Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újszegedi gyermekklinikán benn maradhat-e az anyuka kivizsgálásra a babával? fórum

Újszegedi gyermekklinikán benn maradhat-e az anyuka kivizsgálásra a babával? (tudásbázis kérdés)


10. arrival (válaszként erre: 6. - Myster)
2012. jún. 14. 18:32

En ott dolgoztam, ha videki az anyuka es szoptat, akkor az anyaszallason kap helyet.

A korteremben nem kap agyat, arra nincs hely. Napkozben ott lehet, ejjel meg alszik az anyaszallon : ami szinten a korhaz udvaraban talalhato meg.

9. myster (válaszként erre: 7. - Mpgabi76)
2012. jún. 14. 13:52
Megnéztem a kisfiaidat, nagyon édik!!!!! :) Minden elismerésem az ikres munkához. :)
2012. jún. 14. 13:51
De igen!!! :)
7. mpgabi76 (válaszként erre: 6. - Myster)
2012. jún. 14. 13:23
Na akkor csak nem voltam segítségedre!:o
2012. jún. 14. 12:58
Aki tudja, megírná, kap-e ágyat az anyuka? Nagyon köszönjük. :)
2012. jún. 14. 12:51
Köszönjük szépen!!! :**
2012. jún. 13. 16:30

A kórház kerítésén belül van fás terület padokkal, ott több bent lakó kisbeteget láttam szülőkkel sétálgatni de gondolom ezt az orvos mondja meg,h kinek lehet!


Remélem segítségedre voltam!

2012. jún. 13. 16:28

Szia!


Anyaszállás van újszegeden,gondolom ekkora babánál megengedik,h a nem szegedi anyuka ott maradjon, ha felveszik akkor kap ágyat, ágyneműt és étel is jár az anyukának is!

Azt,h bent lehet-e mellette 24 órában azt sajnos nem tudom, én újszülöttekkel voltam bent és csak az etetés idejére lehettem a babákkal!

Köztes időben meg az anyaszálláso!

2012. jún. 13. 16:15

Sziasztok!

Az érdekelne, hogyha a barátnőm 9 hónapos kislányát 2-3 napos megfigyelésre felveszik az újszegedi gyermekklinikára (reflux), akkor ő

- benn lehet-e vele folyamatosan (nem szegedi)

- kap-e ágyat, ágyneműt

- kap-e enni (gondolom, ezt nem, mert a baba lesz felvéve, nem ő)

- vizsgálatok között elhagyhatják-e a kórházat (sétálni, levegőzni)?


Segítségeteket előre is köszönjük!!

2012. jún. 13. 16:12
Újszegedi gyermekklinikán benn maradhat-e az anyuka kivizsgálásra a babával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook