Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vágattad már rövidre hosszú hajad? Milyen volt, milyen lett? fórum

Vágattad már rövidre hosszú hajad? Milyen volt, milyen lett? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. okt. 28. 17:02

Hosszú volt, rövid lett

Viccen kívül, pár hétig kellett szokni a saját fejem a tükörben.

2013. okt. 6. 12:54
Igen,lapockáig érőt pár centisre,azóta csak egyszer hagytam kb 15 cm-re nőni.Jobb a rövid haj.
2013. okt. 6. 10:46
Vágattam, megújulást akartam:) Sikerült, ahányszor a tükörbe néztem, mindíg úgy éreztem idegen vagyok magamnak. Alig vártam, hogy megnőjön.
2013. okt. 6. 10:13
Nekem iskolás korom óta állig érő hajam volt. Egyszer beszélt rá a barátnőm, hogy hátul vágassuk rövidre és nyírassuk kicsit alá. De ahogy lenőtt, mindig csak hosszabbra maradt. Aztán műtétem miatt oldalt kellett leborotválni. Hogy nézzen ki valahogy az egészet levágattam 5 mm-re, borzasztó érzés és látvány először akikor a csupasz fejed látszik a füleiddel a tükörben. De amikor a környezeted azt mondja jól ál te is kezded megszokni. Nekem amikor újra fülközépig megnőtt, úgy döntöttem mégsem lesz hosszú és nem kell hogy takarja a füleimet, sőt rászoktam a felnyírt változatokra.Télen rövidebb a sapka miatt, nyáron lehet divatozni a hosszabb változatokkal.
2013. jún. 15. 18:05
Igen. Hosszú volt, rövid lett :DDDD és jó volt :)))
2013. jún. 15. 18:03
nagyon el kell talalni, hogy mi all jol es kell egy jo fodrasz :) vagattam tobbszor is hosszubol rovidet, imadtam mindig :)
2013. jún. 15. 14:54
Utálom a rövid hajat.
2013. jún. 15. 14:52
igen vagattam,klasz let a rovid hajam.
2012. nov. 19. 21:00
Igen. Megbántam. Sima, hátig érő múlthajam most a vállamig se ér, a frufrum túlnőtt, tegnap fogtam az ollót és levágtam a frufrumat önkézzel és hát...
2012. nov. 19. 05:54
Még nem.
60. Pen80 (válaszként erre: 59. - Andi6020)
2012. nov. 18. 23:51
:D :D
2012. nov. 18. 23:45

Igen.

Hosszú volt, rövid lett. Bármily meglepő...

2012. nov. 18. 23:37
Igen, többször is. Sokak szerint jobban állt mint a hosszú (hosszú akkor meg összefogva hordom szinte MINDIG)
2012. nov. 18. 23:11
soha
2012. nov. 18. 23:11
én 16 évesen vágattam le a derékig érő hajamat állig érőre, aztn pár évig havonta-2havonta átvágattam, szerettem mert lehetett változtatni, de utólag megbántam, az istenért sem akar újra derékig érőre megnőni, hátközépnél tovább nem nől :S
2012. nov. 18. 22:59
Én derékig érő hajamat vágattam először pár centisre,aztán most pár milliméteres géppel felnyírt frizurára :) imádom! nem lehet elaludni, azonnal megszárad és baromi jó érzés. soha többé hosszú haj :D
2012. aug. 24. 11:30
2o eves hosszu hajviseles utan megvaltas volt levagatni a hajamat,szeretem a rovid hajat.
2012. aug. 24. 11:10
Igen vagattam egyszer kissünire es nagyon megbantam nem szerettem a rövidhajat .. Ujra növesztem es soha többet nem vagatom le vallhossznal rövidebbre.
2012. jan. 12. 09:01

Több alkalommal is levágattam hosszú hajamat, de mindig megbántam, mert nem olyan lett, amilyennre én gondoltam. Nagyon nehéz jó fodrászt találni.

Most megint hosszú, már évek óta.

2012. jan. 12. 05:51
A napokban sikerült jól kicsesznem magammal...,bár a környezetemnek nagyon tetszem....,az öcsém volt egyedül őszinte,na ő megmondta az igazat,amit én is látok a tükörben:( Szerencse,hogy lehet sapkát húzni:)
2012. jan. 12. 03:26

Nekem vállig érő dús szőke hajam volt. Elmentem egy fodrásztanuló versenyére modellnek.

Nos nem szépítem, ha nem lettek volna olyan sokan és nem kellett volna a pénz ordítva felálltam volna a versenyen amikor oldalt kétujjnyi szélesen két másodperc alatt gyakorlatilag kopaszra nyírt . A teteje összeszabdalva, a festés többszínű. Bár ott elátkoztam , azt kellett tapasztaljam, hogy a környezetemnek viszont tetszetett. Sikeresebb lettem a munkámban, több megbízást kaptam a főnökeimtől. Azt kell mondjam most már így megszerettem.

2011. nov. 19. 01:17
sookal jobb,a hosszu haj csak azoknak all igazan jol akiknek szep,dus hajuk van.
2011. aug. 5. 12:32
Megbántam.
2011. ápr. 17. 11:15
Derékig érő hajamat vágattam le, jópár évvel ezelőtt... nem mondom, hogy megbántam, de hiányzik a hosszú haj, most növesztek.
2011. ápr. 17. 11:13
Volt pici hajam. Először általános iskolában vágattam le, előtte derékig ért, de nagyon tört. Egy ideig csak nagyon rövidet vágattam, de hamar rájöttem, hogy nem tudom kezelni, meg formázni. Meg öregített is :) Néhány éve aztán rászoktam a bubi fazonra, és ez lett a kedvenc.
2011. ápr. 17. 11:06
Igen és minták voltak vágva hátul borotvával :))Furcsa volt ,hogy semmit sem kellett csinálni vele mindig jól állt:))
2011. ápr. 17. 11:03
nem. nem is állna jól a rövid, nem olyan az arcom sajna, meg nem is tetszik a rövid haj annyira. :)
2011. ápr. 17. 11:00
igen vágattam le derékig érő hosszú hajamat nagyon rövidre fiús fazonúra, 10 évig volt rövid hajam tavaly újra elkezdtem növeszteni és már a hátam közepéig ér , de szerintem maradok a hosszú hajnál 10 év elég volt arra , hogy rájöjjek, hogy nekem a hosszú haj áll igazán jól és nagyon szép is a hajam úgy hogy többet nem vágatom le.
42. olga82
2011. ápr. 17. 10:52

Kedves Olvasók!

Több mint egy éve írtam ezen az oldalon, újra jelzem aki kacérkodik a rövid hajjal kérjen tanácsot egy jó fodrásztól és próbálja ki.

Nekem már rövid hajam volt, de lett még rövidebb! A fiam fodrásza csábított egy „hajvágógépes” alapformára. Szuper, megmosod, rövid szárítás, kész.

Van hátránya is :)

Havonta újra kell vágatni, de ez még mindig olcsóbb mint egy 30 perces olló csattogtatós forma.

41. Nisso
2010. jún. 28. 23:10

Vágattam és azóta nem tudom megnöveszteni!

Tavaly októberben levágattam ilyen Rihannás bubira, a hátközépig érő hajamat! Több mint fél méterrel rövidebb lett!

Még nem bántam meg, így 2-3 havonta vágatom és egyre rövidebbre!

Most elkezdtem pakolásokkal és hajolajokkal serkenteni a hajnövekedésem, mert az tuti, hogy egy jó darabig csak egészségügyi vágást tartok (vagyis max 1cm).

Nem bántam meg, csak hiányzik...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook