Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vajon miért nem tudok eladni egyetlen vállkendőt... fórum

Vajon miért nem tudok eladni egyetlen vállkendőt... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
75. Gretaa (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 10. 14:19
Akkor éppen abban a pillanatban találó volt ez a név.🙂
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Gretaa)
nov. 10. 14:15

Igen, drága.. fáradt vagyok..

Azt nevettem,hogy már amikor regisztráltam, akkor is fáradt voltam..pedig akkor még fiatal voltam!

73. Gretaa (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 20:23
Oké,bocs..azt hittem tényleg fáradt vagy.😄
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Gretaa)
nov. 9. 20:06
A Jófogáson,és pár környékbeli csoportban.
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Gretaa)
nov. 9. 20:05
Fáradt*vagyok!!
70. globus (válaszként erre: 69. - Gretaa)
nov. 9. 20:00
25-ös hsz-ben írta.
69. Gretaa (válaszként erre: 68. - Enissa)
nov. 9. 19:58
Rendben,na de milyen néven van?
68. Enissa (válaszként erre: 67. - Gretaa)
nov. 9. 19:13
Szerintem írj rá privátban.
67. Gretaa (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 18:04
Hol hírdeted?
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Gretaa)
nov. 9. 17:51
8-10-14 ezer... mérettől függően.
65. Gretaa (válaszként erre: 64. - Enissa)
nov. 9. 16:55
A legtöbb esetben minél drágább,annál jobb minőségű.Bár nem minden esetben mert van amikor a márkája dob az áron jelentősen.
64. Enissa (válaszként erre: 63. - Gretaa)
nov. 9. 16:49
A közelemben csak a BURDA volt, de most fedeztem fel, hogy talán a KIK-ben, vagy van a másik üzlet, egész baráti áron van fonal. A minőségét nem tudom milyen. És a TEDI is nagyon kedvező áron adja. Most láttam a napokban.
63. Gretaa (válaszként erre: 62. - Enissa)
nov. 9. 16:39
11 év sok idő..azóta már sokkal többe kerülhet.Sokan szeretnek kötni hobbiból.Csak hát általában mindenki az olcsóbb helten vásárol hasonló terméket.
62. Enissa (válaszként erre: 61. - Gretaa)
nov. 9. 16:33
Nem tőlem kérdezted, de igen többórás munka, és a fonal is nagyon drága. Szurkolói sálat kötöttem rokonnak 11 éve a fonal volt 6 ezer forint, 1-es tűvel kötöttem, hogy hasonlítson a gépire, és 2 oldalas volt, plusz a ráfordított idő. Ha az Alibabáról rendelem feleannyiba se került volna.
61. Gretaa (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 14:45

Biztosan több óra gondolom én.

Mennyiért árulod őket?

60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Napsugár8)
nov. 9. 06:00

Nem rossz ötlet..

Köszike!

59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Enissa)
nov. 9. 05:55

Köszi Enissa!

az első linken a hölgy nem hinném,hogy horgoltat visel.Mindenesetre gyönyörű!

A második link...nyomtató kéne de sűrgősen! :-)

A harmadik linken jól elvoltam egy darabig.

Talán a télapót meg is horgolnám,ha valaki kinyomtatná a mintát!

Angyalkám az van bőven..mind a családtagjaim megóvására ..

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Gretaa)
nov. 9. 05:51
Egy motring fonal 1200 ft.Hogy mennyi idő egy kendő meghorgolása, nem tudom.Már sokat elajándékoztam.
57. Enissa (válaszként erre: 55. - Enissa)
nov. 8. 11:53

Ilyenekre gondoltam.


[link]


[link]


[link]

56. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 8. 11:46
Esetleg egy kicsit kedvezményesebb áron?
55. Enissa
nov. 8. 11:43

Végre én is rátaláltam a naplódra.

Gratulálok! Nagyon kreatív vagy.

Megnéztem a horgolt kendőket is, szépek. Szépek, de én nem használnám. A miértje, túl színes. Ezek jók a tengerhez nyáron fehér, esetleg valami egyszínű pasztell ruhához esti sétákhoz. De ez olyan ritka alkalom egy halandó életében. Egyszínűvel kevésbé lehet melléfogni. Az én ízlésemnek a kötött finomabb, hűvösben melegebb.

Ha én lennék a helyedben, de ugye nem én vagyok, inkább strandra, vízpartra horgolnék kis feneket takaró ruhácskákat, amiben fürdés után sejtelmesebbé teszik magukat, valamint a büféhez nyugodtan elsétálhatnak benne.

54. csemár (válaszként erre: 53. - Csemár)
nov. 8. 07:17
Menézyem = megnéztem
53. csemár (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 8. 07:16

Menézyem a naplódban, igazán szépek a kendőid, sajnálom, hogy nincs rá kereslet.

Hideg irodában pedig, emlegette itt valaki sz ilyesmit, aranyat érne!

52. Napsugár8 (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 8. 06:54

Én is! Kicsi vagyok, öreg vagyok...

Talán ha nem vállkendőt horgolsz, hanem:

- akkorát, hogy kb. a derekukig leérjen, hogy a mackónadrágos idősebb hölgyek a hátukra dobják, amikor kiszaladnak az udvarra, vagy átlépnek a szatócsboltba... Keress egy kicsit lazább mintát, ami kevesebb fonalat eszik meg.

- és ha a kendő nem kell, próbálj meg a kutyakabátot horgolni! Talán a házi kedvencnek megveszik. :))


[link]

51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Napsugár8)
nov. 8. 05:02
Kicsike vagyok,öreg vagyok,és olyan helyen lakom,ahol a mackónadrág a napi viselet bárhová mégy!
50. Napsugár8 (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 7. 16:04

Van egy ismerős hölgy. Mint kiderült, megyeszékhelyen levő butikból vásárol egészen jó cuccokat. Amikor otthon kimosta, rendbe rakta, akkor felveszi és végigsétál benne a nagy utcán többször is oda-vissza. Látszólag vásárol.

No ezek a cuccok szépen összeválogatva: szoknya, blúz, kabátka, sál, minden nagyon szépen passzol, a csajnak is jó alakja van, szinte kínálja magát a cucc.

Kiderült, vannak törzsvevői, hasonló alkattal, és ezzel a végigsétálással mutatja meg nekik. Egy kis nyugíj-kiegészítés.


Hát kezdd el viselni, hordani te is az általad készített vállkendőket úgy, ahogyan itt leírtad, talán mások is kedvet kapnak rá. :))

49. Nikice
nov. 7. 03:47

Sok szép dolog van, de ettől még nem hordanám. Nem feltétlen ferdítenek, akik dicsérik. Én a kékfestős dolgokért vagyok odáig, de sem dekorációban, sem öltözékben nem tudnám beilleszteni. Néha álmodozom egy házikóról a hegytetőn, amiben ilyen dolgok vannak, de igen csak merész gondolat házat venni pár szép tárgynak :)

Sajnos a piac úgy működik, hogy azt kell készíteni, amire igény van. Ha megélhetés, ezt a körülményt figyelembe kell venni, ha hobbi, akkor vagy becsúszik egy vevő, és akkor jó, ha nem, akkor (mivel hobbi) neked okoz örömet, hogy a két kezeddel alkottál valamit, ami egyedit, ez a nyereséged. Biztosan tényleg szépek!

….

Valaki bemásolta a “proli” eredeti fogalmát. Ami igaz, de a proli szónak van mai értelemben vett jelentése, mint ahogy - kicsit maradva a népművészet területén: a köcsög sem ugyan azt jelenti már automatikusan manapság, mint amit eredetileg takart. A “csak hogy tudd” némileg kioktatónak tűnő mondat miatt éreztem fontosnak.

nov. 6. 20:30
Nekem van vállkendőm, több is, olyan is amit még a dédim horgolt. Sálként hordom a mélyebben dekoltált, elől nyitottabb szövetkabátok alá fordítva felkötve, a hátulja van elől, így melegít ott ahol a kabát nem és nagyon mutatós.
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Tumbo2)
nov. 6. 20:23
Most meg tél nincs!
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Icuska538)
nov. 6. 20:12
Fáradt* vagyok!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook