Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vágattad már rövidre hosszú hajad? Milyen volt, milyen lett? fórum

Vágattad már rövidre hosszú hajad? Milyen volt, milyen lett? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. szept. 26. 18:42

fenékig érő szőkés barna hajam volt!Én hülye barom állat,levágattam!Többet sohaa!A hajam a mindenem!


pintyőke:anyukádnak igaza van!!!nagyon is!:))

2009. szept. 26. 18:36

1x vágattam le. Soha többet rövid.Egy nőnek a haja a koronája - mondja anyum.

Rettentően megbántam, alig vártam,hogy újra hosszú legyen.

2009. szept. 26. 18:30

Én az év elején váltottam.

Egész hosszú hajam volt, most félhosszú. Ki is lett ritkítva egy kicsit

Nagyon jó érzés, főleg nyáron.

2009. szept. 26. 18:18
Kb 4 hete a félhosszú hajamat felvágattam hátul, elől-oldalt maradt a hosszúsága!Jó volt mert nyújtott az arcomon, de most, hogy nőtt csak szenvedek vele-tehát megbántam!
2009. szept. 26. 18:12
Nekem anyukám vágatta le óvodás koromban a hajam pár centisre. Apukám azt hitte, hogy a szomszéd fiú jött át játszani :)
2009. szept. 26. 18:10
Szia! Pár éve a derékig érő hajam, egészen rövidre, már szinte fiúsra vágattam. Nagyon jó volt megszabadulni tőle! :) Már nem tudtam vele mit kezdeni! És egyáltalán nem bántam meg! Azóta ismét hosszú hajam van, de megint azon gondolkodom, hogy le kéne vágatni. Bár olyan rövidet nem akarok mint akkor. Már nem állna jól!
4. one85 (válaszként erre: 1. - Bbalika)
2009. szept. 26. 18:08
Szörnyű érzés volt!Nem is állt olyan jól , mint a hosszú.Szóval visszanövesztettem!
2009. szept. 26. 18:08

Nem bántam meg, bár most újra elkezdtem növeszteni. Unom, hogy 3 hetente kell(ene) menni fodrászhoz.

Egyébként hátközépig érőből lett tüsi hajam. :)))

2009. szept. 26. 18:06

Hogy milyen volt???

Hosszú

Hogy milyen lett?

Rövid :DDd

2009. szept. 26. 18:04
Milyen érzés volt megválni tőle? Megbántad?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook