Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet hurutos köhögésre DR Theiss Lándzsás útifűszirupot adni? fórum

Lehet hurutos köhögésre DR Theiss Lándzsás útifűszirupot adni? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 22. 22:42
Persze, erre való. A gyerekdoki azért nem mindig ajánlja, mert allergiás reakciót válthat ki. Nálunk mindenkinek sokat segített, hamarabb feloldja a váladékot, a gyerekeknek is ezt adom. Sokan nem ajánlják lefekvés előtt (h ne köhögj éjszaka). Nekünk a gyerekdoki akkorra is ajánlotta. Két hétnél hosszabban ne szedjétek, az túl sok a szervezetnek.
6. MissFree80 (válaszként erre: 1. - Csehili80)
2014. jan. 14. 11:59
Nekem nagyon bevált, főleg hársfateával együtt! De legalább 3* kell bevenni, utána pár percig nem enni, nem inni, aztán jöhet a sok-sok folyadék (hársfatea)!
2014. jan. 14. 11:12
Stodalt is használtam, de sajnos sem nekem, sem a gyereknek nem használt. Egyszer beszéltem egy homeopátiás orvosnővel, és mondta, hogy sok embernek vannak alkati szerei, és azok használnak, de azt nehezebb felmérni, és a több komponensű (homeogene, stodal, homeovox...) meg lehet semmit sem ér.
2014. jan. 14. 11:10
Esetleg inhalálhatsz,kamillával!
2014. jan. 14. 11:10

STODAL-t próbáld ki!

Segíteni fog és nem káros!

Jobbulást!

2014. jan. 14. 11:09

Dr. Theiss nekem bevált, mindkét terhességem alatt is ittam. Csillapítani nekem sem csillapította, de legalább hamarabb feloldatta a nyákot.


Arra kell vigyázni, hogy van a gyerekeknek is adható változat, amiben nincs alkohol, viszont abban van mentol, terhesség alatt, és szerintem szoptatás alatt sem lehet inni, de a hagyományos alkoholos változatot lehet, az alkohol mennyisége annyira elenyésző, hogy nem okoz problémát sem a magzatra, sem a csecsemőre nézve.


Fekete retket próbálj meg mézzel enni, meg a teába mézes-gyömbéres-citromos egyveleget tenni.

2014. jan. 14. 11:05
NAGYON LE VAN rakódva a váladék a légcsövemre és hurutosan köhögök.Szedhetek rá DR Theiss L.Útifűszirupot?NEM csillapítja a köhögésem és fojtja vissza?Mert csillapítás is rá van írva.Ráadásul szoptatok,de ilyen mű vackokat nem akarok szedni,a homeós cucc meg semmit nem használt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook