten mást választottunk.

Mi is kétpetéjűek vagyunk de imádjuk egymást, egyre jobban! Biztos, hogy nem tudnék nélküle élni. Van, hogy napokig nem találkozunk, aztán pedig nagyon örülünk egymásnak:)

2008. máj. 21. 06:35
Hali! Nekem négyéves, kétpetéjű fiú ikerunokáim vannak. Nagyon ragaszkodnak egymáshoz. Az oviban is leginkább csak egymással játszanak. Egymás nélkül szinte sehova nem lehet őket vinni. Egyenlőre roppant fontosak egymás számára. Ha valamelyikük szomorú pl., akkor a másik vígasztalni próbálja. Karácsonykor egyikük kórházban volt. A másik addig nem nyúlt az ajándékokhoz, míg a tesója haza nem jött...:) Azt hiszem, ez egy pici gyerektől nagy dolog...:)
2008. máj. 21. 06:29

Szia anyukámék ikertestvérek keresztapámmal kétpetéjű és mi mindent megbeszélünk anyuval de idáig soha nem érzett hasonlót.Ha pl keresztapámnak valami fájdalmas baja volt anyu nem érzte meg.És neki nem fájt ugyanúgy.

Szeretik egymást természetesen de náluk nem működik ez a dolog.

2008. máj. 20. 19:43

Sziasztok!

Nekem van ikertestvérem. Érdekelne, hogy ti "mit éreztek irántuk", mint egy testvér iránt. Szoros-e köztetek a kapcsolat? Megérzitek-e ha a másiknak baja van? Fáj-e nektek az, ami bántja az ikertestvéreteket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook