Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Unod már, hogy nem férsz bele a konfekcióméretbe? fórum

Unod már, hogy nem férsz bele a konfekcióméretbe? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Unod már, hogy nem férsz bele a konfekcióméretbe?

2012. jún. 15. 06:49
még nem
2008. szept. 4. 07:31
Én hiába vagyok átlagos testalkatú, egyszerűen a felsőkön kívül nem találok magamnak rendes nadrágot, szoknyát, ami jó lenne rám. Sajnos olyan hülye testalkatom van, h a felsőtestem hosszabb, mint a lábam, mindig fel kell hajtani 10 centit a nadrágokból. A múltkorában próbáltam báli ruhát, a felső túl nagy volt de az 1 számmal kisebb mellben szűk, a szoknya meg túl hosszú. (A méretem 38as, nadrágból 29es is kell, felsők közül meg az Mes nagy az s-es szűk)de sztem nemcsak nekem vannak ilyen jellegű prpblémáim. Mindenkinek vannak gondjai a konfekcióméretekkel amik aligha tükrőzik egy átlagos nő méretetit. szóval én nem is görcsölök rajta.
2008. aug. 25. 11:03
Éppen megint fogyókúra témában keresgélsz? Úgy döntöttél, hogy adsz még egy esélyt magadnak? Ismételten erőt vettél magadon, és még egyszer szeretnél belevágni egy fogyókúrába, de most végig is szeretnéd vinni az elhatározásod?

Ugrás a teljes írásra: Unod már, hogy nem férsz bele a konfekcióméretbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook