Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utalás végrehajtva, de a pénz a számlán maradt. Tapasztalatok? fórum

Utalás végrehajtva, de a pénz a számlán maradt. Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

2018. máj. 6. 10:46

Lehet, hogy nem elég a pénz a számládon. Utalási költségekre elég a fedezet?

Nem adtál meg egy jövőbeni értéknapot?


Ha rossza a számlaszám és elment a pénz, akkor látod a terhelést a számlán, illetve jóváírásként is látod.


Amit én tennék: törölném a tranzakciót (ha lehet) és újra rögzíteném. Ha nem lehet törölni, akkor felhívnám/bemennék a bankba.

2018. máj. 6. 10:07
Szia! Egyszer jártam így, utaláskor nem jó értéknapot adtam meg, véletlenül 1 hónapot átgörgettem. A számlán ott maradt a pénz, viszont a függő tételekben megjelent. Nem ismerem az otp netbank felületét, de egyforma szisztéma szerint működik mind. Nézd meg, hogy nálad van-e ilyen menüpont. Netbankon keresztül nem lehetett korrigálni, be kellett mennem a bankfiókba módosítani.
2018. máj. 6. 09:58
Eurós számláról szerettem volna forintos számlára utalni. Ez kimaradt. Így esetleg van tippetek? Az eddigi hozzászólásokat köszönöm. A bankot mindenképp felkerestem.
2018. máj. 6. 09:39
Van, hogy a pénzautomata is kiírja, hogy végrehajtva, de nem ad ki pénzt, mert pl. nincs olyan címletű pénz stbbb. Olyankor általában rajta is marad a számlán.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2018. máj. 6. 09:34
Előfordulhat, nem pipáltál ki valamit az átutaláskor, én jártam már így , hogy nem jól csináltam, mégis azt az üzenetet kaptam. a tranzakció végrehajtva.
5. 12d083b51b (válaszként erre: 4. - Cszsuka)
2018. máj. 6. 09:19

A címzettet nem hívnám fel, ha eddig nem tartottuk a kapcsolatot, még képes, és ha meg is kapta, rávágja, hogy nem! Aztán majd duplán fizetsz.


A bankot kérdezd meg, hogy mi a gubanc???

2018. máj. 6. 08:59
Kérdezd meg a címzettet, hogy beérkezett-e a pénz.
2018. máj. 6. 08:58
Lehet, hogy a számlaszám nem létezik, de hívd fel őket.
2018. máj. 6. 08:57
Nem. De ilyen esetben én felhívnám az Otp-t.
2018. máj. 6. 08:35

Sziasztok.

1 hete otp számláról utaltunk pénzt. Ami sms-ben kapott ellenőrző kóddal meg lett erősítve. Az oldal szerint a tranzakcio végrehajtva. A pénz mégis a szamlámon van még mindig. Mi a teendő ilyenkor? Volt már valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook