Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Újra indult tegnap a Tűzvonalban! Vajon milyen lesz Stohl nélkül? fórum

Újra indult tegnap a Tűzvonalban! Vajon milyen lesz Stohl nélkül? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 8. 07:05
Én nem néztem ezt a sorozatot, viszont ha néztem volna, akkor sem aggasztana, hogy mi lesz nélküle. Szerintem annyira nem jó színész, mint ahogyan azt mondják. Szinkronhangnak kimondottan kedvelem viszont. Azzal nem értek egyet, hogy így akarnak példát statuálni. Attól, hogy elveszik a munkáját, nem fog megváltozni. Csukják le, hadd gondolkodjon...Talán közben kitanul egy hozzá illő szakmát is. Egyébként valamelyik heti vagy havilap az ő arcával hirdette a következő évadot, bár nem tudom, hogy ez jelent -e valamit.
6. 8c73a5832e (válaszként erre: 1. - 8c73a5832e)
2010. aug. 7. 22:47
Helyesbítek:Krisztát.
2010. aug. 7. 22:46
Az az igazság, hogy elítélem,hogy ittasan vezetett(már nem is először),és több ember életét veszélyeztette.Viszont azt sajnálom, hogy már nem lesz Bordás...,meg vele együtt Kriszta sem(talán).Én sajnos nem láttam más szerepben,csak a Tűzvonalban, és ebben tetszett,kár,hogy ki kellett írni a karakterét...A Reggeliben,meg a Való Világ,stb műsorokban nem igazán nyűgözött le.Ebben a sorozatban tetszett,és lehet ,hogy unalmasabb lesz nélküle...
2010. aug. 7. 19:40
A Tűzvonalban jó sorozat, mi mindig nézzük a férjemmel :) Hogy rögtön az elején lelőtték Bordást? Ez volt a lehető legjobb megoldás, hogy azt az idióta Stohlt eltávolítsák ebből a szerepből. Nem sajnálom, haragszom rá, hogy ilyen hülye.
2010. aug. 7. 17:16
Soha nem néztem a Tűzvonalbant, de most láttam Siklóson a Tenkes Kapitánya című musical-t Stohl Andrással és ő egyszerűen hihetetlen, nem véletlen, hogy ennyit szerepeltették! Nem tudok haragudni rá! A többi is drogozik és k.rvázik csak róla kiderült, ráadásul elég gáz körülmények között...szóval sajnálom!
2010. aug. 7. 16:54
Bocsi ,siettem,Tűzvonalban,lemaradt az n betű,de hátha kijavítják...
2010. aug. 7. 16:53
Rögtön az elején lelőtték Bordást ,meg Pircsit...(ezek szerint az utóbbi szereplő is megszívta,sajnálom szegényt...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook