Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vadonatúj számítógépem nagyon gyakran kiírja, hogy az Avast és az Adobe Flash Player összeomlott. Miért van ez? fórum

Vadonatúj számítógépem nagyon gyakran kiírja, hogy az Avast és az Adobe Flash Player összeomlott. Miért van ez? (tudásbázis kérdés)


14. pista55 (válaszként erre: 13. - Kristo_f)
2013. jan. 12. 13:51
Semmi sem biztos.
2013. jan. 12. 10:36
Ezt is megoldottuk , úgy látszik.
12. pista55 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2013. jan. 10. 20:53

Szerintem nagyon hasznos ha elolvasod a böngészőhöz tartozó súgót, ahol laírja a hibalehetőségeket. Én is sokat szenvedtem mostanában a Firefoxal is, de a Chrom is sokáig csak töltött, de fogalmam sem volt mit. Sokszor írta ki, hogy a manóba, ezt az oldalt valami miatt nem sikerült megnyitni. Aztán olvasgattam és van ott víruskereső program is ajánlva. Nálam is az avast védené a gépet, ez mégis talált nyolc nem kívánatos programot amit miután töröltem, gyorsabb lett a gépem.

Előrebocsátom, nem vagyok én sem egy informatikai zseni, de mindent megpróbálok amit csak tudok. A firefox böngészőt például már meg sem tudtam nyitni mert csak megjelent a homokóra, de nagyobb méretben a szokásosnál és szinte lefagyasztotta a gépet. Miután bezártam még utána is percekig nem működött semmi. Most töröltem teljesen minden bővítményeivel együtt és újra telepítettem és most működik. Remélem nem csak átmenetileg.

Előtte próbálkoztam én már a felesleges fájlok törlésével, töredezettségmentesítéssel is, de semmi nem segített sokat.

Ezt csak azért írtam le, hogy egy nem túl hozzáértő is tud javítani a gépén néha.

Olvasgatni kell, úgy tanul az ember.:)

11. kristo_f (válaszként erre: 10. - Kristo_f)
2013. jan. 10. 18:56
Glash=Flash
2013. jan. 10. 18:54

Milyen verzió a Glash és milyen böngésző


Lehet hogy segit ha a 11. valahányas helyett a 10. akárhányast teszed fel


Hagyjuk a rendszer ujratelepitést, hülyeség

9. pierot (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2013. jan. 10. 17:01
kisfüles nekem is ez a gondom, de csak akkor, ha képet vagy mellékletet szeretnék le vagy feltölteni, úgyhogy nagyon figyelek, hátha valami jó ötlet jön, mert én már annyi mindenkitől kértem tanácsot, de semmitől nem lett jobb :-(((
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - 36a26f5226)
2013. jan. 10. 16:55
Régen szerettem, de ha avast után más vírusirtóval átfuttatják a gépet, bizony sok el nem fogott "kacatot" vírust talál.:S De az is lehet verziótól függ.
2013. jan. 10. 16:55
Töröld le, probald újra rátelepiteni.
2013. jan. 10. 16:49
...és vannak informatikusok, akik meg az avastra esküsznek..
2013. jan. 10. 16:48

Én többet is kipróbáltam, és volt, amit informatikus mondott szuper biztonságosnak, mint pl a comodo tűzfal és víruskereső, és a végén az is benyelte az adathalász vírust, olyannyira, hogy le is állt tőle..


Az asztali gépemen, amit egy ideje nem lehet megcsinálni, csak új alaplappal, mert egyik héten kékhalál, másik héten konzisztenciális hiba lép fel, nem lehet tudni, hogy az avast mennyire folyásolja be, ugyanakkor a laptopomon meg jól működik, és még nem nyelt be egyet sem, de ezt gyorsan le is kopogom, sőőőt... mér riaszt is, ha kártevőt észlel..

2013. jan. 10. 16:36
Az Avastra gyakran panaszkodnak ismerőseim. Nekem régebben volt, nem volt vele gondom, már más vírusirtót használok.
2013. jan. 10. 16:21

Nem teszi tönkre a gépet..


A régebbi mozilláknál létezett, amit az új mozillával kiküszöböltek, de nálam is gyakran megjelenik, meg a pluginek a google chrome-on omlanak össze.


Ilyenkor egy gép újra indítással megjelennek a frissítések is, ami általában, pl. mozillánál egy pillanat erejéig jelenik meg, és nem biztos, hogy pont akkor gép előtt vagyunk. Márpedig, ahogy megjelenik, hogy frissítés érkezett, úgy el is tűnik..


Ezért érdemes újra indítani a gépet, és akkor általában meg is jelenik, hogy frissítés, és akkor jó..

2. kisfüles (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2013. jan. 10. 16:06
Jelen pillanatban Windows7 operációs rendszer van rajta.Ma,egyik ismerősöm,azt mondta,hogy az is,és az Avast is tönkreteszi a gépet.Létezik ez?Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 10. 16:04
Vadonatúj számítógépem nagyon gyakran kiírja, hogy az Avast és az Adobe Flash Player összeomlott.Miért van ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook