Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új windowst raktam fel a gépre, de a Security Update for Windows XP (KB975558) frissitést nem tudja letölteni, miért? Tippek? fórum

Új windowst raktam fel a gépre, de a Security Update for Windows XP (KB975558) frissitést nem tudja letölteni, miért? Tippek? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 4. 20:51
jah, a tipp:)) telepíts corporate verziót 1x, utána nem lesz gond a frissítéssel:)
2011. márc. 4. 20:50
xp esetén szinte mindenki a mennyiségi licences corporate verziókat használja, amihez elég egyszer beírni a kulcsot és utána nincs vele gond, a frissítés is megy simán.(nekem is az volt vagy 8 évig, soha nem volt gond a frissítéssel)
2011. márc. 3. 14:52

Üdv!


Eredti az XP? Mert a tört rendszerekben hogy ne bukjanak le a felhasználók, tiltják a frissítést. Mert minden frissítésnél a szoftverek hazatelefonálnak.

Rakj fel egy másik példányt, amiben már benne van ez a frissítés amit szeretnél.


üdv

Cypern

2011. márc. 2. 09:54
Uj windowst raktam fel a gepre, de a Security Update for Windows XP (KB975558) frissitest nem tudja letolteni !miert? tippek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook