Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » TV Shop - megéri vásárolni? fórum

TV Shop - megéri vásárolni? (beszélgetős fórum)


2008. febr. 2. 20:31

Sziasztok!

Én karácsonyra kértem és kaptam egy Top Shopos késkészletet. Már több mint egy hónapja folyamatosan használom és maximálisan meg vagyok vele elégedve.

11. nettas
2008. febr. 1. 07:52

Üdv!

Mielőtt vki rendelne ezekből a "fantasztikus" dolgokból, aki teheti nézze meg egy Top Shop boltban a terméket!

Ez beválik, nekem mindig elmegy vásárlástól kedvem!

Aki nem teheti... gondolkodjon el.... vagy várjon fél évet és a leggagyibb boltokban megtalálja majd leárazva ezeket...

10. LoLiNa
2008. jan. 31. 06:25
reklám alapján vannak jó dolgok.. csak kár, hogy a fele sem igaz
2008. jan. 30. 18:03

Sziasztok!

Azt azért ne felejtsétek el, hogy több tv-s cég is létezik!!! Én a Top Shoptól vettem már pár dolgot.... Orbitrek,Kések,Swivel s.,ab king pro.. és ezek mind beváltak. Biztos van pár termék ami gagyi,de vannak jók is. A Derma wandról annyi infóm van h egy ismerősöm használja és ő nagyon szereti. De igazából szerintem sok veszteni valód nincs. Ha megrendeled van rájuk kipróbálási garancia(igaz ez csak a rendelésnél érvényes a boltokban nem)....A porszivóval kapcsolatban pedig csak annyit mondanék, hogy a Top Shop tudtommal forgalmazza a termékeiket a baumaxban,praktikerben,és még pár helyen.

Szóval szerintem ha valami érdekel akkor rendeld meg és ha mégse válna be akkor 2 héten belül visszaküldheted és visszaadják az árát, igy csak a postaköltséget bukod ami kb 1500 -2000 ft.

2008. jan. 11. 14:41
szerintem csak reklam az egesz.barhol lehet vasarolni olyan dolgokat amiket ok reklamoznak.
2007. dec. 29. 17:09

Sziasztok!

Mi a párommal beugrottunk az egyik üzletükbe.Hát mondanom se kell a kis hölgy a műkörmös cica-démon a pult mögül nem volt hajlandó kinyitni a porszívó dobozát, hogy legalább megnézhessük.

Se márkája nem volt a porszívónak se adatot nem mondott róla!Ja!Magkaptuk ugyanennyiért a METRO-ba és még márkája is van.

Soha többet nem megyek be.

2007. dec. 29. 16:50

Szerintem a tv shopos cuccok elég gagyik...

Jó a reklámjuk és kész.

2007. dec. 29. 16:34
Az első vásárlásnál telefonon megkeresnek, hogy most van lehetőséged, vmi klubtagság félét kiváltani 1 évre 5000 ft-ért, cserébe 3 héten belül megkapod az árút és extra árkedvezményekhez jutsz. Én augusztusban rendeltem, a leg magic tényleg megjött 3 héten belül, de az extra árkedvezmények valahol elvesztek. Ha nem sűrgős, várjátok ki a szállítási határidőt, s ne dőljetek be ennek, nem éri meg.
2007. dec. 29. 14:03
Vannak jó termékeik. Személyesen mentem be vásárolni.
2007. okt. 10. 09:37
Ugy lätom,nekem kell ezt a wandot tesztelni,mert vagy senkinek sincs,vagy olyan szuper,hogy feltve örzik a titkot-vagy nem er semmit..
2007. aug. 30. 11:18
Ez engem is nagyon érdekelne,de senki nem ír.:(
2007. júl. 31. 11:02

Sziasztok!

Még sosem vásároltam a TV-Shop-tól, de most talán kipróbálnék egy terméket. A neve Derma Wand. Gondolom sokan hallottatok már róla. Érdekelne hogy mik a tapasztalataitok a céggel kapcsolatban, de leginkább annak örülnék ha megosztanátok a tapasztalataitokat erről a bizonyos termékről. Ki vásárolt már Derma Wandot? Mik a tapasztalatai? Megéri 14 990 FT-ért + 1179Ft postaköltségért?



Válaszokat előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook