Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki próbálta-e már a Fitotussin szirupot, hatásos köhögésre, vagy van jobb ötletetek? fórum

Valaki próbálta-e már a Fitotussin szirupot, hatásos köhögésre, vagy van jobb ötletetek? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 2. 17:47
köszi a véleményeket,én sajna vmi gégenyavalyát kaptam,és elkezdtem köhögni,először szárazon,most már valami hurutos lehet,mert fel-le liftezik néha,de kifújni nem tudom,de nem piros a torkom, erre akkor jó a lándzsás és kakukkfüves cucc,ez elmulasztja,mert a pannonhalmi teával nem sokat értem el.
2009. nov. 2. 15:04
Egyszer egy fagylalttól júniusban kaptam valami kehet, tény hogy hörghurut lett belőle, és még novemberben is köhécseltem. Nem volt az csak ilyen száraz erőlködés. A kollégám nem bírta hallgatni, és ő ajánlotta a dr Theiss kenőcsöt Nem hittem benne, de akkor már mindegy volt. Bekenegettem magam-a mellemet is mami-módon, s én nem tudom ettől-e, de mint ha egy gát szakadt volna fel, nem ecsetelem a csúnyább részét, de volt mit felköhögni.S szenvedtem előtte hónapokon át.
2009. nov. 2. 14:59
Ha szárazon, akkor más kell szerintem.
2009. nov. 2. 14:58
A lándzsás utifű szirup hurutoldó, ha hurutosan köhög, akkor jó.
2009. nov. 2. 14:56
Homeos Stodal szirup.
2009. nov. 2. 14:55
Naturland mellkenőcs-Légzés könnyítő mellkenőcs van felnőtt és gyermek,nagyon jó! Köhögésre van!!!
2009. nov. 2. 14:54
A lándzsás utifű nagyon jó! De jó a stodal szirup is!
2009. nov. 2. 14:52
sziasztok!szeretném tudni hogy valaki próbálta-e már a Fitotussin szirupot,ez lándzsás utifű és kakukkfűs szirup,hatásos köhögésre,vagy van jobb ötletetek?köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook