Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Uzsoki kórházban ügyeletes orvosnál szülni... fórum

Uzsoki kórházban ügyeletes orvosnál szülni... (beszélgetős fórum)


6. inta
2012. dec. 18. 15:28
Én másképp tudom... na de ha már bejelentkezett úgyis, akkor ez a gond letudva :)
5. Dius
2012. dec. 18. 13:04
Én úgy tudom hogy a mentő is abba a kórházba visz ahova tartozol lakcím szerint.
4. Rekuss27 (válaszként erre: 3. - Inta)
2012. dec. 18. 08:33
Az Uzsokiban csak akkor lehet szülni, ha zuglói a lakcímed, vagy a fogadott orvosod a kórházban dolgozik! Úgyhogy kell a lakcím :)
3. inta
2012. dec. 16. 13:41

Előtte pénzt adni, ismeretlennek? Nem túl jó ötlet. Hogy milyen ügyeletesnél szülni... hát, attól biztos függ, hogy kinél. Epidurált meg nem lehet csak úgy "venni".

A kórházválasztás meg jogodban áll, ahhoz nem kell, hogy a lakcímed egy biz. helyre szóljon. Ha valamiért mentő vinne szülni, ők akkor is a legközelebbi kórházat preferálják (ahonnan bevisznek, ahhoz képest), bár amennyire hallom, nem súlyos esetben meggyőzhetők.

2012. dec. 15. 14:58
Egy fillért se! fôleg nem elôre!!
2012. dec. 15. 14:54

Sziasztok!


Én 18kerületi vagyok,de csak amiatt bejelentkezek hugomhoz,hogy itt szülhessek.Dél-Pestihez tartozok így az kizárt,hogy oda menjek..Anno 3éve kislányomat itt szültem Mecsér Dr.-nál és nagyon elégedett voltam mindennel.Most is hozzá járok,viszont sajnos már januártól nem vállal szülést.A kérdésem az lenne,hogy ügyeletes dokinál milyen szülni,ha előtte adsz neki pénzt,foglalkozik normálisan veled?Szülésznőt lehet fogadni,igy hogy dokim nincs. 3éve volt,egy Mária nevű hölgy és még mindig ott van..Epidurált még mindig nem nagyon szeretik beadni?Mert anno kifizettem volna érte a pénzt de nem akarták beadni..így ügyeletesnél mikor kérjem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook