Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valami van köztünk, de mi? fórum

Valami van köztünk, de mi? (beszélgetős fórum)


2020. jan. 31. 09:32
Érzem, hogy mintha vonzódna hozzám, de...
2020. jan. 30. 21:46
A haver/barát szintből feljebb lehet jutni szerintetek?
2020. jan. 30. 19:45

Írtam neki facebookon egy kitalált indokkal. Írogattunk, megvolt a párbeszéd, mint élőben is. De szóba került egy csoporttársunk, egy lány. Én a nevén neveztem, hogy Csilla. Ő meg: "jah, a kis csinos lány". Meg még egy olyan mondata volt, hogy milyen jó csaj.

Letörte a kedvem. Ez nem vonzalom a részéről ezek alapján, hanem haverkodás.


Jól látom? :(

2020. jan. 29. 18:38
lehet, hogy semmi, lehet, hogy kezdődhet valami
2020. jan. 29. 17:44
egy fal
8. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 29. 10:00
Szerintem aivel randizol, tedd takarékra és ha úgy adódna randizz vele is. Hiszen fiatal vagy, válogathatsz is. Nem gondolom le kell szerződnöd az első randissal. Ezek édes és izgalmas kalandok. Én is feigyelném a reakciódat. Az is jogos, ha tőled kéri a töltőt. Nem tudom mennyire bátor, vagy csak próbálkozik. Ha szimpi, engedd magad.
7. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 28. 22:34
Lánykérés lesz ebből hamarosan.
2020. jan. 28. 21:00

Nem tudom, de akivel randizol, azt jobb, ha leépíted szegényt.

Ha már így az elején más is bejön.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. jan. 28. 20:38

Tényleg nem voltál ott :)

Azért mondták, mert másoktól is kérhette volna, pl olyantól aki mellette ült, de ő tőlem kérte.

4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 28. 20:03
Mivel én magam nem vagyok csoporttársatok, nem tudom eldönteni, a töltő elkérése mennyiben volt ürügy... :D Lehet, akkor se tudnám, ha ott lettem volna.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. jan. 28. 19:45
Nem trófeaként értik ezt. Hanem nekik is észrevehető ez a "valami", inkább erre utaltak. Múltkor elkérte a tel.töltőmet, ilyenekre mondták, hogy ez csak ürügy volt.
2020. jan. 28. 19:26

Ha nincs ellenedre a dolog, akkor szikra van köztetek.

Ha nem akarsz belemenni, akkor távolság.


(Azért, ha a csoporttársak már ugratnak azzal, hogy ő így udvarol, akkor esetleg gondold át, akarsz-e trófea lenni-)

2020. jan. 28. 19:22

A csoporttársam folyamatosan incselkedik velem. A környezetünk szerint ebből bármi lehet. Kapjuk a beszólásokat, hogy ez egy szerelem kezdete, ő így udvarol. Bizalmas dolgokat elmesél nekem, amit másoknak nem. Ha poénkodik, rám mosolyog, az én reakciómat figyeli.

Szerintetek mi lehet ez? Nekem sem közömbös, de randizok valakivel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook