Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Úgy érzem átmeneti.... fórum

Úgy érzem átmeneti.... (beszélgetős fórum)

15. Ercsi83 (válaszként erre: 14. - Db78bacc4f)
2011. febr. 2. 12:31
és neked mi a miértje? Már ha publikus. Én is próbálok változtatni, de a sikeres munkaszerzés nem csak rajtam múlik... addig meg csak a keresgélés marad.
2011. febr. 2. 12:18
Nekem is egy ideje hasonló gondolataim vannak, de tudom a miértjét, úgyhogy azon próbálok változtatni.
2011. febr. 2. 09:29

Én múlt héten nagyon nagyon rosszul voltam,napokig!Ugyan ezt éreztem!Aztán egyik nap megráztam magam reggel,mert untam,hogy fetrengek,hánykolódok!Azóta a régi vagyok :)))))

Bár a kedvemen kívül semmi nem változott!:)))

12. Ercsi83 (válaszként erre: 11. - Eb5c1063c1)
2011. febr. 2. 09:18
Szia! Ha gondolod én is/mi is meghallgatunk téged. Nálad mi a probléma forrása? Remélem mindenkinél minél előbb helyreáll a rend.
11. eb5c1063c1 (válaszként erre: 1. - Havran)
2011. febr. 1. 19:44
Szia! Jobban vagy már?Szívesen meghallgatlak,bár most én se vagyok túl jól.
2011. febr. 1. 17:02

Kedves Havran!

Nem tudom, van egyáltalán barátnőd, akikkel néha elmehetnél valahová, vagy összejönnétek egy kellemes beszélgetésre. Reméljük átemeneti ez, ahogy te látod. Eljárhatnál kirándulni, akár otthon pedig olvashatnál egy jó könyvet. Ha bármi gondod, problémád van és, ha nem teher akkor meséld el nekünk és megpróbálunk segíteni. Bízzunk abban lesz számodra kedvező változás szurkolunk neked, hogy sikerüljön. Szívélyes üdv.Ágnes

2011. febr. 1. 16:50

szintúgy hasonló helyzetben vagyok. jelenleg én is úgy érzem, hogy teljesen megállt az élet, aminek a fő oka nálam is a munkanélküliség...

úgy látszik vagyunk páran, akik meg tudnak érteni

8. sunshine24 (válaszként erre: 1. - Havran)
2011. febr. 1. 15:23
Mi történt? Csak nem te is munkanélküli vagy? Én is hasonló problémákkal küzdök már hónapok óta.
2011. febr. 1. 14:38
ha gondolod, én szívesen meghallgatlak:-)
6. veledjooo (válaszként erre: 4. - Havran)
2011. febr. 1. 14:35
Szeretnél beszélgetni?
2011. febr. 1. 14:35
Mi a gondod ?
4. Havran (válaszként erre: 2. - Veledjooo)
2011. febr. 1. 14:35
Az a baj,hogy én már egy jó ideje azt érzem,hogy áll,viszont hoztam egy döntést amit már azt hiszem nagyon megbántam és nem tudom mit tegyek,mert ebben a helyzetbne nem érzem jól magam.
3. veledjooo (válaszként erre: 1. - Havran)
2011. febr. 1. 14:33
... amúgy én is írtam akkor valakinek, hogy gondban vagyok... aztán kicsit beszélgettünk priviben, és kitisztultak a dolgok. :)
2. veledjooo (válaszként erre: 1. - Havran)
2011. febr. 1. 14:32

Én az elmúlt napokban voltam így. Azt éreztem, hogy áll az életem... hogy valaminek jönnie kell, de nemtom minek. Azóta megjött...

Általában valami változás jön az ilyen pangó időszak után. :)

2011. febr. 1. 14:30
Úgy érzem átmeneti,de most nagyon nem találom a helyem és nem tudom mit akarok:((((Van valakinek kedve privátban beszélgetni,esetleg tanácsot adni?????????????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook