Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vágattad már rövidre hosszú hajad? Milyen volt, milyen lett? fórum

Vágattad már rövidre hosszú hajad? Milyen volt, milyen lett? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jún. 21. 11:13
Nekem hátközépből lett állig érő, fura volt, hogy túl hamar végigértem a fésűvel, de aránylag hamar megszoktam.
2010. jún. 20. 18:46
Combközépig érő hajamat teljesen rövidre, amint kamaszkorba léptem. Sajnos azóta sem tudtam visszanöveszteni, max. vállig érőre. :(
2010. jún. 1. 20:10
Igen. Váll alá ért és tüsis lett de már újra hosszú.Nem szerettem röviden mert alapból hullámos a hajam és tök hülyén néztem ki mikor nem zseléztem be.
2010. máj. 22. 21:35
Igen, derékig érő hajamból lett vállig érő, vagy tán addig se ért, csak majdnem! sokak szerint jól állt, de Én úgy éreztem Magam, mintha csak egy sapka lenne a fejemen!
2010. máj. 21. 21:37
igen,jóval fenék alá érő szőkésbarna hajamat vágattam le vállig érőre,13 éves koromban!SOHA többet nem vágatom le a hosszú hajamat!!!!!!
2010. máj. 21. 21:27

1csjszi!

Ez cskis attól függ milyen a fejformád,kerek avagy hosszúkás arcod van...illetve mennyi időt szánsza dologra..bár ez kiegyenlítődik::)A szárításnál a rövidek győznke,de a reggeli elfekvésnél a hosszúak....

Nekem nagy labda fejem van,töxarul álla rövid,és fiús arcom,úgyhogya hosszú is/már a Barbis -loknis/így közepes tépett...ebben a kompromisszum jött be:)

34. Anda39
2010. márc. 10. 16:15

Tök rövid a hajam, már jó ideje. Próbáltam többször is a hosszabb fazont, de nem volt annyira szép, hogy ezért vállaltam volna a sok macerát, ami vele járt.

Nekem nem barátom a lófarok, és most sem értem, hogy valaki, aki imádja a hosszú haját, miért köti el? Na igen, a praktikum... de nem mindenkinek áll jól. Ha ki van engedve, szépen belőve, az már igen! Viszont alig van hosszú hajú nő, aki így hordaná a haját. Akkor meg minek? :)

33. olga82
2010. márc. 6. 01:14

Nekem nagyon jól volt! Mindig is kacérkodtam a dologgal, hogy egyszer megteszem.

Én azt javasolom, hogy olyan fodrászt válaszatok aki megteszi, hogy csak veletek foglalkozik.

(Én megbeszéltem vele, hogy szünnapos időben csak nekem nyit ki.) A rövidítés több fordulóban történt, vágás szárítás, fotó, mosás, vágás, szárítás…… Addig vágta amíg úgy éreztem –és Ö is- hogy még lehet jobb, másabb forma. Szóval indultunk vállig érőből és érkeztünk oldalt kicsit hátul erősen felnyírt formához 6 fordulóban. Szerintem szuper dolog!

A férjem amikor meglátta azt mondta: Na végre! Most már látszik, hogy milyen jó a hajad!

Aki még nem próbálta azt javaslom tegye meg. Ha még nem volt felnyírt haja nem tudja mit hagyott ki.

2010. márc. 3. 05:19

Én most, kb. 1 hónapja vágattam rövidre. Jól érzem magam így, mert vagány, divatos. Kicsit megújultam az új frizurától.

Hozzáteszem hogy életemben másodszor történt ez meg. Gyerekkorom óta hosszúhajú voltam. Először a nagyfiam születése után vágattam rövidre, de az tényleg túl rövid volt, nem éreztem jól magam úgy.

Most megtaláltam a stílusomat. Igaz, hogy kb. 2 hónapig böngésztem a frizurákat, hogy milyen legyen. Összességében: hosszú barna, hullámosból, rövid, nyakig érő divatos lett.

2009. nov. 22. 17:11
:)
2009. okt. 5. 11:00

Szia!

Én egy ismerősömnek adtam el hátközépig érő hajam, hosszú, barna, egyenes szálú volt, ő fizette a fodrászt, és nagyon örültem, mert már egyébként is untam és pont kapóra jött, nagyon jó frizkót csinált a fodrász, azóta se tudom ugyanolyanra vágatni...és nagyon érdekes volt érezni a hajan végét, ahogy végighúztam rajta a kezem... :)

Nekem jót tett a változatosság...Én mindig ezt csinálom, most is már eléggé megnőtt, mihelyt túl hosszúnak érzem, rövidre vágatom :)

2009. okt. 3. 17:57
köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2009. szept. 30. 17:52

igen, és nem bántam meg...azóta is rövid a hajam :)))) szeretem nagyooon:D


hátam közepéig ért...most meg...rövid...nagyooon:D

2009. szept. 30. 17:50

Igen, vágattam már le és úgy megbántam, mint még szinte semmi mást az életemben. Sok, vastagszálú és nagyon hosszú volt a hajam. Levágattam pár centisre. Borzalmasan éreztem magam. Mintha egyik napról a másikra férfi lettem volna kb. :D Vissza is növesztettem, de hát az sok idő volt ugye. Tavaly májusban megint jött egy hullám, hogy nem akartam már a majdnem derékig érő hajamat. Levágattam ... mekkorára is? Hát, olyan váll alatt 15 centivel végződött. Van, akinek ez még mindig hosszú haj, de és totál kopasznak éreztem magam. Időbe telt, mire megszoktam. Azóta megint hosszabb sokkal. :) Hiába, én egy hosszúhajú vagyok, na. :D És barna. Mert próbáltam most a tavasszal egy kevés melírt is bele, de hónapok után is idegennek éreztem. Most újra barnán megint a régi vagyok. :D

Imádom az újdonságokat, de nem akkor, ha a hajamról van szó. ;)

2009. szept. 27. 13:57

Sziasztok!

Én 2 éve nyáron vágattam le a hátközépig érő hajamat, nagyon rövidre. Nagyon megbántam, mivel hullámos, majdnem göndör hajam van. Képzelhetitek:) Mindig úgy állt, ahogy akart, csinálhattam vele bármit. Most már megint hosszú, vállig ér végre. De, az átmeneti időben is szenvedtem rendesen. A közeljövőben tuti nem vágatom le a hajam rövidre!

25. klenca
2009. szept. 27. 10:19
Igen. az egyik nyáron nagyon meleg volt, s kb 50 cm-t vágattam le a hajamból. Nagyon megbántam, mert minden reggel hajat kellett mosni + beszárítani, mert nem az a magától helyén maradó típusú tincseim vannak. Azóta újra hosszú, most kb 40 cm.
2009. szept. 27. 10:16
Hátközépig érő hajamat vágattam teljesen rövidre.Nagyon jó lett.Meríroztattam.Nagyon fiatalos szerintem!Nem bántam meg!
2009. szept. 27. 09:20

én derékig érő hosszú hullámos hajamat vágattam fokozatosan rövidre a vállig érőtől sokkal rövidebre a 8-dik osztályos ballagásomra már rövid volt a hajam .

most újra megakartam növeszteni de nem tetszett és újból a rövidnél kötöttem ki anyukám nagyon sajnálta amikor a hosszú hajamat levágattam, de én nem már nagyon nem szerettem ,azt mondják ez jobban áll.

2009. szept. 27. 08:50
Nekem is derékig érő hajam volt, fokozatosan lett vállig érő! Ám nem szerettem, így visszanövesztettem, már hátközépig ért, mikor a férjem egyik napról a másikra elhagyott, így mérgemben levágattam rövidre! Sokak szerint jól áll, néha Nekem is tetszik, de Én olyan fiúsnak érzem magam, meg sok vele a macera! Nekem a hosszú haj áll jól! Így újból nő!
2009. szept. 27. 00:28

én mindig megbántam ha levágattam a hajamat,mert jobban szeretem a hosszabbat

nagyon dús a hajam,az arcom is kerekebb..szóval nekem nem áll annyira jól,de v.kinek előnyös a rövid haj.

2009. szept. 27. 00:06
Sokkal jobb!Sokat fiatalított!
19. Anita2. (válaszként erre: 1. - Bbalika)
2009. szept. 26. 23:59
Hosszú, hullámos hajamat vágattam le 9 mm-es tüsire, egyáltalán nem bántam meg. A fodrászok szerint a fejformám is jó hozzá. Igaz, hogy 3 hetente - havonta kell járnom fodrászhoz, de nagyon szeretem. És nem utolsó sorban fiatalít is:))
2009. szept. 26. 22:37

Nekem sokszor van hosszú és rövid hajam is.

Amikor a hosszú hajamat levágatom, mindig nagyon jó frizurát vágnak a fodrászok. És az a könnyű érzés:) Nem húzza a hajam le a fejem:) Nincs az arcomba éjjel.

Én nagyon szeretem a rövid hajat, mert az illik jobban az egyéniségemhez, de a hosszú hajam pedig nagyon szép. Kár, hogy nem áll jól. :)))

2009. szept. 26. 22:00

14 évesen a derékg érő hajam vágattam fiúsra. Azt megbántam. (Épp, hogy nőies lettem, máris elrontottam a frizurámmal.) pár hónap után visszanövesztettem.


Aztán felnőttként újra levágattam a husszú hajam 5 centisre. Kb. 2 évig bírtam, hogy állandóan fodrászhoz kellett járni, vagy szenvedni vele.


azóta hol a derekamig ér, hol csak vállig, de mindig figyelek rá, hogy össze tudjam fogni.

2009. szept. 26. 21:41

Nekem mindig hosszú hajam volt és nagyon szerettem, mert sokkal idősebbnek néztem akkor ki.

Az esküvőm napján vágattam rövidre, mert a fodrász nem tudta úgy megcsinálni, ahogy én szerettem volna.

Azóta mindig rövidre vágatom a hajam, mert így sokkal fiatalabbnak nézek ki, szerintem jól is áll!

2009. szept. 26. 20:02
Nekem nem volt olyan hosszú a hajam, talán a vállam alá ért 5 cm-rel. Tavaly május elején úgy döntöttem, hogy levágatom Victoria B.-re! Amíg tartott a fazonja kb. 3-4 hétig addig tetszett. De aztán ahhoz, hogy mindig jól álljon három hetente kellett volna fazonra vágni. Aztán tavaly októberben döntöttem úgy, hogy visszanövesztem. Azóta mindig csak egy icipicit vágatok, amennyit megkíván a töredezés. De még mindig nagyon rövid a hajam. Iszonyat lassan nő. Ezért is szedem már több, mint egy hónapja a Biovanne-t. Szeretném ha a lapockám alá érne a hajam. Szóval megbántam,hogy levágattam.
2009. szept. 26. 19:57

Derékig érő elég hosszú? Nos, nem bántam meg, már vágytam rá nagyon, hogy megszabaduljak tőle. Azóta sem volt hosszú és már nem is lesz.

Máson tetszik, de a macera nekem nem éri meg, egy órás szárítás stb.

2009. szept. 26. 19:54
fura,olyan újjá születős érzés.....
2009. szept. 26. 19:12

Sziasztok!

Én kb egy hónapja vágattam le a hajamat. Előtte vállnál kicsit tovább ért. Most fül alatt végződik és tépett lett. Mindenki, aki látta meglepődött, de mindenki szerint sokkal jobban áll. Én is jobban szeretem így. :D Egy nőnek tényleg a haja a koronája, de attól még nem kötelező hosszúnak lennie. Szerintem az a lényeg, hogy jól érezd benne magad. :D

11. szimba
2009. szept. 26. 18:44
Mivel a hosszú nem állt jól, a rövid viszont igen, inkább azt bánom, hogy valaha is volt hosszú hajam. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook