Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vajon miért nem tudok eladni egyetlen vállkendőt... fórum

Vajon miért nem tudok eladni egyetlen vállkendőt... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
15. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 6. 13:44
Próbáld a Meskán.
2023. nov. 6. 11:27
Én pl. most először hallottam a vállkendő kifejezést, lehet ez csak az én véleményem de szerintem nem nagyon hordanak az emberek ilyesmit? Hanem inkább sálat, poncsót, nyáron a tűző napon is inkább valami olyan felsőt aminek van ujja...? Plusz a kézzel készített dolgok sokszor gyönyörűek, de vagy nem tudod hova felvenni, mert semmihez nem illik, vagy megfizethetetlenül drága (okkal). Szóval jahh simán lehet hogy dicsérik milyen szép, biztos tényleg az is, de konkrétan szükségük az nincs rá, ezért nem veszik meg.
2023. nov. 6. 10:47
Lehet, hogy máshol kellene próbálkoznod. Olyan helyen, ahol értékelik az egyedi, kézzel készült termékeket. Például kézműves, termelői piacon.
12. levarosbukta (válaszként erre: 9. - Xochipilly)
2023. nov. 6. 10:36

Eredeti meghatározás szerint a proletárok - prolik - azok az emberek, akik nem rendelkeznek termelési eszközzel, így munkaerejük eladásából, bérmunkából élnek. A bérmunkásként végzett fizikai, azaz kétkezi munka ezen osztály egyik elsőrendű megkülönböztető jegye.

Csak hogy tudd mikor és miért és hova prolizol!

2023. nov. 6. 10:33
Mert nem divat egészen egyszerűen. Igaza van annak aki azt írta, hogy egy dolog mit mondanak az emberek. Nézz szét magad körül, hány olyan nőt látsz, aki vállkendőt visel?
2023. nov. 6. 10:23
Nincs szükségük rá.
2023. nov. 6. 09:47

Nagyon sok a proli akinek minden ingyen kellene vagy egy kicsit olcsóbban...

Hétköznapibb dolgokat se nagyon lehet eladni pl. gyerekruha. Én már le is szoktam róla, hogy meghirdessem inkább eladományozom (és konkrétan nem érdekel, ha valami kereskedő-zseni instant eladja őket)

8. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 6. 09:08

Küldenél fotót privátban, tőlem pont azt kértek, a Váci utcában látták nagyon drágán. Ezek nem kötöttek, gyapjú, vagy filc lehetett.

Nem magyarok kérték azt sem.

A másik, az emberek sokan nem őszinték, hogy jó fejnek gondold őket, agyba-főbe dicsérik a munkát, miközben a hátad mögött fintorognak, röhögnek. Hidd el, van ilyen is!

2023. nov. 6. 09:01
Nekem van három. Nem használom.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 6. 07:46

Képet tudnál feltenni?

Ha megpróbálnád, hogy nem vállkendőt, hanem u.n. perelint kötsz? horgolsz? amit a háziasszony magára kap, ha leszalad egy csomag sóért a közeli kisboltba. :))


A kézimunkákat régen sem igazán fizették meg, már ami a belefektetett munkát illeti. Jó, ha az anyagérték vissszajön.

5. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 6. 07:07
A kivitelezés szép lehet,de a viselése valószínű a mindennapokban kevés embernek fér bele.Szerintem.
4. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 6. 06:38

Kötöd? Horgolod?


Sok függ attól is, hogy kinek, hol kínálgatod.


Nekem van két vállkendőm is, az egyik vastag gyapjúból, a másik vékony, fehér, alkalmi.

2023. nov. 6. 06:30
Igen egyet értek, hogy egy részt nem divat, másférszt pedig az emberek mondanak sokszor hangzatos dolgokat de nem biztos, hogy úgy is gondolják.
2023. nov. 6. 06:15
Nem nagyon hordanak vállkendőt az emberek, legalábbis itthon ritkán látok ilyet.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook